Podział grup OZPN Wałbrzych

• autor: ralal777, 2012-06-21 14:30

W dniu dzisiejszym na posiedzeniu zarządu OZPN Wałbrzych przedstawiono zestawienie grup poszczególnych klas rozgrywkowych szczebla okręgowego. Tym samym ostatecznie rozstrzygnięto także spadki i awanse w ligach.

Poniżej przedstawiamy Państwu skład Klasy Okręgowej Seniorów i Juniorów oraz zestawienia grup Klasy A. Podamy także oficjalnie, które kluby spadły lub awansowały. Nastąpiło kilka zmian w składach grup II i III Klasy A.
___________________________________________________________________________

KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW: awans do IV ligi NYSA Kłodzko i PIAST Nowa Ruda. Spadek Lechia II Dzierżoniów, Biały Orzeł Mieroszów, Górnik Boguszów Gorce.

Skład ligi na sezon 2012/2013 – Karolina Jaworzyna Śląska (b), Górnik II Wałbrzych (b), Piławianka Piława Górna (b), Bielawianka II Bielawa (b), Trojan Lądek Zdrój (b), Zjednoczeni Żarów, Stal Świdnica, Unia Złoty Stok, MKS Szczawno Zdrój, Victoria Świebodzice, Grom Witków, Iskra Jaszkowa Dolna, Kryształ Stronie Ślaskie, Pogoń Pieszyce, LKS Bystrzyca Górna, Zjednoczeni Ścinawka Średnia.
__________________________________________________________________________

KLASA OKRĘGOWA JUNIORÓW: awans do LDJ Piast Nowa Ruda. Żaden zespół okręgu wałbrzyskiego nie spadł z LDJ. Spadek z OJ Sparta Ziębice, Zieloni Łagiewniki, Pogoń Pieszyce.

Skład ligi - Nysa Kłodzko, Piast II Nowa Ruda (b), Cukrownik Pszenno (b), Górnik Boguszów Gorce (b), Hutnik Szczytna (b), Śnieżnik Domaszków, AKS Strzegom, Karolina Jaworzyna Śląska, Piławianka Piława Górna, Zjednoczeni Żarów, Bielawianka Bielawa, SP Szczyt Boguszów Gorce, Victoria Świebodzice, Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Polonia Bystrzyca Kłodzka, Ślęza Ciepłowody.
___________________________________________________________________________

KLASA A GR. I: awans Karolina Jaworzyna Śląska, Górnik II Wałbrzych.

Skład grupy – Nysa Kłaczyna (b), Zdrój Jedlina Zdrój (b), Victoria II Świebodzice (b), Zieloni Mrowiny (b), Górnik Boguszów Gorce (s), Biały Orzeł Mieroszów (s), Sudety Dziećmorowice, Skalnik Czarny Bór, Venus Nowice, Gwarek Wałbrzych, Włókniarz Głuszyca, Granit Roztoka, Zjednoczeni II Żarów, Zagłębie Wałbrzych, Czarni Wałbrzych, Cukrownik Pszenno.
___________________________________________________________________________

KLASA A GR. II: awans Piławianka Piława Górna, Bielawianka II Bielawa.
Spadek Victoria Tuszyn, Piasek Potworów.

Skład grupy – Zgoda Grodziszcze (b), Boxmet Piskorzów (b), Lechia II Dzierżoniów (s), Sparta Ziębice, Błękitni Niedźwiedź, Niemczanka Niemcza, Błękitni Owiesno, Zieloni Łagiewniki, Rawa Boleścin, Polonia Ząbkowice Śląskie, Czarni Sieniawka, Delta Słupice, Orzeł Mąkolno, Wieża Rudnica, Koliber Uciechów, Slęza Ciepłowody.
____________________________________________________________________________

KLASA A GR. III: awans Trojan Lądek Zdrój. Spadek Igliczna Wilkanów Zamek Trzebieszowice.

Skład grupy – Inter Ożary (b), Śnieżnik Domaszków (b), Tarnovia Tarnów, Skałki Stolec, Unia Bardo, Odrodzenie Szalejów Dolny, Orlęta Krosnowice, Pogoń Duszniki Zdrój, Burza Dzikowiec, Hutnik Szczytna, Sudety Międzylesie, Łomniczanka Stara Łomnica, ATS Wojbórz, Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Polonia Bystrzyca Kłodzka, Włókniarz Kudowa Zdrój.

źródło informacji: www.ozpnwalbrzych.pl  , www.nysa.klodzko.pl