GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Najlepszy zawodnik rundy jesiennej GLKS Orlęta Krosnowice (minimalna ilość rozegranych meczy to osiem)

Logowanie

LIGA TYPERA !!!

Ostatnie spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Polonia Bystrzyca Kł.
GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kł.
2017-11-12, 14:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kł.
KS Polanica Zdr. 1:5 ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dln. 4:4 Sudety Międzylesie
Łomniczanka St. Łomnica 3:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 4:4 WLKS Wambierzyce
TKS Hutnik Szczytna 1:3 Włókniarz Kudowa Zdr.
Granica Tłumaczów 3:6 Zamek Gorzanów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

11 urodziny obchodzi Jakub Senderowski

29

11-2017

środa

17 urodziny obchodzi Kamil Lachowicz

11 urodziny obchodzi Krzysztof Morawski

30

11-2017

czwartek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 633, wczoraj: 559
ogółem: 2 000 008

statystyki szczegółowe

terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-10-28 Kryształ Stronie Śl. 3:4 Polonia Bystrzyca Kł. zobacz ›
2017-10-28 Zamek Gorzanów 3:1 TKS Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-10-28 Sudety Międzylesie 2:6 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-10-28 Włókniarz Kudowa Zdr. 0:3 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice zobacz ›
2017-10-28 Pogoń Duszniki Zdr. 10:0 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-10-21 TKS Hutnik Szczytna 1:0 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-10-21 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice 4:2 Pogoń Duszniki Zdr. zobacz ›
2017-10-21 Polonia Bystrzyca Kł. 2:1 Włókniarz Kudowa Zdr. zobacz ›
2017-10-21 Śnieżnik Domaszków 8:0 Kryształ Stronie Śl. zobacz ›
2017-10-21 GLKS Orlęta Krosnowice 0:9 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-10-14 Włókniarz Kudowa Zdr. 7:1 Kryształ Stronie Śl. zobacz ›
2017-10-14 Zamek Gorzanów 2:2 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice zobacz ›
2017-10-14 TKS Hutnik Szczytna 2:5 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-10-14 Pogoń Duszniki Zdr. 8:0 Polonia Bystrzyca Kł. zobacz ›
2017-10-14 Sudety Międzylesie 5:2 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-10-07 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice 8:2 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-10-07 Polonia Bystrzyca Kł. 0:4 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-10-07 Kryształ Stronie Śl. 2:6 Pogoń Duszniki Zdr. zobacz ›
2017-10-07 Śnieżnik Domaszków 12:0 Włókniarz Kudowa Zdr. zobacz ›
2017-10-07 GLKS Orlęta Krosnowice 0:2 TKS Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-09-30 TKS Hutnik Szczytna 1:1 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice zobacz ›
2017-09-30 Zamek Gorzanów 6:1 Kryształ Stronie Śl. zobacz ›
2017-09-30 Pogoń Duszniki Zdr. 8:0 Włókniarz Kudowa Zdr. zobacz ›
2017-09-30 Sudety Międzylesie 3:1 Polonia Bystrzyca Kł. zobacz ›
2017-09-30 GLKS Orlęta Krosnowice 0:12 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-09-23 Kryształ Stronie Śl. 5:3 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-09-23 Włókniarz Kudowa Zdr. 0:3 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-09-23 Śnieżnik Domaszków 4:1 Pogoń Duszniki Zdr. zobacz ›
2017-09-23 Polonia Bystrzyca Kł. 3:2 TKS Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-09-23 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice 15:0 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-19 GLKS Orlęta Krosnowice 2:4 Polonia Bystrzyca Kł. zobacz ›
2017-09-16 Sudety Międzylesie 1:8 Włókniarz Kudowa Zdr. zobacz ›
2017-09-16 TKS Hutnik Szczytna 2:2 Kryształ Stronie Śl. zobacz ›
2017-09-16 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice 5:1 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-09-16 Zamek Gorzanów 4:2 Pogoń Duszniki Zdr. zobacz ›
2017-09-09 Włókniarz Kudowa Zdr. 3:5 TKS Hutnik Szczytna zobacz ›
2017-09-09 Pogoń Duszniki Zdr. 6:1 Sudety Międzylesie zobacz ›
2017-09-09 Śnieżnik Domaszków 4:1 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-09-09 Polonia Bystrzyca Kł. 2:6 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice zobacz ›
2017-09-09 Kryształ Stronie Śl. 6:3 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-13 TKS Hutnik Szczytna 0:3 Pogoń Duszniki Zdr. zobacz ›
2017-09-05 Polonia Bystrzyca Kł. 1:10 Śnieżnik Domaszków zobacz ›
2017-09-02 UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice 12:1 Kryształ Stronie Śl. zobacz ›
2017-09-02 Sudety Międzylesie 1:8 Zamek Gorzanów zobacz ›
2017-09-02 GLKS Orlęta Krosnowice 2:15 Włókniarz Kudowa Zdr. zobacz ›

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pawel1x2 66
2. Marcin33 66
3. jajeczko9 59
4. ftb2user_1503770101. 54
5. trey1410 53
6. kriss32221 52
7. piesmadox 51
8. zibi58 51
9. wajdes23 49
10. piotrkwiatkowski91 37