ogółem: 3 729 850

tylko - albo aż remis VIDEO i ZDJĘCIA

• autor: ralal777, 2011-08-21 20:13

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - BURZA DZIKOWIEC   2-2 (2-2)

bramki: 1-0 Wiśniewski Artur 5 min. (asysta Tracz), 1-1 Tarań Zygmunt (rzut karny) 12 min., 1-2 Grygierczyk Michał  15 min., 2-2 Wiśniewski P. 36 min. (asysta Wiśniewski A.)

żółte kartki: Świtalski M., Tracz Ł. (Orlęta), Grygierczyk M., Rudzki M. (Burza)

czerwone kartki: Radziszewski (po drugiej żółtej - Orlęta) 39 min., Niemczyk G. (Burza) 70 min.

skład Orląt: Meissner K., Łysionek T. (55 min. Oziembłowski A.), Radziszewski K., Strykowski W., Solarz K. (20 min. Świtalski M.), Bujak K. (80 min. Mazurek Dar.), Wiśniewski A., Bromboszcz M., Suwała P. (40 min. Rudnicki D.), Wiśniewski P., Tracz Ł.

W dzisiejszym spotkaniu trener Orląt miał do dyspozycji aż 18 zawodników, co na pewno cieszy. Do drużyny powrócił Bromboszcz, Rudnicki i Świtalski (szkoda, że już jutro popularny "Śwital" ponownie wyjeżdża na 2 tygodnie do pracy). Między słupkami po raz pierwszy oficjalny mecz rozegrał Karol Meissner, który w tym meczu jeszcze za bardzo pewnie w bramce się nie czuł. Teoretycznie mieliśmy najsilniejszy skład, jakim obecnie dysponujemy. Ciągle liczymy na powrót do gry Mateusza Kota (jest już w Polsce), oraz Fabiana Dąbrowskiego, który już jutro zostanie zgłoszony do kadry.

Początek meczu zaczął się dla Orląt rewelacyjnie. Już w 5 min. gry znakomite podanie od Tracza otrzymał Wiśniewski Artur, który z zimną krwią zdołał pokonać bramkarza rywali będąc w sytuacji sam na sam. Niestety ta bramka rozluźniła szyki w naszej obronie, która do mniej więcej 25 minuty popełniała kardynalne błędy. W prawdzie jeszcze w 9 minucie okazję zmarnował Tracz, lecz to jednak goście przez kolejne minuty przeważali na boisku. Już w 12 minucie przyjezdni doprowadzili do remisu. W polu karnym zawodnika z Dzikowca sfaulował Łysionek, a sędzia bez namysłu wskazał na "wapno". Mimo iż nasz golkiper wybrał dobry kierunek strzału, nie zdołał obronić futbolówki, która wpadając pod poprzeczkę, wylądowała ostatecznie w siatce. 3 minuty później przy wydawałoby się nie groźnej akcji straciliśmy drugą bramkę. Po strzale zawodnika Burzy, piłę z rąk wypuścił Meissner, a nadbiegający napastnik rywali z najbliższej odległości, pewną dobitką wyprowadził swoją drużynę na jednobramkowe prowadzenie. Po kolejnych 5 minutach powinno być 1-3, ale 100% okazję na nasze szczęście zmarnował napastnik z Dzikowca, który mając przed sobą tylko Meissnera, fatalnie przestrzelił. Po tej akcji nastąpiła zmiana w naszej drużynie. Za słabo grającego Solarza na boisku pojawił się Świtalski, który wzorowo zaczął kierować naszą obroną. W 27 min. praktycznie do pustej bramki nie trafił Krzysztof Bujak, po zagraniu od Wiśniewskiego Pawła. Po 9 minutach Orlęta zdobyły jednak wyrównującą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Wiśniewski Paweł który strzałem z pierwszej piłki z 8 metrów zdołał pokonać golkipera Burzy. Asystę przy tej bramce zaliczył Wiśniewski Artur. Gdy wydawało się, iż od tego momentu to my będziemy dyktować warunki na boisku, w 39 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwona kartkę otrzymał Radziszewski Krystian, Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, i do szatni obie drużyny schodziły z remisem.

W drugiej połowie mimo osłabienia i braku jednego zawodnika, do 75 minuty meczu graliśmy zdecydowanie lepiej od rywala. Niestety klarownych sytuacji do strzelenia kolejnej bramki jednak nie mieliśmy. W 70 minucie siły na boisku zostały wyrównane, gdy to wychodzącego na czysta pozycję Wiśniewskiego Artura, metr przed polem karnym fauluje Niemczyk Grzegorz. O dziwo po tym osłabieniu to goście byli bliżsi zdobycia zwycięskiej bramki. W 81 minucie od utraty bramki ratuje nas słupek, a w 84 minucie interwencja Meissnera. Ostatecznie obie drużyny dzielą się po jednym punkcie, kończąc mecz remisem 2-2.

ZDJĘCIA Z  MECZU

FILMIK Z MECZU

POZOSTAŁE WYNIKI II KOLEJKI

WIEŻA Rudnica - TROJAN Lądek Zdrój   1:2   bramki: Markiel Remigiusz (Wieża) - Stępień Jacek, Rakoczy Rafał (Trojan)
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - ZAMEK Trzebieszowice   4:2   bramki: Wilczyński Bartholomaus, Lewandowski Piotr, Kania Emil, Tucholski Artut (Pogoń) - Tomkiewicz Grzegorz, Bitner Grzegorz (Zamek T.)
ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - UNIA Bardo   0:2   bramki: Wacławik Marcin, Wnent Maciej (Unia)
ATS Wojbórz - POLONIA Bystrzyca Kłodzka   3:3   bramki: Święcicki Wiktor x2, Brożek Piotr (ATS) - Forkasiewicz Mateusz x2, Pasternak Daniel (Polonia)
ODRODZENIE Szalejów Dolny - SUDETY Międzylesie   2:2  bramki: Wawrzyńczak Damian, Bełus Łukasz (Odrodzenie) - Jarosław Macura, Radosław Macura (Sudety)
ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - HUTNIK Szczytna   1:2
bramki: Grzesiuk Dawid (Zamek K.) - Trzciński Sebastian x2 (Hutnik)
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - IGLICZNA Wilkanów   5:2   bramki: Mikołajek Zbigniew, Rychlewski Arkadiusz, Potyrała Rafał, Myrdacz Patryk, samobój (Włókniarz) -Mikołajczyk Andrzej x2 (Igliczna)