GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Łomniczanka St. Łomnica GLKS Orlęta Krosnowice
Łomniczanka St. Łomnica 1:5 GLKS Orlęta Krosnowice
2018-09-16, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice LKS Bierkowice
GLKS Orlęta Krosnowice   LKS Bierkowice
2018-09-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Łomniczanka St. Łomnica 1:5 GLKS Orlęta Krosnowice
ATS Wojbórz 3:2 Odrodzenie Szalejów Dln.
LKS Bierkowice 0:2 Zjednoczeni Ścinawka Śrd.
Iskra Jaszkowa Dln. 0:9 KS Polanica Zdr.
Inter Ożary 2:2 Polonia Bystrzyca Kł.
Pogoń Duszniki Zdr. 2:0 Słowianin Wolibórz
Zamek Gorzanów 6:1 Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój 3:2 Śnieżnik Domaszków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Polonia Bystrzyca Kł. - Pogoń Duszniki Zdr.
Sudety Międzylesie - Trojan Lądek Zdrój
Śnieżnik Domaszków - ATS Wojbórz
Słowianin Wolibórz - Zamek Gorzanów
GLKS Orlęta Krosnowice - LKS Bierkowice
Odrodzenie Szalejów Dln. - Łomniczanka St. Łomnica
KS Polanica Zdr. - Inter Ożary
Zjednoczeni Ścinawka Śrd. - Iskra Jaszkowa Dln.

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 199, wczoraj: 356
ogółem: 2 203 968

statystyki szczegółowe

statystyki drużyny

Czas gry

1. Mateusz Trześniowski
Mateusz Trześniowski 540 minut
2. Hubert Śliwiński
Hubert Śliwiński 540 minut
3. Artur Dżendżera
Artur Dżendżera 540 minut
4. Marcin Urban
Marcin Urban 511 minut
5. Przemysław Toczek
Przemysław Toczek 479 minut
6. Maciek Kaletka
Maciek Kaletka 432 minut
7. Konrad Trześniowski
Konrad Trześniowski 423 minut
8. Filip Tomera
Filip Tomera 395 minut
9. Wojciech Galiński
Wojciech Galiński 338 minut
10. Mateusz Szeroszewski
Mateusz Szeroszewski 333 minut
11. Mateusz Hajłasz
Mateusz Hajłasz 333 minut
12. Łukasz Gargała
Łukasz Gargała 314 minut
13. Kamil Tomera
Kamil Tomera 273 minut
14. Łukasz Tracz
Łukasz Tracz 270 minut
15. Mateusz Gadziński
Mateusz Gadziński 145 minut
16. Mateusz Uroda
Mateusz Uroda 37 minut
17. Sebastian Piątkiewicz
Sebastian Piątkiewicz 30 minut

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. vVenti 34
2. trey1410 33
3. kriss32221 30
4. jajeczko9 29
5. hagi72 28
6. avatar11 27
7. pawel1x2 26
8. FraNiu20 14