ogółem: 3 725 304

porażka w Jaszkowej....

• autor: ralal777, 2011-07-28 15:40

ISKRA BAGIETKA JASZKOWA DLN. : GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 5-2 (3-0)

bramki: Śliwiński x2, Dawiec x2, Matusik K. (Iskra); Wiśniewski A., Trześniowski (Orlęta)

Skład Iskry: Kuraś, Kierkiewicz, Galiński, Węgrzyn, Śliwiński, Bąk, Gąsienica, Szpakowicz, Ściebura, Matusik K., Łątka.

Na zmianę wchodzili: Kulikowski, Drewniak, Brusiński, Dawiec, Uroda, Kupis, Moskalski.

Skład Orląt: Meissner, Łysionek, Bromboszcz, Oziembłowski, Solarz, Rudnicki, Wiśniewski A., Kucab, Strykowski, Suwała, Tracz.

Na zmianę wchodzili: Gadowski, Trześniowski, Lachowicz.

Niestety nie udała się wyprawa seniorów Orląt Krosnowic, do wyżej notowanego przeciwnika, jakim z pewnością jest grająca w Lidze Okręgowej Iskra Jaszkowa Dln. Nasz zespół bez kilku podstawowych zawodników doznał wysokiej porażki przegrywając 2-5. Od pierwszej minuty meczu w drużynie Orląt w bramce zagrał Karol Meissner, który rozegrał przeciętne zawody. W pierwszej połowie dominowali gospodarze którzy strzelili naszej drużynie trzy bramki, ustalając praktycznie wynik końcowy na swoja korzyść. Przed przerwą kontaktową bramkę dla Orląt powinien zdobyć Tracz, który jednak zmarnował znakomitą okazję, przegrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Po zmianie stron gdy to grający trener Iskry Grzegorz Łątka wymienił kilku swoich zawodników z wyjściowego składu, nie co śmielej zaatakowała Orlęta. W 50 min. zdobywamy bramkę, a na listę strzelców wpisuje się Artur Wiśniewski, który strzelając na raty zdołał pokonać bramkarza Iskry. W 58 min. przegrywamy już tylko 2-3, a strzelcem bramki został Trześniowski Mateusz, który bezbłędnie wykorzystał 100% szansę. Kilka minut później powinno być 3-3. Z prawej strony boiska po indywidualnej akcji Tracza, znakomite podanie od naszego napastnika dostaje Rudnicki, który mając już tylko przed sobą bramkę, nie trafia czysto w piłkę. Pod koniec spotkania miejscowi dwukrotnie zakończyli swoje kontry i po 90 minutach gry schodzimy z boiska ulegając Iskrze 2-5.

Już w najbliższą sobotę rozegramy kolejny, trzeci sparing. Tym razem udamy się do Gorzanowa, aby o godzinie 18 rozpocząć mecz towarzyski z tamtejszym Zamkiem. Pod znakiem zapytania stoi występ naszej drużyny z WLKS-em Wambierzyce, który planowany jest dzień później (niedziela). Rywale grający na co dzień w B klasie, swoją ostateczną odpowiedź co do rozegrania tego meczu, podadzą w sobotę.