GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Polonia Bystrzyca Kł. GLKS Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kł. 0:6 GLKS Orlęta Krosnowice
2018-08-11, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

Trojan Lądek Zdrój GLKS Orlęta Krosnowice
spotkanie pucharowe
Trojan Lądek Zdrój   GLKS Orlęta Krosnowice
2018-08-15, 17:00:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Polonia Bystrzyca Kł. 0:6 GLKS Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków 3:2 LKS Bierkowice
Sudety Międzylesie 3:1 Łomniczanka St. Łomnica
Trojan Lądek Zdrój 5:0 Iskra Jaszkowa Dln.
Zamek Gorzanów 5:1 Inter Ożary
Pogoń Duszniki Zdr. 1:1 ATS Wojbórz
Słowianin Wolibórz 7:0 Odrodzenie Szalejów Dln.
KS Polanica Zdr. 1:3 Zjednoczeni Ścinawka Śrd.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GLKS Orlęta Krosnowice - KS Polanica Zdr.
ATS Wojbórz - Zjednoczeni Ścinawka Śrd.
Odrodzenie Szalejów Dln. - Polonia Bystrzyca Kł.
Łomniczanka St. Łomnica - Słowianin Wolibórz
LKS Bierkowice - Sudety Międzylesie
Iskra Jaszkowa Dln. - Śnieżnik Domaszków
Inter Ożary - Trojan Lądek Zdrój
Pogoń Duszniki Zdr. - Zamek Gorzanów

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 298, wczoraj: 647
ogółem: 2 181 626

statystyki szczegółowe

tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 1 3 1 0 0 7 - 0 +7
2. bz 1 3 1 0 0 6 - 0 +6
3. bz 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
4. bz 1 3 1 0 0 5 - 1 +4
5. bz 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
6. bz 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
7. bz 1 3 1 0 0 3 - 2 +1
8. bz 1 1 0 1 0 1 - 1 0
9. bz 1 1 0 1 0 1 - 1 0
10. bz 1 0 0 0 1 2 - 3 -1
11. bz 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
12. bz 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
13. bz 1 0 0 0 1 1 - 5 -4
14. bz 1 0 0 0 1 0 - 5 -5
15. bz 1 0 0 0 1 0 - 6 -6
16. bz 1 0 0 0 1 0 - 7 -7

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 1 3 1 0 0 7 - 0 +7
2. 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
3. 1 3 1 0 0 5 - 1 +4
4. 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
5. 1 3 1 0 0 3 - 2 +1
6. 1 1 0 1 0 1 - 1 0
7. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
16. 1 0 0 0 1 0 - 6 -6

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 1 3 1 0 0 6 - 0 +6
2. 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
3. 1 1 0 1 0 1 - 1 0
4. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. 1 0 0 0 1 2 - 3 -1
13. 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
14. 1 0 0 0 1 1 - 5 -4
15. 1 0 0 0 1 0 - 5 -5
16. 1 0 0 0 1 0 - 7 -7

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 1 3 1 0 0 7 - 0 +7
2. 1 3 1 0 0 6 - 0 +6
3. 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
4. 1 3 1 0 0 5 - 1 +4
5. 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
6. 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
7. 1 3 1 0 0 3 - 2 +1
8. 1 1 0 1 0 1 - 1 0
9. 1 1 0 1 0 1 - 1 0
10. 1 0 0 0 1 2 - 3 -1
11. 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
12. 1 0 0 0 1 1 - 3 -2
13. 1 0 0 0 1 1 - 5 -4
14. 1 0 0 0 1 0 - 5 -5
15. 1 0 0 0 1 0 - 6 -6
16. 1 0 0 0 1 0 - 7 -7

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. GLKS Orlęta Krosnowice XXX - - - - - - - - - - - - - - -
2. Śnieżnik Domaszków - XXX - - - 3:2 - - - - - - - - - -
3. Łomniczanka St. Łomnica - - XXX - - - - - - - - - - - - -
4. Odrodzenie Szalejów Dln. - - - XXX - - - - - - - - - - - -
5. Polonia Bystrzyca Kł. 0:6 - - - XXX - - - - - - - - - - -
6. LKS Bierkowice - - - - - XXX - - - - - - - - - -
7. KS Polanica Zdr. - - - - - - XXX - - - - - - - 1:3 -
8. Zamek Gorzanów - - - - - - - XXX - - 5:1 - - - - -
9. Sudety Międzylesie - - 3:1 - - - - - XXX - - - - - - -
10. ATS Wojbórz - - - - - - - - - XXX - - - - - -
11. Inter Ożary - - - - - - - - - - XXX - - - - -
12. Trojan Lądek Zdrój - - - - - - - - - - - XXX - 5:0 - -
13. Pogoń Duszniki Zdr. - - - - - - - - - 1:1 - - XXX - - -
14. Iskra Jaszkowa Dln. - - - - - - - - - - - - - XXX - -
15. Zjednoczeni Ścinawka Śrd. - - - - - - - - - - - - - - XXX -
16. Słowianin Wolibórz - - - 7:0 - - - - - - - - - - - XXX

TRANSFERY

PRZYSZLI 

Hubert Śliwiński, Łukasz Gargała, Mateusz Uroda
(Iskra Jaszkowa Dln.)

Patryk Balan
(Niemysłowice Dębowiec - A kl. Opole)

Przemysław Toczek, Gracjan Michniak
(Zamek Trzebieszowice)

 

ODSZEDŁ

Rafał Makowski
(Sudety Międzylesie)

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. vVenti 14
2. avatar11 8
3. trey1410 6
4. kriss32221 6
5. pawel1x2 5
6. FraNiu20 5
7. hagi72 4
8. jajeczko9 4