Aktualności

Oldboje Krosnowice - Piekarnia Kajzerka 1-3 (0-1)

• autor: ralal777, 2011-10-15 19:26

GLKS Orlęta - Zamek Kamieniec Ząbk. 0-8 (0-2) trampkarze

O godzinie 11.00 swój szósty mecz o mistrzostwo Terenowej Klasy Trampkarzy rozpoczęli najmłodsi zawodnicy GLKS-u Orląt. Niestety po raz kolejny lepszym zespołem okazał się rywal z Kamieńca Ząbkowickiego, który ostatecznie nie bez problemów wygrał tylko ... 8-0. Piszę "tylko" ponieważ w I kolejce nasza drużyna przegrała w Kamieńcu aż 0-24. Jak widać gra naszych zawodników z meczu na mecz jest co raz lepsza, i strzelenie pierwszej bramki w sezonie jest już tylko kwestią czasu.

bramki: 0-1 Wielgosz Piotr, 0-2 Lachowicz Patryk, 1-2 Żytyński Grzegorz, 1-3 Gołojuch Michał.

sędziowali pan Galanty (I połowa), oraz pan Twardowski (II połowa)

Oldboje: Komisarek Ryszard, Filar, Ryszard, Kaleta Marek, Przepeluk Leopold, Markiewicz Zbigniew, Bujak Robert, Wrona Jerzy, Żytyński Grzegorz, Orczyk Zdzisław, Gąsiorek Zygmunt, Starzyniec Wojciech.

na zmianę wchodzili: Pierzak Henryk, Wiącek Robert, Tomera Bartosz, Gadowski Radosław, Galanty Janusz, Rosenał Wojciech.

Kajzerka: Jóźwiak Rafał, Kozar Rafał, Wolański Piotr, Janowicz Mariusz, Trześniowski Mateusz, Lachowicz Patryk, Hankus Dariusz, Wielgosz Piotr, Wrona Marian, Gołojuch Michał, Mądro Maciej.

na zmianę wchodzili: Hajdasz Krzysztof, Morys Krzysztof.

ZOBACZ FILMIK VIDEO (rzut wolny Grzegorza Żytyńskiego oraz konkurs rzutów karnych) ...

O godzinie 14.30 rozpoczął się kolejny bardzo ciekawy mecz. W towarzyskim pojedynku na przeciw siebie stanęli zawodnicy reprezentujący Piekarnię Kajzerka oraz Oldboje Krosnowice. Trzeba Przyznać że po bardzo interesującym pojedynku, trzymającym do końca w napięciu lepsi okazali się piłkarze z Piekarni, zdobywając trzy a tracąc tylko jedną bramkę.

I połowa była bardzo wyrównana a jedynego gola zdobył z rzutu wolnego Piotr Wielgosz, który nie dał kompletnie żadnych szans bramkarzowi z Krosnowic, Komisarkowi. W II połowie na boisku dominowała już tylko jedna drużyna a dokładnie Oldboje, którzy seryjnie marnowali świetne okazje na zdobycie wyrównującej bramki. Ku zdziwieniu bramkę zdobyli dzisiejsi goście, a dokładnie za sprawą Patryka Lachowicza który strzałem z ponad 30 metrów podwyższył na 2-0. Po kilku minutach gospodarze strzelają kontaktowego gola. Dokładnie w pole karne do Żytyńskiego Grzegorza zagrał Gąsiorek Zygmunt, i prezes klubu Orląt strzałem z 5 metrów pokonał Jóźwiaka. Na 7 minut przed końcem meczu wynik na 3-1 dla Kajzerki ustalił Gołojuch Michał wykorzystując zamieszanie w polu karnym przeciwnika.

Po końcowym gwizdu została rozegrana seria rzutów karnych. Również i tym razem lepsi okazali się goście zwyciężając 11-8.

W imieniu zawodników obu drużyn chciałbym podziękować zarządowi klubu GLKS Orlęta Krosnowice, oraz właścicielowi Piekarni Kajzerka, panu Zdzisławowi Jasińskiemu za pomoc w zorganizowaniu tego meczu. Na następne zapraszamy już na wiosnę.