Aktualności

trudny okres Orląt Krosnowice

• autor: ralal777, 2012-05-13 20:50

Zamek Kamieniec Ząbk. - GLKS Orlęta Krosnowice  6-2 (3-1)

Opis spotkania dostępny jest w rozwinięciu. Galeria zdjęć z meczu - 164 fotek !!!

bramki: 1-0 Wójcik Dawid 15 min., 2-0 Grzegorz Rychter 25 min., 2-1 Mazurek Dariusz 27 min., 3-1 Grzegorz Rychter 40 min., 4-1 Mariusz Deryło 51 min., 4-2 Wiśniewski Artur 70 min., 5-2 Krystian Burczak 77 min., 6-2 Paweł Fruga 87 min.

żółta kartka: Radziszewski (Orlęta)

skład Orląt: Świtalski, Wrona, Wiśniewski P., Strykowski, Mazurek Dan., Suwała (46 min. Gadowski), Wiśniewski A., Solarz, Radziszewski, Mazurek Dar., Bujak K.

skład Zamku K.: Margasiński, Hajduś, Skiba, Wójcik (70 min. Zielonka), Szymczak, Furtan, Rychter (43 min. Podolski), Fruga, Deryło (75 min. Moszumański), Zabrzeński, Burczak.

statystyki prowadził SIWY

Cudem udało się wyjechać seniorom Orląt Krosnowice na mecz do Kamieńca Ząbkowickiego, gdyż na przedmeczowej zbiórce pojawiło się tylko dwunastu zawodników. W naszym zespole zabrakło aż ośmiu graczy, którzy z różnych przyczyn w tym meczu grać nie mogli. Jak dobrze wiemy zabrakło pauzujących za czerwone kartki Jóźwiaka (bramkarz), Trześniowskiego a także kontuzjowanych Bromboszcza, Oziembłowskiego, oraz Świgosta, Dąbrowskiego, Łysionka, Kota. W porównaniu do zwycięskiego meczu 2-1 z rundy jesiennej, dziś na boisku mogliśmy zobaczyć w pierwszej jedenastce zaledwie pięciu zawodników

Na bramce do gry dysponowany był nominalny obrońca Marcin Świtalski, dla którego był to pierwszy pełny występ w roli bramkarza. Pełny mecz musieli rozegrać po raz pierwszy w tym sezonie bracia Mazurek, a 45 minut Radosław Gadowski. Gospodarze byli tego dnia wyraźnie lepsi, ale mimo wysokiej wygranej swoją grą na kolana nas nie rzucili. Zagrali prostą piłką, strzelając większość bramek po naszych ewidentnych błędach. Goście z Krosnowic którzy zagrali po raz pierwszy w takim ustawieniu nie mieli jednak najmniejszych szans na powalczenie o jakiekolwiek punkty.

Pierwsza bramka dla Zamku wpadła w 15 minucie, gdy to z okolic 20 metra kapitalnym strzałem popisał sie Dawid Wójcik, który nie pozostawił żadnych szans na skuteczną interwencję naszemu  bramkarzowi. W 25 minucie było juz 2-0 dla miejscowych a na listę strzelców wpisał się tym razem Grzegorz Rychter. Koszmarny błąd popełnił Wiśniewski Artur, tracąc dość głupio piłkę na szesnastym metrze. 120 sekund później wpada kolejna bramka ale tym razem dla Orląt Krosnowice. W zamieszaniu pod bramką gospodarzy najprzytomniej zachował się Mazurek Dariusz, który ładnym strzałem pokonał Margasińskiego. W 40 minucie było już 3-1. Ponownie Świtalskiego pokonał Rychter wykorzystując okazję będąc sam na sam z naszym bramkarzem.

Po zmianie stron na 4-1 w 51 minucie podwyższył Mariusz Deryło. W 70 minucie arbiter główny dyktuje gościom jedenastkę po tym jak w polu karnym sfaulowany zostaje Bujak Krzysztof. Napastnik Orląt zanim został zatrzymany w nieprzepisowy sposób minął jak na treningu pięciu bezradnych piłkarzy Zamku. Do futbolówki podszedł nasz kapitan i strzałami na raty pokonał Margasińskiego. Warte zauważenia jest to, że przy pierwszym uderzeniu bramkarz gospodarzy wyczuł kierunek strzału, broniąc uderzenie "Wiśni". W 77 i 87 minucie dobijają nas jeszcze Krystian Burczak i Paweł Fruga, którzy ostatecznie ustalają wynik na 6-2 dla miejscowych.

Sudety Międzylesie - Zamek Trzebieszowice  12-1  bramki: - Michał Wojtaszek (Zamek T.)

Wieża Rudnica - Burza Dzikowiec  0-2  bramki: - Tomasz Ptasiński, Michał Grygierczyk (Burza)

Polonia Bystrzyca Kł. - Unia Bardo Śl.  7-4  bramki: Piotr Buczyński x2, Rafał Sołodowczuk x2, Sławomir Marszałek, Sławomir Bielak, Adrian Krzemiński (Polonia) - Bartosz Zalot x2, Marek Cichoń, Paweł Moszumański (Unia)

TKS Hutnik Szczytna Śl. - Trojan Lądek Zdr.  2-4  bramki: Wojciech Lizak, Wojciech Okrzyński (Hutnik) -Marcin Poświstajło x3, Łukasz Porębski (Trojan)

Włókniarz Kudowa Zdr. - Łomniczanka Stara Łomnica  3-1  bramki: Oskar Jaśków, Zbigniew Mikołajek, Paweł Myrdacz (Włókniarz) -samobójcza (Łomniczanka)

Odrodzenie Szalejów Dln. - ATS Wojbórz  2-1  bramki: Mirosław Hebda, Grzegorz Hasiak (Odrodzenie) - Bartholomaus Wilczyński (Pogoń)

Igliczna Wilkanów - Pogoń ZEM Duszniki Zdr.  3-1  bramki: Andrzej Mikołajczyk, Przemysław Grzyb, Paweł Porada (Igliczna) -