GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Polonia Bystrzyca Kł. GLKS Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kł. 1:1 GLKS Orlęta Krosnowice
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Polonia Bystrzyca Kł. 1:1 GLKS Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dln. 1:3 Sudety Międzylesie
ATS Wojbórz 4:0 KS Polanica Zdr.
Śnieżnik Domaszków 7:0 Łomniczanka St. Łomnica
WLKS Wambierzyce 1:2 LKS Bierkowice
Zamek Gorzanów 8:2 Granica Tłumaczów
Włókniarz Kudowa Zdr. 3:0 TKS Hutnik Szczytna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Kalendarium

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 529, wczoraj: 634
ogółem: 2 156 192

statystyki szczegółowe

klasyfikacja strzelców ligowych

Po 25 kolejce   sezon 2017/2018

poz.

  imię i nazwisko

 nazwa klubu

 ilość bramek

 25 kol. 
  1.  Michał Socha  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW     25 bramek     
  2.  Wojciech Brogowski  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW     23 bramki     
  3.  Maciej Wnent  ATS WOJBÓRZ     24 bramek     3
  4.  Marcin Wacławik  ATS WOJBÓRZ     19 bramek     +2
   Dominik Matusik  ZAMEK GORZANÓW     17 bramek     
   Paweł Myrdacz  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.     18 bramek    1 
  5.  Paweł Milewski  LKS BIERKOWICE     17 bramek 1
   Luis Sena de Souza  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.     18 bramek     2
  6.  Maciek Kaletka  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     15 bramek     
   Radosław Macura  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.     17 bramek 2
   Daniel Salitra  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.     16 bramek     1
  7.  Arkadiusz Pławiak  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     15 bramek 1
    Paweł Matecki  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.     17 bramek 3
  8.  Patryk Korotusz  SUDETY MIĘDZYLESIE     13 bramek     
  9.  Łukasz Tracz  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     12 bramek  
    Jacek Maruszak  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.     13 bramek     1
    Kamil Dawiec  ATS  / ZAMEK GORZANÓW     12 bramek     
   Piotr Tortyna  KS POLANICA ZDR.     12 bramek  
 10.  Łukasz Gawęda  HUTNIK SZCZYTNA     13 bramek 2
 11.  Patryk Myrdacz  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.     10 bramek     
   Kamil Orwat  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.     11 bramek 1
 12.  Krystian Radziszewski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      9 bramek  
   Sławomir Marszałek  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      9 bramek     
   Jarosław Macura  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      9 bramek     
   Michał Duś  SUDETY MIĘDZYLESIE      9 bramek     
   Grzegorz Sikorski  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      9 bramek     
   Roman Bielski  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      9 bramek     
   Mateusz Grudzień  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      9 bramek     
 13.  Szymon Domagała  KS POLANICA ZDR.      8 bramek     
 14.  Daniel Pasternak  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      7 bramek  
   Patryk Szczebelski  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      8 bramek 1
    Konrad Matusik  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      7 bramek  
   Przemysław Banaś  KS POLANICA ZDR.      8 bramek     1
   Bartosz Wojtyła  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      7 bramek     
   Przemysław Szmigiel  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      8 bramek     1
   Mirosław Karpierz  GRANICA TŁUMACZÓW      7 bramek     
   Arkadiusz Rychlewski  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      7 bramek     
   Paweł Barycz  ZAMEK GORZANÓW      8 bramek 1
 15.  Filip Kozłowski  ZAMEK GORZANÓW      6 bramek     
   Kamil Brocki  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      6 bramek     
   Marek Korotusz  SUDETY MIĘDZYLESIE      6 bramek     
   Bogdan Drąg  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      6 bramek     
 16.  Mateusz Trześniowski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      5 bramek    
   Marcin Urban  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      5 bramek  
   Patryk Ćwichoń  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      6 bramek    1
   Grzegorz Socha  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      5 bramek     
   Grzegorz Gargała  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      5 bramek  
   Łukasz Szefler  HUTNIK SZCZYTNA      5 bramek     
   Mateusz Szkudlarek  ATS WOJBÓRZ      6 bramek 1
 17.  Kacper Gawęda  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      4 bramki     
   Krystian Pasternak  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      4 bramki     
   Cypriel Kurpiel  WLKS WAMBIERZYCE      4 bramki  
   Przemysław Hoffmann  ATS WOJBÓRZ      4 bramki     
   Paweł Wójcik  LKS BIERKOWICE      4 bramki     
   Mateusz Juszczyk  LKS BIERKOWICE      5 bramki 1
   Damian Jach  LKS BIERKOWICE      4 bramki  
   Mateusz Paprocki  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      4 bramki  
   Tomasz Dzięcioł  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      4 bramki     
   Kamil Pasiut  GRANICA TŁUMACZÓW      4 bramki     
   Adam Wilczek  GRANICA TŁUMACZÓW      4 bramki  
   Dariusz Jarosz  GRANICA TŁUMACZÓW      4 bramki     
   Zygmunt Tarań  GRANICA TŁUMACZÓW      5 bramki     1
   Maciej Kowalski  KS POLANICA ZDR.      4 bramki     
   Mariusz Bielski  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      4 bramki  
   Grzegorz Kuczek  ZAMEK GORZANÓW      4 bramki     
 18.  Filip Tomera  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      3 bramki     
   Mariusz Duś  SUDETY MIĘDZYLESIE      3 bramki     
   Kamil Kaplita  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      3 bramki     
   Rafał Seniuk  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      3 bramki     
   Krzysztof Hnatów  ATS WOJBÓRZ      3 bramki     
   Daniel Horka  ATS WOJBÓRZ      4 bramki     1
   Bartosz Piękoś  ATS WOJBÓRZ      4 bramki     1
   Rafał Kotfas  HUTNIK SZCZYTNA      3 bramki  
   Paweł Jaguś  HUTNIK SZCZYTNA      3 bramki     
   Paweł Fornal  WLKS WAMBIERZYCE      3 bramki  
   Piotr Brożek  WLKS WAMBIERZYCE      3 bramki     
   Tomasz Koprowski  WLKS WAMBIERZYCE      3 bramki     
   Maciej Miszczak  WLKS WAMBIERZYCE      3 bramki     
   Dawid Wizimirski  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      3 bramki    
   Dawid Pachowicz  ZAMEK GORZANÓW      3 bramki     
   Grzegorz Zalewski  ZAMEK GORZANÓW      3 bramki  
   Robert Dymek  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      3 bramki  
   Łukasz Gacek  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      3 bramki     
   Łukasz Isalski  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      3 bramki     
   Dawid Zastawniak  KS POLANICA ZDR.      3 bramki     
   Fabian Dudek  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      3 bramki  
   Kacper Bil  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      3 bramki     
   Mateusz Fedek  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      3 bramki     
   Dawid Mastelarz  ODRODZENIE / WLKS      3 bramki     
 19.  Mateusz Gadziński  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      2 bramki  
   Dominik Maciałek  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      2 bramki    
   Paweł Milewski  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      2 bramki  
   Mateusz Fedak  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      2 bramki  
   Tomasz Mikołajczyk  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      2 bramki     
   Helton Basilio   WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      2 bramki     
   Grzegorz Korotusz  SUDETY MIĘDZYLESIE          2 bramki     
   Zygmunt Dudek  SUDETY MIĘDZYLESIE      2 bramki    
   Filip Kurasz  SUDETY MIĘDZYLESIE      2 bramki     
   Jakub Szpila  KS POLANICA ZDR.      2 bramki     
   Fabian Wilczyński  KS POLANICA ZDR.      2 bramki  
   Krystian Pachołek  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      3 bramki     1
   Mateusz Herba  WLKS WAMBIERZYCE      2 bramki  
   Dawid Dudzik  WLKS WAMBIERZYCE      2 bramki     
   Wojciech Frąk   WLKS WAMBIERZYCE      2 bramki  
   Paweł Niemczyk  GRANICA TŁUMACZÓW      2 bramki     
   Grzegorz Janowicz  ATS WOJBÓRZ       2 bramki  
   Kacper Piękoś  ATS WOJBÓRZ      2 bramki  
   Maciej Pawłowski  ATS WOJBÓRZ      2 bramki     
   Michał Potaczek  LKS BIERKOWICE      2 bramki  
   Mariusz Uljasz  LKS BIERKOWICE      2 bramki     
   Leszek Obolewicz  LKS BIERKOWICE      2 bramki     
   Krystian Trzciński  HUTNIK SZCZYTNA      2 bramki     
   Adam Ryncarz  HUTNIK SZCZYTNA      3 bramki 1
   Dariusz Ruchlewicz  HUTNIK SZCZYTNA      2 bramki     
   Michał Żurek  HUTNIK SZCZYTNA      2 bramki     
   Paweł Więcławek  HUTNIK SZCZYTNA      2 bramki     
   Mateusz Gwóźdź  HUTNIK SZCZYTNA      2 bramki     
 20.  Przemysław Toczek  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      1 bramka    
   Bartłomiej Zajączkowski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      1 bramka  
   Konrad Trześniowski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      1 bramka  
   Dominik Zabłocki  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      1 bramka 1
   Michał Kowalski  SUDETY MIĘDZYLESIE      1 bramka     
   Daniel Manecki  SUDETY MIĘDZYLESIE      1 bramka     
   Michał Kiefer  SUDETY MIĘDZYLESIE      1 bramka     
   Jakub Ambroziak   SUDETY MIĘDZYLESIE      1 bramka     
   Piotr Bednarz  SUDETY MIĘDZYLESIE      1 bramka  
   Przemysław Szturo  SUDETY MIĘDZYLESIE      1 bramka     
   Grzegorz Andysz  SUDETY MIĘDZYLESIE      1 bramka     
   Jakub Szura  SUDETY MIĘDZYLESIE   1
   Artur Sikorski  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      1 bramka  
   Sylwester Wierzbicki  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      1 bramka  
   Krzysztof Siedlecki  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      1 bramka     
   Mateusz Pałka  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA      1 bramka  
   Janusz Bednarek  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA   1
   Piotr Wojciaczyk  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      1 bramka  
   Bartłomiej Kucharski  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      1 bramka     
   Przemysław Semik  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW      1 bramka     
   Robert Błaszczyk  LKS BIERKOWICE      1 bramka  
   Błażej Szauksztel  LKS BIERKOWICE      1 bramka     
   Grzegorz Kaczor  LKS BIERKOWICE      1 bramka  
   Kamil Rogalski  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      1 bramka     
   Marcin Mirzyński  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      1 bramka     
   Damian Mikołajczyk  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.      1 bramka  
   Grzegorz Grochalski  ZAMEK GORZANÓW      1 bramka  
   Kamil Dymek  ZAMEK GORZANÓW      1 bramka  
   Maciej Szymański  ZAMEK GORZANÓW      1 bramka     
   Marcin Gorczyca  ZAMEK GORZANÓW      1 bramka  
   Maciej Dymek  ZAMEK GORZANÓW      3 bramka     2
   Patryk Kapłon  WLKS WAMBIERZYCE      2 bramka     1
   Ihor Sobchynskyi   WLKS WAMBIERZYCE      1 bramka  
   Jakub Sołtysik  WLKS WAMBIERZYCE      1 bramka     
   Marcin Rosiak  HUTNIK SZCZYTNA      1 bramka  
   Ireneusz Kocoń  HUTNIK SZCZYTNA      1 bramka     
   Tomasz Koterba  HUTNIK SZCZYTNA      1 bramka     
   Grzegorz Futoma  HUTNIK SZCZYTNA      1 bramka     
   Artur Augustiniok  HUTNIK SZCZYTNA      1 bramka     
   Kacper Szwiec  GRANICA TŁUMACZÓW      1 bramka  
   Mateusz Szwiec  GRANICA TŁUMACZÓW      1 bramka     
   Wojciech Domagała  GRANICA TŁUMACZÓW      2 bramka     1
   Marcin Bazelak  GRANICA TŁUMACZÓW      1 bramka  
   Grzegorz Hasiak  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      1 bramka     
   Mariusz Hasiak  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      1 bramka  
   Mirosław Hebda  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      1 bramka  
   Damian Wawrzyńczak  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      1 bramka     
   Przemysław Świątek  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      1 bramka      
   Grzegorz Misterski  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      1 bramka     
   Marcin Kuraś  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.      1 bramka     
   Michał Różewicz  KS POLANICA ZDR.      1 bramka  
   Karol Machaj  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      1 bramka  
   Damian Bohuń  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      1 bramka  
   Mateusz Gorczyński  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      1 bramka  
   Kamil Klimczak  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      1 bramka     
   Marek Tomczak  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      1 bramka  
   Dominik Fabrycki  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.      1 bramka     
   Jakub Nowak  ATS WOJBÓRZ   1


 

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pawel1x2 125
2. trey1410 119
3. kriss32221 117
4. jajeczko9 116
5. wajdes23 113
6. zibi58 112
7. piesmadox 109
8. Marcin33 99
9. ftb2user_1503770101. 54
10. piotrkwiatkowski91 37