ogółem: 3 730 523

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE

• autor: ralal777, 2011-06-23 20:07

podsumowanie sezonu JUNIORZY

Za nami koniec sezonu piłkarskiego 2010/2011. Ci którzy obserwowali rozgrywki w lidze Terenowej Juniorów, wiedzą że mistrzem z dorobkiem 65 punktów został Śnieżnik Domaszków. II miejsce zajął MLKS Radków który do lidera stracił zaledwie 1 punkt. III miejsce z 62 punktami zdobył Włókniarz Kudowa Zdr. W meczu o awans do Klasy Okręgowej zwycięzca naszej grupy spotkał się w dwu meczu z Ślęzą Ciepłowody (mistrz grupy II). Po remisie 2-2 w Ciepłowodach i zwycięstwie 2-1 w Domaszkowie awans do wyższej ligi wywalczył Śnieżnik. Gratulujemy, i życzymy powodzenia w rozgrywkach na tym szczeblu !!!

FILMIK JUNIORÓW Z SEZONU 2010/2011

Dziś pod lupę wezmę juniorów, którzy po tym sezonie przestaną na najbliższe lata istnieć. Powodem rozwiązania tej sekcji piłkarskiej jest brak samych zawodników do gry, gdyż większość grających w sezonie 2010/2011 obecnie skończyło wiek umożliwiający grę w tej lidze.

Młodzi zawodnicy rozegrali 26 spotkań, odnosząc 17 zwycięstw, 1 remis (w 13 kolejce 2-2 w Stroniu z Kryształem) i 8 porażek. W całym sezonie drużyna strzeliła 79 bramek a straciła 53. Najwyższe ligowe zwycięstwo odnieśliśmy 9 września pokonując w ósmej kolejce na wyjeździe Zamek Gorzanów, 11-2. Najwyższą porażkę aż 2-15 zanotowaliśmy 1 września 2010 roku, gdy to przegraliśmy w Lądku z miejscowym Trojanem. Na własnym obiekcie z 13 rozegranych spotkań wygraliśmy aż 11, a tylko 2 razy lepsi okazali się rywale, którzy w końcowym rozliczeniu zajęli dwa pierwsze miejsca w tabeli (1-2 Śnieżnik Domaszków, 2-5 MLKS Radków). Na wyjeździe wygrywaliśmy i przegrywaliśmy po 6 razy, a raz padł wynik remisowy.

WYJAZD 6 (46.15%) 1 (7.69%) 6 (46.15%) 33 - 34 [-1]

Najlepszym strzelcem w drużynie został Łukasz Tracz, który w 24 meczach zdobył aż 34 bramki. Z takim wynikiem nasz napastnik zajął II miejsce w klasyfikacji strzelców ligowych. Zwycięzcą okazał się zawodnik z Domaszkowa Adam Dubinko, który trafił 41 razy do siatki rywala. Nasz najlepszy strzelec rozegrał 24 mecze, i co ciekawe w 21 strzelał bramki !!! W całym sezonie Łukasz zaliczył aż 4 hattricki, a w dwóch meczach na własnym obiekcie (z Trojanem i Ks Polanicą) zaliczył 4 trafienia. Ogólnie podsumowując osiągnięcia naszego zawodnika: 1862 minuty spędzone na placu gry, 3 asysty i 2 żółte kartki. Na wyróżnienie zasługuje także Przemysław Barylski, który rozegrał 2039 minut, 21 razy pokonywał bramkarza i 3 razy asystował. Nasz zawodnik rozegrał w rundzie jesiennej znakomity mecz gdy to w Gorzanowie zdobył w jednym meczu aż 6 bramek.

STRZELCY

1. Łukasz Tracz   34 bramki

2. Przemysław Barylski   21 bramek

3. Patryk Lachowicz   6 bramek

4. Sławomir Sobota, Przemysław Karbowiak   po 3 bramki

5. Dariusz Mazurek, Patryk Wiącek   po 2 bramki

6. Przemysław Krawczyk, Dominik Zabłocki, Kamil Sarkowicz, Robert Zoryj   po 1 bramce