Kolejne zmiany w kadrze ?

• autor: ralal777, 2012-02-26 15:20

W ten weekend seniorom Orląt Krosnowice nie udało się rozegrać żadnego towarzyskiego meczu, mimo iż w planach były dwa. Pierwszy miał się odbyć wczoraj w Ołdrzychowicach z Lechią, a drugi dziś w Krosnowicach z Interem Ożary. Mecze zostały odwołane ze względu na złe stany płyt boisk, gdyż po masowych roztopach śniegu, boiska są po prostu zbyt grząskie. Za tydzień być może w sobotę uda się rozegrać mecz z Lechią Ołdrzychowice oraz z Cisem Brzeźnica. Na kilku innych boiskach wczoraj zostały rozegrane kilka spotkań towarzyskich.

Bielawianka Bielawa (III Liga) – Ślęza Wrocław (IV Liga)  0:0

Bielawianka Bielawa (III Liga) – AKS Strzegom (IV Liga)  0:0

Piast Nowa Ruda (LO) – Czarni Otmuchów (IV Liga Opole)  1:0

Dynamo Javornik (Czechy) – Trojan Lądek Zdr. (A Klasa)  1:5

Łomniczanka Stara Łomnica (A Klasa) – Śnieżnik Domaszków (JO)  2:1

Polonia Bystrzyca Kł. (JO) – Igliczna Wilkanów (A Klasa)  5:3

Piast Nowa Ruda (LO) – Huragan Bożków (B Klasa)  2:4

Karolina Jaworzyna Śl. (LO) – PUO Wiśniowa (B Klasa)  1:3

TKS Hutnik Szczytna Śl. (A Klasa) – MLKS Radków (B Klasa)  7:1

Iskra Bagietka Jaszkowa Dln. (LO) – Skałki Stolec (A Klasa)  2:1

Zamek Kamieniec Ząbk. (A Klasa) – LZS Starowice (A Klasa Opole)  0:2

Nysa Kłodzko (JO) - ATS Wojbórz (A Klasa)  3:5

Zamek Kamieniec Ząbk. (A Klasa) – LKS Brożec (A Klasa Wrocław)

Cis Brzeźnica (B Klasa) – Zamek Trzebieszowice (A Klasa)  2:3

Piasek Potworów (A Klasa) – Inter Ożary (B Klasa)  3:2

Włókniarz Kudowa Zdr. (A Klasa) – Sokół Marcinkowice (LO Wrocław)

Burza Dzikowiec (A Klasa) – WLKS Wambierzyce (B Klasa)

Na miesiąc przed startem rundy rewanżowej "A" klasy, prawdopodobnie dojdzie jeszcze do kilku zmian w kadrze zespołu. Po przejściu do Nysy Kłodzko, Łukasza Tracza niewykluczone jest też odejście Karola Meissnera, który przed sezonem przeszedł do Orląt z Zamku Trzebieszowice. Zawodnik ten najlepiej czuje się w roli bramkarza, ale również może on występować w roli obrońcy. W barwach naszego klubu Karol zagrał w zaledwie czterech meczach (w dwóch pełne 90 minut), by w sumie na boisku zaliczyć 209 minut czystej gry. Zainteresowanym klubem okazuje się Lechia Ołdrzychowice która w ostatnich dniach wyraźnie dała naszym działaczom do zrozumienia, że widzieli by w swojej drużynie wspomnianego zawodnika.

Kolejną ważną zmianą może być tym razem wzmocnienie jakie nadejdzie z Iskry Bagietka Jaszkowa. W ubiegłym tygodniu na jednym z treningów seniorów pojawił się bowiem  21-letni Mateusz Świgost, który może występować jako pomocnik bądź napastnik. Warto dodać że ten zawodnik jest wychowankiem naszego klubu, a kilka lat temu dostał zwolnienie i przeszedł do drużyny juniorów z Jaszkowej Dolnej.

Na dzień dzisiejszy nie znam szczegółów ani też zachowania Mateusza Trześniowskiego który niespodziewanie pojawił się dziś jako zawodnik Nysy Kłodzko w meczu przeciwko ATS Wojbórz. Być może ze względu na brak meczu naszej drużyny zawodnik postanowił pobiegać i pograć "rekreacyjnie" w innym klubie.

autor: ~Mietek 2012-02-27 08:39:33

avatar Ta Nysa i Lechia może doprowadzić że w przyszłej rundzie może się nie zebrać 14 chłopa do gry

autor: ~Leon69 2012-02-28 17:22:43

autor: ~Autor 2012-03-03 23:44:53

avatar Świgi do Was przechodzi? No brawo, widać dobra decyzja gościa, bo Iskra sypie się w oczach.
W ogóle to jestem zaskoczony, bo to jedna z nielicznych stron klubów A klasy w której można coś ciekawego wyczytać.:) Ciekawie pisze administrator.:)