Pierwszy mecz kontrolny już za tydzień

• autor: ralal777, 2013-02-03 19:34

Wyniki spotkań towarzyskich

Seniorzy Orląt Krosnowice mają za sobą już trzy tygodnie przygotowań do rundy rewanżowej. Frekwencja osób biorących udział w zajęciach, w ostatnim czasie zdecydowanie się polepszyła. Cieszy fakt, że kilku zawodników trenuje systematycznie (Rudnicki, Radziszewski, Trześniowski, Mazurek, Gadowski, Świtalski, Tomera). W końcu pojawili się też Wiśniewski i Strykowski. Zawodzą za to inni, którzy na dzień dzisiejszy mają fatalną frekwencję na treningach (Świgost, Kucab, Gwiżdż, Suwała). Z zespołem trenuje Tomera Marek, który w rundzie wiosennej występował w Lechii Ołdrzychowice. Swoją chęć gry w naszych barwach wyrazili Czesław i Łukasz Kuchta (ostatnio Zamek Trzebieszowice). Ten pierwszy właśnie dziś po raz pierwszy pojawił się na zajęciach i być może za kilka dni zostanie nowym zawodnikiem Orląt Krosnowice. Z niewiadomych przyczyn z przygotowań do rundy wiosennej zrezygnował obok Tomasza Wrony także Bujak Krzysztof. Jednak, jak łatwo zauważyć, mimo tych strat w zespole panuje dobra i przyjemna atmosfera.

Zdjęcia z treningu seniorów

Za tydzień seniorzy Orląt rozegrają swój pierwszy kontrolny mecz. Rywalem naszej drużyny będzie Tęcza Ścinawka Dolna, która obecnie zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach B klasy grupy II. Nasz najbliższy przeciwnik rozegrał dziś pierwszy towarzyski mecz. Tęcza przegrała 3-5 z Zjednoczonymi Żarów, grającymi na co dzień w klasie okręgowej. Nadal nie wiadomo, gdzie odbędzie się spotkanie Orląt z Tęczą. Decyzja o miejscu rozegrania meczu ma zapaść dopiero w piątek rano.

Od ubiegłego weekendu kilka zespołów z Kotliny Kłodzkiej rozegrało już swoje pierwsze w tym roku towarzyskie pojedynki. W tej rywalizacji nie próżnowały także zespoły z naszej A klasy, które mimo trudnych warunków rozegrały swoje mecze.

Zjednoczeni Żarów (LO) - Tęcza Ścinawka Dolna (B kl.)   5-3

Nysa Kłodzko (IV liga) - Iskra Jaszkowa Dolna (LO)   1-4

Inter Ożary (A kl.) - Polonia Ząbkowice Śl. (A kl.)   2-3

Inter Ożary (A kl.) - Unia Bardo Śl. (A kl.)   0-9