GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Zamek Gorzanów
GLKS Orlęta Krosnowice 4:1 Zamek Gorzanów
2018-05-19, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

Włókniarz Kudowa Zdr. GLKS Orlęta Krosnowice
Włókniarz Kudowa Zdr.   GLKS Orlęta Krosnowice
2018-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
GLKS Orlęta Krosnowice 4:1 Zamek Gorzanów
LKS Bierkowice 0:4 ATS Wojbórz
Łomniczanka St. Łomnica 1:0 TKS Hutnik Szczytna
Odrodzenie Szalejów Dln. 3:3 Granica Tłumaczów
KS Polanica Zdr. 1:2 Włókniarz Kudowa Zdr.
Polonia Bystrzyca Kł. 12:2 WLKS Wambierzyce
Sudety Międzylesie 1:5 Śnieżnik Domaszków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Włókniarz Kudowa Zdr. - GLKS Orlęta Krosnowice
ATS Wojbórz - Sudety Międzylesie
WLKS Wambierzyce - KS Polanica Zdr.
Śnieżnik Domaszków - Polonia Bystrzyca Kł.
Zamek Gorzanów - Odrodzenie Szalejów Dln.
Granica Tłumaczów - Łomniczanka St. Łomnica
TKS Hutnik Szczytna - KS Polanica Zdr.

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 401
ogółem: 2 140 121

statystyki szczegółowe

klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców po IV turnieju   

poz.

  imię i nazwisko

 nazwa klubu

 ilość bramek

IV
turniej 
  1.  Jakub Ćwiękała  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE    13 bramek     +6
    Marcel Borsuk  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.    13 bramek     +1
  2.  Antoni Stańczyszyn  ORLIK KŁODZKO    12 bramek     +1
    Marcin Stawiarski  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.    12 bramek     +3
  3.  Michał Kurzela  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE    10 bramek     +2
  4.  Cyprian Ćwikła  ISKRA JASZKOWA DLN.     8 bramek     
  5.  Michał Midura  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.     7 bramek     +1
   Jakub Kruk   SPARTA STARY WALISZÓW     7 bramek     +4
  6.  Jakub Janiuk  ORLIK KŁODZKO     6 bramek     +3
  7.  Dominik Ciszewski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     4 bramki     
    Małgorzata Jędrzejczak  ORLIK KŁODZKO     4 bramki     
  8.  Jan Kraśnikiewicz  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.     3 bramki     
   Szymon Mikoda  ORLIK KŁODZKO     3 bramki     +1
   Jakub Romanowski  ORLIK KŁODZKO     3 bramki     +1
  9.  Szymon Bielski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     2 bramki     +1
   Dawid Śróbła  ORLIK KŁODZKO     2 bramki     
   Kacper Winiarski  ORLIK KŁODZKO     2 bramki     
   Maciej Greszta  ORLIK KŁODZKO     2 bramki     
   Szymon Koremba  ORLIK KŁODZKO     2 bramki     
   Piotr Szewczak  ORLIK KŁODZKO     2 bramki     +2
   Natan Bunkowski  ORLIK KŁODZKO     2 bramki     +1
   Miłosz Wyspiański  ISKRA JASZKOWA DLN.     2 bramki     
   Piotr Dawiec  ISKRA JASZKOWA DLN.     2 bramki     
   Jakub Lutosławski  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.     2 bramki     
 10.  Oliwer Woźny  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     1 bramka     
   Kacper Kisły  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     1 bramka     
   Mateusz Frąckowiak  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     1 bramka     
   Piotr Dubiel  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     1 bramka     
   Maciej Drożdż  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.     1 bramka     
   Szymon Turłaj  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.     1 bramka     
   Mateusz Kozakowski  ISKRA JASZKOWA DLN.     1 bramka     
   Kacper Komarnicki  ISKRA JASZKOWA DLN.     1 bramka  
   Dominika Szkwarek  SPARTA STARY WALISZÓW     1 bramka     
   Patrycja Hajdasz  SPARTA STARY WALISZÓW     1 bramka     
   Kacper Lech  SPARTA STARY WALISZÓW     1 bramka     +1


 

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pawel1x2 107
2. trey1410 101
3. kriss32221 98
4. wajdes23 96
5. jajeczko9 95
6. Marcin33 92
7. piesmadox 87
8. zibi58 86
9. ftb2user_1503770101. 55
10. piotrkwiatkowski91 37