0-1 Konrad Matusik (asysta Filip Tomera) (7 min.)

0-2 Arkadiusz Pławiak (rzut karny) (23 min.)
1-3 Kamil Matusik (asysta Mateusz Dąbrowski) (56 min.)

Kuraś, Piątkiewicz, Radziszewski, Makowski, Mucha, Podobiński, Trześniowski M., Matusik Kam., Tomera, Pławiak, Matusik Kon.

Łebek, Wiącek, Trześniowski K., Wrona, Świgost, Dąbrowski, Rudnicki.

ZDJĘCIA Z MECZU (44) foto Robert J,

ZDJĘCIA Z MECZU (61) foto Sylwia G.

FILMIK Z MECZU

W ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek A-klasy drużyna Orląt Krosnowice zremisowała na wyjeździe z drużyną Skałki Stolec 3-3 ( 1-2). Mecz po raz kolejny toczony był w trudnych warunkach pogodowych, murawa na stadionie w Stolcu była grząska, co utrudniało piłkarzom obu drużyn skuteczne rozgrywanie piłki. Na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Konrad Matusik, który wykorzystał dogranie głową od Filipa Tomery i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem skierował piłkę w długi róg bramki gospodarzy. Niedługo później ten sam zawodnik, został ewidentnie sfaulowany w polu karnym za co naszej drużynie została przyznana „11-stka”. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Arkadiusz Pławiak, który wyprowadził naszą drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Gospodarze w pierwszej odsłonie gry mieli wiele okazji do zdobycia bramki kontaktowej, jednakże tego dnia w dobrej dyspozycji był nasz goalkeeper Marcin Kuraś, który kilkukrotnie uchronił swój zespół przed utratą gola. Po jednej z licznych okazji drużyna Skałek zdobyła bramkę i do przerwy mieliśmy wynik 1-2 dla GLKS-u. Po zmianie stron obie drużyny miały jeszcze swoje sytuacje strzeleckie, jednakże prawidłowe wykończenie akcji bramkowej utrudniał stan murawy. Po składnej akcji naszego zespołu bramkę na 3-1 dla Orląt zdobył strzałem głową Kamil Matusik. W okolicach 60- minuty szansę gry dostali rezerwowi Orląt, którzy również mieli swoje okazje do zdobycia bramki. Jednakże do końca spotkania bramki zdobywali już tylko gospodarze, dwukrotnie kończąc akcję bramkową strzałem po wrzuceniu piłki z boku boiska. Za tydzień inauguracja A- klasy. O godzinie 13.00 na stadionie w Krosnowicach drużyna GLKS-u Orląt podejmie KS Polanicę Zdrój.