1-1  Arkadiusz Pławiak (asysta Adam Gwiżdż) 34 min.
  2-1  Kamil Matusik (asysta Konrad Matusik) 38 min.

Jóźwiak, Gwiżdż, Radziszewski (60 min. Wrona), Makowski, Matusik Kam. (80 min. Matusiak), Dąbrowski M., Sarkowicz żółta kartka (44 min. Piątkiewicz), Podobiński (70 min. Lachowicz), Trześniowski, Matusik Konżółta kartkaPławiak żółta kartka

Kartki dla MLKS: żółta kartka żółta kartka żółta kartka

STRZAŁY                  14                   6
     STRZAŁY CELNE                  10                   3
     RZUTY ROŻNE                  12                   2
     FAULE                  16                  17
     SPALONE                   4                   1

Statystyki prowadził SIWY

Podopieczni Kamila Matusika odnieśli dziś trzecie zwycięstwo z rzędu i dzięki temu umocniliśmy się na drugiej pozycji w tabeli.
Na meczu pojawiło się piętnastu zawodników, a w kadrze Orląt zabrakło Przemka Toczka, Maćka Kaletki i Pawła Mrozka. W bramce od pierwszej minuty za Marcina Kurasia bronił Rafał Jóźwiak. Wydawałoby się że mecz będzie dla nas łatwy i jednocześnie odniesiemy wysokie i pewne zwycięstwo. MLKS bowiem po dwóch kolejkach zajmował ostatnie miejsce (porażki 2-5 z Hutnikiem i 1-5 z Odrodzonymi), nie mając na swoim koncie żadnego punktu. Jak się później okazało goście z Radkowa w pierwszych meczach sezonu 2015/2016 zagrali mocno osłabieni, co mogło zaowocować tak słabymi wynikami. Dziś do kadry MLKS_u doszedł min. doświadczony Adam Ginter, który ze względu na czerwoną kartkę musiał pauzować dwa mecze. Do tego doszła upalna pogoda, która całkowicie spowolniła grę obu drużyn, a wytrzymanie 90 minut na boisku graniczyło z cudem.
Od początku spotkania więcej z gry mieli gospodarze. Dwie dobre okazje zmarnował min. Arek Pławiak, który najpierw przegrał pojedynek sam na sam z Arturem Leśniakiem a przy drugiej okazji zabrakło dokładnego podania. Bramka dla Orląt wisiała w powietrzu. W 22 minucie w końcu piłka wylądowała w siatce. Szkoda jednak że futbolówka zatrzepotała w naszej bramce. Kapitalne podanie otrzymał Ginter, który na spokoju pewnie umieścił piłkę w lewym okienku bramki. W 34 minucie na szczęście doprowadziliśmy do remisu. Wcześniej jednak goście mogli podwyższyć na 2-0, marnując świetną szansę. Jednak to gospodarze tym razem strzelili bramkę, a na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Pławiak. Asystę przy tej bramce zaliczył Adam Gwiżdż. Cztery minuty później było już 2-1 dla miejscowych. Szybko wykonany rzut wolny przez gospodarzy zaskoczyło gości, którzy ewidentnie się pogubili. Znakomitą "klepkę" zagrali między sobą bracia Matusiki (Kamil - Konrad), a dzieło dokończył ten pierwszy, strzelając tym samym swoją pierwszą bramkę w nowym klubie. Do przerwy prowadzimy 2-1.
O drugiej połowie za bardzo nie ma co pisać. Gospodarze zadowoleni z wyniku tempa nie podkręcali. Gościom za to brakowało pomysłu i dla tego do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.
Cieszą kolejne trzy punkty, martwi jednak chyba gra, która moim zdaniem może być zdecydowanie jeszcze lepsza. Za tydzień czwarta kolejka i po raz kolejny trudny przeciwnik. Tym razem zagramy w Domaszkowie z Śnieżnikiem, który dziś doznał drugiej porażki z rzędu, przegrywając 1-2 w Szalejowie Dolnym z Odrodzonymi.

POZOSTAŁE WYNIKI 3 KOLEJKI:

Cis Brzeźnica (b.k.) - Zamek Gorzanów żółta kartka    2-0
bramki: Karol Ostaszewski (57'), Jerzy Gurdak (84') (Cis)

Inter Ożary (b.k.) - LKS Bierkowice (czerwona kartka 90' po żółta kartka żółta kartka ) żółta kartka żółta kartka   1-1
bramki: Remigiusz Markiel (66') (Inter) - Paweł Wójcik (70') (LKS Bierkowice)

TKS Hutnik Szczytna żółta kartka żółta kartka - Tęcza Ścinawka Dln. żółta kartka żółta kartka   4-0
bramki: Sebastian Trzciński (25', 45'), Marcin Rosiak (49'), Adam Ryncarz (75') (Hutnik)

Odrodzenie Szalejów Dln. żółta kartka żółta kartka - Śnieżnik Domaszków żółta kartka żółta kartka   2-1
bramki: samobójcza (8'), Jacek Maruszak (88') (Odrodzenie) - Wojciech Brogowski (50') (Śnieżnik)

Kryształ Stronie Śl. żółta kartka żółta kartka  - Włókniarz Kudowa Zdr. żółta kartka   2-2
bramki: Przemysław Kowalewski (19'), Patryk Zadrożny (48') (Kryształ) - Paweł Myrdacz (10', 39') (Włókniarz)

Pogoń ZEM Duszniki Zdr. (czerwona kartka 60' po żółta kartka żółta kartka) żółta kartka żółta kartka - KS Polanica Zdr. żółta kartka żółta kartka   1-0
bramka: Bartłomiej Drozdowski (38') (Pogoń)