- autor: ralal777, 2012-05-16 11:45
-
Wszystko na to wskazuje że królem strzelców w "A" klasie gr.III zostanie zawodnik Polonii Bystrzyca, Piotr Buczyński, który obecnie z 30-stoma trafieniami prowadzi w klasyfikacji. Nadal brakuje nazwisk tych osób co zdobyli bramki dla ATS-u Wojbórz (z ostatnich 5 kolejek !!!). Czyżby w Wojborzu nie było internetu, bądź osoby która by pofatygowała się z napisaniem nazwisk ?
poz. | imię i nazwisko | nazwa klubu | ilość bramek | 26 kolejka |
1. | Piotr Buczyński | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 30 bramek | +2 |
2. | Marcin Poświstajło | TROJAN LĄDEK ZDR. | 26 bramek | +3 |
3. | Krystian Burczak | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 25 bramek | +1 |
4. | Andrzej Mikołajczyk | IGLICZNA WILKANÓW | 24 bramki | +1 |
5. | Remigiusz Markiel | WIEŻA RUDNICA | 23 bramki | |
6. | Jacek Stępień | TROJAN LĄDEK ZDR. | 21 bramek | |
7. | Łukasz Porębski | TROJAN LĄDEK ZDR. | 17 bramek | +1 |
8. | Artur Wiśniewski | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 15 bramek | +1 |
. | Grzegorz Korotusz | SUDETY MIĘDZYLESIE | 15 bramek | +4 |
9. | Sebastian Trzciński | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 14 bramek | |
. | Mateusz Poświstajło | TROJAN LĄDEK ZDR. | 14 bramek | |
. | Grzegorz Tomkiewicz | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 14 bramek | |
10. | Łukasz Gawęda | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 13 bramek | |
11. | Jacek Maruszak | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN | 12 bramek | |
. | Maciej Wnent | UNIA BARDO ŚL. | 12 bramek | |
. | Bartosz Zalot | UNIA BARDO ŚL. | 12 bramek | +2 |
. | Oskar Jaśków | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 12 bramek | +1 |
| Radosław Macura | SUDETY MIĘDZYLESIE | 12 bramek | +3 |
13. | Marcin Wacławik | UNIA BARDO ŚL. | 10 bramek | |
. | Marek Cichoń | UNIA BARDO ŚL. | 10 bramek | +1 |
. | Jarosław Macura | SUDETY MIĘDZYLESIE | 10 bramek | |
. | Marcin Stachura | WIEŻA RUDNICA | 10 bramek | |
14 . | Paweł Myrdacz | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 9 bramek | +1 |
. | Sławomir Bielak | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 9 bramek | +1 |
15. | Paweł Wiśniewski | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 8 bramek | |
. | Fabian Dąbrowski | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 8 bramek | |
. | Michał Grudzień | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 8 bramek | |
. | Wiktor Święcicki | ATS WOJBÓRZ | 8 bramek | |
16. | Dominik Rynalski | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 7 bramek | |
. | Łukasz Tracz | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 7 bramek | |
. | Marek Słomka | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 7 bramek | |
. | Marcin Pawlak | BURZA DZIKOWIEC | 7 bramek | |
. | Marcin Rudzki | BURZA DZIKOWIEC | 7 bramek | |
. | Michał Grygierczyk | BURZA DZIKOWIEC | 7 bramek | +1 |
17. | Damian Jach | ATS WOJBÓRZ | 6 bramek | |
. | Jakub Drzewoszewski | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 6 bramek | |
. | Piotr Lewandowski | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 6 bramek | |
. | Emil Kania | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 6 bramek | |
. | Bartholomaus Wilczyński | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 6 bramek | +1 |
. | Mariusz Bielski | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 6 bramek | |
. | Adrian Krzemiński | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 6 bramek | +1 |
. | Grzegorz Hasiak | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 6 bramek | +1 |
. | Mariusz Deryło | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 6 bramek | +1 |
18. | Piotr Derdziński | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 5 bramek | |
. | Sławomir Wiśniewski | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 5 bramek | |
. | Roman Bielski | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 5 bramek | |
. | Łukasz Idzi | UNIA BARDO ŚL. | 5 bramek | |
. | Krzysztof Bujak | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 5 bramek | |
. | Mirosław Hebda | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 5 bramek | +1 |
. | Grzegorz Futoma | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 5 bramek | |
. | Daniel Marnik | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 5 bramek | |
19. | Piotr Brożek | ATS WOJBÓRZ | 4 bramki | |
. | Jacek Pasternak | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 4 bramki | |
. | Daniel Zabrzeński | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 4 bramki | |
. | Artur Gądek | IGLICZNA WILKANÓW | 4 bramki | |
. | Remigiusz Piotrowski | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 4 bramki | |
. | Michał Wojtaszek | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 4 bramki | +1 |
. | Marcin Sałdyka | TROJAN LĄDEK ZDR. | 4 bramki | |
. | Patryk Krzysztan | TROJAN LĄDEK ZDR. | 4 bramki | |
. | Marek Korotusz | SUDETY MIĘDZYLESIE | 4 bramki | |
. | Piotr Wojtiuk | WIEŻA RUDNICA | 4 bramki | |
. | Marceli Kaśków | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 4 bramki | |
. | Patryk Myrdacz | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 4 bramki | |
. | Arkadiusz Rychlewski | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 4 bramki | |
. | Łukasz Szefler | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 4 bramki | |
. | Daniel Pasternak | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 4 bramki | |
| Sławomir Marszałek | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 4 bramki | +1 |
20. | Mateusz Gwóźdź | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 3 bramki | |
. | Kamil Chęciński | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 3 bramki | |
. | Sebastian Furtan | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 3 bramki | |
. | Paweł Fruga | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 3 bramki | +1 |
. | Paweł Szydło | IGLICZNA WILKANÓW | 3 bramki | |
. | Piotr Szydło | IGLICZNA WILKANÓW | 3 bramki | |
. | Jacek Adamski | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 3 bramki | |
. | Mateusz Forkasiewicz | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 3 bramki | |
. | Robert Dymek | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 3 bramki | |
. | Mariusz Wątroba | BURZA DZIKOWIEC | 3 bramki | |
. | Robert Plich | BURZA DZIKOWIEC | 3 bramki | |
. | Mateusz Górczyński | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 3 bramki | |
. | Zbigniew Mikołajek | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 3 bramki | +1 |
. | Dawid Zarzycki | UNIA BARDO ŚL. | 3 bramki | |
. | Paweł Moszumański | UNIA BARDO ŚL. | 3 bramki | +1 |
. | Bartosz Gwizd | TROJAN LĄDEK ZDR. | 3 bramki | |
. | Artur Hajtalowicz | SUDETY MIĘDZYLESIE | 3 bramki | |
| Rafał Makowski | SUDETY MIĘDZYLESIE | 3 bramki | +2 |
. | Grzegorz Bitner | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 3 bramki | |
. | Piotr Bienacki | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 3 bramki | |
. | Łukasz Gacek | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 3 bramki | |
. | Tomasz Tomaszewski | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 3 bramki | |
. | Paweł Wójcik | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 3 bramki | |
. | Tomasz Sztaba | WIEŻA RUDNICA | 3 bramki | |
21. | Patryk Zuterek | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 2 bramki | |
. | Michał Jagodziński | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 2 bramki | |
. | Mariusz Franczuk | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 2 bramki | |
. | Mirosław Nogawka | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 2 bramki | |
. | Rafał Sołodowczuk | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 2 bramki | +2 |
. | Grzegorz Misterski | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 2 bramki | |
. | Grzegorz Schabowski | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 2 bramki | |
. | Damian Wawrzyńczak | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 2 bramki | |
. | Łukasz Bełus | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 2 bramki | |
. | Mateusz Tomaszewski | WIEŻA RUDNICA | 2 bramki | |
. | Paweł Porada | IGLICZNA WILKANÓW | 2 bramki | +1 |
. | Przemysław Banaś | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 2 bramki | |
. | Sylwester Dziatczak | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 2 bramki | |
. | Karol Zimny | TROJAN LĄDEK ZDR. | 2 bramki | |
. | Dariusz Konstanciuk | TROJAN LĄDEK ZDR. | 2 bramki | |
. | Adrian Szymczak | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 2 bramki | |
. | Dawid Grzesiuk | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 2 bramki | |
. | Grzegorz Rychter | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 2 bramki | +2 |
. | Tomasz Wrona | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 2 bramki | |
. | Tomasz Łysionek | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 2 bramki | |
. | Krystian Radziszewski | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 2 bramki | |
. | Zygmunt Tarań | BURZA DZIKOWIEC | 2 bramki | |
. | Grzegorz Czepiel | BURZA DZIKOWIEC | 2 bramki | |
. | Jarosław Kulikowski | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 2 bramki | |
. | Grzegorz Goławski | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 2 bramki | |
. | Patryk Manecki | SUDETY MIĘDZYLESIE | 2 bramki | |
. | Zygmunt Dudek | SUDETY MIĘDZYLESIE | 2 bramki | +2 |
. | Piotr Biernacki | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 2 bramki | |
. | Artur Tucholski | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 2 bramki | |
. | Bartosz Drozdowski | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 2 bramki | |
. | Jacek Jakóbek | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 2 bramki | |
22. | Rafał Potyrała | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 1 bramka | |
. | Marek Tomczak | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 1 bramka | |
. | Dariusz Bergel | WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. | 1 bramka | |
. | Andrzej Przybylski | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 1 bramka | |
. | Piotr Leżdżej | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 1 bramka | |
. | Mariusz Hasiak | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 1 bramka | |
. | Paweł Hasiak | ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. | 1 bramka | |
. | Mariusz Kukla | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 1 bramka | |
. | Łukasz Roguz | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 1 bramka | |
. | Piotr Buszta | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 1 bramka | |
. | Wojciech Lizak | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 1 bramka | +1 |
. | Wojciech Okrzyński | TKS HUTNIK SZCZYTNA ŚL. | 1 bramka | +1 |
. | Krzysztof Cupiał | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 1 bramka | |
. | Paweł Furtan | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 1 bramka | |
. | Tomasz Moszumański | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 1 bramka | |
. | Damian Tomaszewicz | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 1 bramka | |
. | Dawid Lipatow | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 1 bramka | |
. | Wojciech Zielonka | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 1 bramka | |
. | Dawid Wójcik | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK. | 1 bramka | +1 |
. | Rafał Ciastek | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 1 bramka | |
. | Michał Miodoński | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 1 bramka | |
. | Marcin Rzepka | POGOŃ ZEM DUSZNIKI ZDR. | 1 bramka | |
. | Mateusz Trześniowski | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 1 bramka | |
. | Mateusz Świgost | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 1 bramka | |
. | Michał Bromboszcz | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 1 bramka | |
. | Dariusz Mazurek | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 1 bramka | +1 |
. | M. Pustuła | SUDETY MIĘDZYLESIE | 1 bramka | +1 |
. | Przemysław Petyniak | SUDETY MIĘDZYLESIE | 1 bramka | |
. | Wojciech Konieczny | SUDETY MIĘDZYLESIE | 1 bramka | |
. | Jakub Szura | SUDETY MIĘDZYLESIE | 1 bramka | |
. | Roman Michalak | SUDETY MIĘDZYLESIE | 1 bramka | |
. | Piotr Kowalski | SUDETY MIĘDZYLESIE | 1 bramka | |
. | R.Hryc | SUDETY MIĘDZYLESIE | 1 bramka | |
. | Piotr Szczygieł | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 1 bramka | |
. | Grzegorz Sikorski | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 1 bramka | |
. | Tomasz Marcinowski | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 1 bramka | |
. | Paweł Mrozek | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 1 bramka | |
. | Radosław Sebzda | ŁOMNICZANKA ST. ŁOMNICA | 1 bramka | |
. | Damian Michniak | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 1 bramka | |
. | Bartłomiej Michniak | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 1 bramka | |
. | Ariel Stasiak | ZAMEK TRZEBIESZOWICE | 1 bramka | |
. | Rafał Rakoczy | TROJAN LĄDEK ZDR. | 1 bramka | |
. | Wojciech Statkiewicz | TROJAN LĄDEK ZDR. | 1 bramka | |
. | Marcin Gorczyca | TROJAN LĄDEK ZDR. | 1 bramka | |
. | Krzysztof Czarnowski | BURZA DZIKOWIEC | 1 bramka | |
. | Kamil Orwat | BURZA DZIKOWIEC | 1 bramka | |
. | Grzegorz Niemczyk | BURZA DZIKOWIEC | 1 bramka | |
. | Tomasz Ptasiński | BURZA DZIKOWIEC | 1 bramka | +1 |
. | Bartłomiej Zalewski | POLONIA BYSTRZYCA KŁ. | 1 bramka | |
. | Jakub Wójciak | WIEŻA RUDNICA | 1 bramka | |
. | Dariusz Drzewosz | WIEŻA RUDNICA | 1 bramka | |
. | Mateusz Nowak | WIEŻA RUDNICA | 1 bramka | |
. | Przemysław Czekaj | WIEŻA RUDNICA | 1 bramka | |
. | Aleksander Mróz | WIEŻA RUDNICA | 1 bramka | |
. | Sylwester Rudaniecki | IGLICZNA WILKANÓW | 1 bramka | |
. | Damian Poparda | IGLICZNA WILKANÓW | 1 bramka | |
. | Mateusz Kozioł | IGLICZNA WILKANÓW | 1 bramka | |
. | Paweł Kołt | IGLICZNA WILKANÓW | 1 bramka | |
. | Piotr Noga | IGLICZNA WILKANÓW | 1 bramka | |
. | Przemysław Grzyb | IGLICZNA WILKANÓW | 1 bramka | +1 |
. | Mateusz Ferenc | UNIA BARDO ŚL. | 1 bramka | |
. | Mirosław Włodarczyk | UNIA BARDO ŚL. | 1 bramka | |
. | Adrian Włodarczyk | UNIA BARDO ŚL. | 1 bramka | |
. | Piotr Struś | UNIA BARDO ŚL. | 1 bramka | |
. | Jacek Wcisło | UNIA BARDO ŚL. | 1 bramka | |
. | Kamil Witek | UNIA BARDO ŚL. | 1 bramka | |
. | Mateusz Jakowski | UNIA BARDO ŚL. | 1 bramka | |
. | Arkadiusz Szewczuk | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Tomasz Temich | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Robert Górszczyk | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Marcin Bebel | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Paweł Śpiewak | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Jakub Kozielec | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Mariusz Jastrzębski | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Zdzisław Górszczyk | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |
. | Norbert Osipiak | ATS WOJBÓRZ | 1 bramka | |