GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sudety Międzylesie GLKS Orlęta Krosnowice
Sudety Międzylesie 3:1 GLKS Orlęta Krosnowice
2018-11-11, 11:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Słowianin Wolibórz
GLKS Orlęta Krosnowice   Słowianin Wolibórz
2018-11-18, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Sudety Międzylesie 3:1 GLKS Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków 5:1 Odrodzenie Szalejów Dln.
Słowianin Wolibórz 5:1 Zjednoczeni Ścinawka Śrd.
Trojan Lądek Zdrój 4:1 Łomniczanka St. Łomnica
ATS Wojbórz 3:2 Inter Ożary
Polonia Bystrzyca Kł. 3:1 KS Polanica Zdr.
Pogoń Duszniki Zdr. 5:1 Iskra Jaszkowa Dln.
Zamek Gorzanów 3:2 LKS Bierkowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
GLKS Orlęta Krosnowice - Słowianin Wolibórz
KS Polanica Zdr. - ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Śrd. - Polonia Bystrzyca Kł.
Odrodzenie Szalejów Dln. - Sudety Międzylesie
Łomniczanka St. Łomnica - Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice - Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dln. - Zamek Gorzanów
Inter Ożary - Pogoń Duszniki Zdr.

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 403, wczoraj: 793
ogółem: 2 235 454

statystyki szczegółowe

statystyki drużyny

Czas gry

1. Artur Dżendżera
Artur Dżendżera 1170 minut
2. Marcin Urban
Marcin Urban 1114 minut
3. Maciek Kaletka
Maciek Kaletka 1097 minut
4. Przemysław Toczek
Przemysław Toczek 1078 minut
5. Mateusz Szeroszewski
Mateusz Szeroszewski 1029 minut
6. Filip Tomera
Filip Tomera 989 minut
7. Konrad Trześniowski
Konrad Trześniowski 969 minut
8. Łukasz Gargała
Łukasz Gargała 866 minut
9. Mateusz Trześniowski
Mateusz Trześniowski 854 minut
10. Hubert Śliwiński
Hubert Śliwiński 809 minut
11. Wojciech Galiński
Wojciech Galiński 799 minut
12. Mateusz Gadziński
Mateusz Gadziński 744 minut
13. Łukasz Tracz
Łukasz Tracz 668 minut
14. Mateusz Hajłasz
Mateusz Hajłasz 655 minut
15. Kamil Tomera
Kamil Tomera 409 minut
16. Paweł Podobiński
Paweł Podobiński 253 minut
17. Sebastian Piątkiewicz
Sebastian Piątkiewicz 106 minut
18. Rafał Jóźwiak
Rafał Jóźwiak 90 minut
19. Krystian Radziszewski
Krystian Radziszewski 53 minut
20. Mateusz Uroda
Mateusz Uroda 37 minut
21. Dariusz Rudnicki
Dariusz Rudnicki 12 minut
22. Gracjan Rogalski
Gracjan Rogalski 9 minut

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. trey1410 81
2. avatar11 78
3. kriss32221 74
4. pawel1x2 71
5. jajeczko9 70
6. vVenti 70
7. hagi72 42
8. mikolaj598 36
9. FraNiu20 14