GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

LIGA TYPERA !!!

Ostatnie spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Inter Ożary
GLKS Orlęta Krosnowice 5:2 Inter Ożary
2018-02-11, 14:00:00
Mecz w Kłodzku
     
mecz towarzyski

Najbliższe spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Ślęża Ciepłowody
mecz towarzyski
GLKS Orlęta Krosnowice   Ślęża Ciepłowody
2018-02-24, 15:00:00

w Krosnowicach

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kł.
KS Polanica Zdr. 1:5 ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dln. 4:4 Sudety Międzylesie
Łomniczanka St. Łomnica 3:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 4:4 WLKS Wambierzyce
TKS Hutnik Szczytna 1:3 Włókniarz Kudowa Zdr.
Granica Tłumaczów 3:6 Zamek Gorzanów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Kalendarium

18

02-2018

niedziela

19

02-2018

pon.

20

02-2018

wtorek

21

02-2018

środa

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 561, wczoraj: 661
ogółem: 2 064 891

statystyki szczegółowe

terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-10-27 Nysa II Kłodzko 6:0 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-10-27 LKS Bierkowice 4:4 UKS AP II Nowa Ruda zobacz ›
2017-10-27 Słowianin Wolibórz 12:0 Zamek II Gorzanów zobacz ›
2017-10-27 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. 4:10 Orlik II Kłodzko zobacz ›
2017-10-27 GLKS Orlęta Krosnowice 9:2 Trojan II Lądek Zdr. zobacz ›
2017-10-20 UKS AP II Nowa Ruda 4:2 Słowianin Wolibórz zobacz ›
2017-10-20 ATS Wojbórz 7:2 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. zobacz ›
2017-10-20 Zamek II Gorzanów 1:14 Nysa II Kłodzko zobacz ›
2017-10-20 Trojan II Lądek Zdr. 3:4 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-10-20 Orlik II Kłodzko 3:3 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-10-13 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. 3:6 Nysa II Kłodzko zobacz ›
2017-10-13 LKS Bierkowice 3:6 Orlik II Kłodzko zobacz ›
2017-10-13 Słowianin Wolibórz 8:1 Trojan II Lądek Zdr. zobacz ›
2017-10-13 UKS AP II Nowa Ruda 7:2 Zamek II Gorzanów zobacz ›
2017-10-13 GLKS Orlęta Krosnowice 5:7 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-10-06 Orlik II Kłodzko 6:3 Słowianin Wolibórz zobacz ›
2017-10-06 ATS Wojbórz 15:2 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-10-06 Trojan II Lądek Zdr. 1:5 UKS AP II Nowa Ruda zobacz ›
2017-10-06 Nysa II Kłodzko 5:2 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-06 Zamek II Gorzanów 1:7 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. zobacz ›
2017-09-29 Trojan II Lądek Zdr. 5:1 Zamek II Gorzanów zobacz ›
2017-09-29 UKS AP II Nowa Ruda 3:2 Orlik II Kłodzko zobacz ›
2017-09-29 LKS Bierkowice 0:6 Nysa II Kłodzko zobacz ›
2017-09-29 Słowianin Wolibórz 3:6 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-09-29 GLKS Orlęta Krosnowice 4:2 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. zobacz ›
2017-09-22 Orlik II Kłodzko 12:3 Trojan II Lądek Zdr. zobacz ›
2017-09-22 Nysa II Kłodzko 4:4 Słowianin Wolibórz zobacz ›
2017-09-22 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. 3:0 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-09-22 Zamek II Gorzanów 1:11 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-22 ATS Wojbórz 4:4 UKS AP II Nowa Ruda zobacz ›
2017-09-15 Słowianin Wolibórz 12:4 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. zobacz ›
2017-09-15 UKS AP II Nowa Ruda 1:8 Nysa II Kłodzko zobacz ›
2017-09-15 Trojan II Lądek Zdr. 1:10 ATS Wojbórz zobacz ›
2017-09-15 Orlik II Kłodzko 8:0 Zamek II Gorzanów zobacz ›
2017-09-15 LKS Bierkowice 2:11 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›
2017-09-08 Nysa II Kłodzko 12:1 Trojan II Lądek Zdr. zobacz ›
2017-09-08 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. 5:4 UKS AP II Nowa Ruda zobacz ›
2017-09-08 Zamek II Gorzanów 3:9 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-09-08 ATS Wojbórz 4:3 Orlik II Kłodzko zobacz ›
2017-09-08 GLKS Orlęta Krosnowice 3:2 Słowianin Wolibórz zobacz ›
2017-09-11 Orlik II Kłodzko 2:7 Nysa II Kłodzko zobacz ›
2017-09-05 Trojan II Lądek Zdr. 4:9 UKS AP Kryształ II Stronie Śl. zobacz ›
2017-09-01 ATS Wojbórz 14:0 Zamek II Gorzanów zobacz ›
2017-09-01 Słowianin Wolibórz 4:7 LKS Bierkowice zobacz ›
2017-09-01 UKS AP II Nowa Ruda 4:2 GLKS Orlęta Krosnowice zobacz ›

Towarzyskie mecze - ZIMA 2018

3 luty
- Unia Złoty Stok (A kl.) 5-4

10 luty
- Inter Ożary (A kl.) 5-2

24 luty
- Ślęża Ciepłowody (A kl.)
15.00 w Krosnowicach

2 marzec
- Zamek Kamieniec Ząbk. (LO)

10 marzec
- Sparta Stary Waliszów (B kl.)

24 marzec
- Łomniczanka Stara Łomnica (A kl.)

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pawel1x2 67
2. Marcin33 67
3. jajeczko9 60
4. ftb2user_1503770101. 55
5. trey1410 54
6. kriss32221 53
7. piesmadox 52
8. zibi58 52
9. wajdes23 50
10. piotrkwiatkowski91 37