Zaczynamy typowanie w Lidze Typera !!!

• autor: ralal777, 2014-08-13 08:26

Atrakcyjne nagrody - zapraszam wszystkich do typowania ...

Również i w tym sezonie serdecznie zapraszam kibiców do typowania wyników z naszej grupy. Już w najbliższy piątek, drużyny występujące w A klasie, rozpoczynają walkę o mistrzostwo sezonu 2014-2015. Wystarczy się tylko zalogować na stronie futbolowo.pl i trafnie wytypować wyniki. W tym sezonie dla zwycięzcy czeka nagroda w postaci koszulki narodowej bądź klubowej, którą gracz sam sobie wybierze. Oprócz wspomnianej koszulki piłkarskiej zostaną także wręczone pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych osób. Nagrody te ufundował Pan Robert Jaśków, zwycięzca dwóch pierwszych edycji w naszej zabawie. W swoim imieniu chciałbym serdecznie podziękować Panu Robertowi za pomoc i przekazaniu trzech statuetek dla najlepszych typerów w sezonie 2014-2015.

REGULAMIN LIGI TYPERA

Za dokładne wytypowanie wyniku np. 1-0 (na boisku 1-0) gracz otrzymuje 3 punkty.
Za wytypowanie np. wyniku 1-0 (na boisku 2-1) osoba otrzymuje 1 punkt.

Przy końcowym rozrachunku jeżeli zwycięzcy będą mieli po tyle samo punktów, o pierwszym miejscu decydować będzie mniejsza ilość typowanych spotkań !!!

Każda osoba grająca w Lidze Typera na stronie www.glksorletakrosnowice.futbolowo.pl może posiadać maksymalnie dwa różne nicki i konta.

Również i w tym sezonie na naszej stronie prowadzona będzie klasyfikacja strzelców ligowych. Dla tego z tego miejsca, proszę wszystkich administratorów stron klubowych, kibiców jak i samych piłkarzy o pomoc w prowadzeniu tejże klasyfikacji, wpisując strzelców z danego meczu. Dla najlepszego strzelca przygotowana jest nagroda (statuetka), którą także ufundował Pan Robert Jaśków.

Z zewnątrz, doszła kolejna propozycja indywidualnego nagrodzenia, tym razem bramkarzy za cały sezon 2014-2015. Proszę wszystkie kluby o dokładne śledzenie meczów rywali z którym przyjdzie im się spotykać. Na zakończenie sezonu zbiorę z każdego klubu informację, nazwisk najlepszych golkiperów wytypowanych przez każdą drużynę.

W ostatnim czasie wiele osób prosiło mnie także o prowadzeniu klasyfikacji "fair play", drużyn występujących w naszej grupie. Oczywiście takowe statystyki można by było prowadzić, ale bez waszej pomocy jest to po prostu niemożliwe. Tak więc oprócz strzelców, proszę również o informację z każdego klubu, na temat ilości otrzymania kartek żółtych jak i czerwonych.