2-6  71 min.
2-7  Mateusz Świgost 79 min.

Kuraś, Mrozek, Piątkiewicz, Krupa, Mazurek, Dąbrowski M., Trześniowski, Gwiżdż, Sarkowicz, Pławiak, Kaletka.
Na zmiany wchodzili: Gadowski, Świgost, Radziszewski, Dąbrowski F., Prottung.

Seniorzy Orląt Krosnowice pewnie wygrali w Niwie z Zrzeszonymi 7-2. Pierwsza połowa o dziwo zakończyła się remisem 1-1, co zmotywowało nas do większych wysiłków w drugiej części meczu. Podrażniony zespół gości w tej części gry zdobył sześć bramek, tracąc tak jak i w pierwszej połowie jedną.
Z najsłabszym zespołem B klasy grupy II, udało nam się zagrać w ostatniej chwili. Trzeba przyznać że do tej pory z czterech rozegranych przez nas meczów towarzyskich, ten w Niwie rozegrany został w idealnych warunkach. Taką płytę boiska można tylko pozazdrościć, bo plac gry jak na tę porę roku został przygotowany profesjonalnie. Na sam mecz udaliśmy się w szesnastoosobowym składzie. W kadrze zabrakło dziś tylko Wrony, Lachowicza i Świtalskiego.
Pierwszą bramkę dopiero w 31 minucie zdobył Arkadiusz Pławiak, strzelając po ziemi z szesnastu metrów. Tuż przed końcem pierwszej połowy kapitalnym uderzeniem w prawe okienko, gospodarze doprowadzili do remisu. Po zmianie stron nasza przewaga była na tyle wyraźna, że w tej części gry zdobyliśmy sześć bramek. Zaledwie w pierwszych siedmiu minutach po bramkach Krystiana Radziszewskiego, Fabiana Dąbrowskiego i Mateusza Świgosta prowadziliśmy już 4-1. W 60 minucie piątą bramkę zdobył dla nas ponownie Mateusz Świgost, a w 68 minucie w dniu swoich urodzin, bramkarza gospodarzy z rzutu karnego pewnie pokonał Marcin Kuraś. Trzy minuty później miejscowy zawodnik strzałem z dystansu ponownie zdjął z bramki "pajęczynę", kompletnie nie dając szans na skuteczną interwencję naszemu bramkarzowi. W 79 minucie festiwal strzelecki zakończył Mateusz Świgost, ustalając wyniki na 7-2.
Za tydzień kolejny już rywal z B klasy. Tym razem zagramy z DGPNZ Roztocznik, grający na co dzień w grupie świdnickiej.