GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Polonia Bystrzyca Kł. GLKS Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kł. 0:6 GLKS Orlęta Krosnowice
2018-08-11, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

Trojan Lądek Zdrój GLKS Orlęta Krosnowice
spotkanie pucharowe
Trojan Lądek Zdrój   GLKS Orlęta Krosnowice
2018-08-15, 17:00:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Polonia Bystrzyca Kł. 0:6 GLKS Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków 3:2 LKS Bierkowice
Sudety Międzylesie 3:1 Łomniczanka St. Łomnica
Trojan Lądek Zdrój 5:0 Iskra Jaszkowa Dln.
Zamek Gorzanów 5:1 Inter Ożary
Pogoń Duszniki Zdr. 1:1 ATS Wojbórz
Słowianin Wolibórz 7:0 Odrodzenie Szalejów Dln.
KS Polanica Zdr. 1:3 Zjednoczeni Ścinawka Śrd.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GLKS Orlęta Krosnowice - KS Polanica Zdr.
ATS Wojbórz - Zjednoczeni Ścinawka Śrd.
Odrodzenie Szalejów Dln. - Polonia Bystrzyca Kł.
Łomniczanka St. Łomnica - Słowianin Wolibórz
LKS Bierkowice - Sudety Międzylesie
Iskra Jaszkowa Dln. - Śnieżnik Domaszków
Inter Ożary - Trojan Lądek Zdrój
Pogoń Duszniki Zdr. - Zamek Gorzanów

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 287, wczoraj: 647
ogółem: 2 181 615

statystyki szczegółowe

klasyfikacja "fair play"

Po 1 kolejce   sezon 2018/2019

 

żółta kartka  1 pkt.

czerwona kartka  (po dwóch żółtych kartkach) - 3 pkt.

czerwona kartka  5 pkt.

 

 

           PKT. żółta kartka

 czerwona kartka (po żółta kartka żółta kartka

           czerwona kartka

  1. ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA

                  

  2. ATS WOJBÓRZ

                 

  3. ZAMEK GORZANÓW

                 

  4. LKS BIERKOWICE

       
  5. POLONIA BYSTRZYCA KŁ.

 

     

  6. ISKRA JASZKOWA DLN.

       
  7. ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW

 

     

  8. SUDETY MIĘDZYLESIE

       

  9. POGOŃ DUSZNIKI ZDR.

       

 10. TROJAN LĄDEK ZDR.

       

 11. KS POLANICA ZDR.

       

 12. ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.

       

 13. GLKS ORLĘTA KROSNOWICE

       

 14. SŁOWIANIN WOLIBÓRZ

       

 11. INTER OŻARY

       

 11. ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚRD.

       

 

TRANSFERY

PRZYSZLI 

Hubert Śliwiński, Łukasz Gargała, Mateusz Uroda
(Iskra Jaszkowa Dln.)

Patryk Balan
(Niemysłowice Dębowiec - A kl. Opole)

Przemysław Toczek, Gracjan Michniak
(Zamek Trzebieszowice)

 

ODSZEDŁ

Rafał Makowski
(Sudety Międzylesie)

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. vVenti 14
2. avatar11 8
3. trey1410 6
4. kriss32221 6
5. pawel1x2 5
6. FraNiu20 5
7. hagi72 4
8. jajeczko9 4