Brak aktywnych ankiet. |
Unia Złoty Stok | 2:3 | GLKS Orlęta Krosnowice |
2022-11-13, 13:30:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Wałbrzych III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 24 |
|
dzisiaj: 697, wczoraj: 221
ogółem: 3 724 477
statystyki szczegółowe
W sobotę grają wszystkie drużyny Orląt
MŁODZIK
GLKS Orlęta Krosnowice - Hutnik Szczytna (sobota godz.10.00)
Polonia Bystrzyca Kł. - Orle Międzylesie (sobota godz.11.00)
Trojan Lądek Zdr. - KS Polanica Zdr. (sobota godz.11.00)
Włókniarz Kudowa Zdr. - Pogoń Duszniki Zdr. (sobota godz.11.00)
Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków (13.10.2016. godz.16.00)
Kryształ Stronie Śl. - pauza
JUNIORZY
GLKS Orlęta Krosnowice - Śnieżnik Domaszków (sobota godz.11.30)
Kryształ Stronie Śl. - Cis Brzeźnica (sobota godz.14.00)
Unia Złoty Stok - Tarnovia Tarnów (sobota godz.14.00)
Zamek Gorzanów - LKS Bierkowice (sobota godz.12.00)
Polonia Bystrzyca Kł. - Włókniarz Kudowa Zdr. (sobota godz.14.00)
ATS Wojbórz - pauza
KLASA OKRĘGOWA - Wałbrzych
GLKS Orlęta Krosnowice - Unia Zloty Stok
sobota godz.15.00, sędziuje p.Rakoczy (Kłodzko)
meczy: 10
zwycięstwa Orląt: 4
remisy: 1
zwycięstwa Unii: 5
bramki: 15-14 dla Unii
19.październik.2003. Unia Złot Stok - GLKS ORLĘTA 4-1
6.czerwiec.2004. GLKS ORLĘTA - Unia Złoty Stok 0-0
31.październik.2004. GLKS ORLĘTA - Unia Złoty Stok 3-0
29.maj.2005. Unia Złoty Stok - GLKS ORLĘTA 1-3
23.październik.2005. GLKS ORLĘTA - Unia Złoty Stok 4-5
21.maj.2006. Unia Złoty Stok - GLKS ORLĘTA 2-1
5.listopad.2006. Unia Złot Stok - GLKS ORLĘTA 0-1
10.czerwiec.2007. GLKS ORLĘTA - Unia Złoty Stok 1-0
21.październik.2007. GLKS ORLĘTA - Unia Złoty Stok 0-2
22.maj.2008. Unia Złot Stok - GLKS ORLĘTA 1-0
Grom Witków - Niemczanka Niemcza
sobota godz.15.00, sędziuje p.Koziejski (Świdnica)
meczy: -
zwycięstwa Gromu: -
remisy: -
zwycięstwa Niemczanki: -
bramki: -
MKS Szczawno Zdr. - Zdrój Jedlina Zdr.
sobota godz.15.00, sędziuje p.Hupało (Kłodzko)
meczy: -
zwycięstwa MKS-u Szczawno: -
remisy: -
zwycięstwa Zdroju: -
bramki: -
Piławianka Piława - Iskra Jaszkowa Dln.
sobota godz.15.00, sędziuje p.Dłużniak (Wałbrzych)
meczy: 8
zwycięstwa Piławianki: 6
remisy: -
zwycięstwa Iskry: 2
bramki: 16-5 dla Piławianki
Górnik Boguszów Gorce - Nysa Kłodzko
sobota godz.15.00, sędziuje p.Tokarski S. (Świdnica)
meczy: 6
zwycięstwa Górnika: 1
remisy: 2
zwycięstwa Nysy: 3
bramki: 11-5 dla Nysy
Victoria Tuszyn - Zamek Kamieniec Ząbk.
sobota godz.15.00, sędziuje p.Makowski (Wałbrzych)
meczy: 2
zwycięstwa Victorii: 1
remisy: -
zwycięstwa Zamka: 1
bramki: 5-4 dla Zamka
LKS Bystrzyca Grn. - Zjednoczeni Żarów
niedziela godz.15.00, sędziuje p.Tokarski B. (Świdnica)
meczy: 18
zwycięstwa LKS-u Bystrzyca: 4
remisy: 1
zwycięstwa Zjednoczonych: 13
bramki: 33-18 dla Zjednoczonych
Pogoń ZEM Duszniki Zdr. - LKS Gola Świdnicka
niedziela godz.15.00, sędziuje p.Krążewski (Wałbrzych)
meczy: -
zwycięstwa Pogoni: -
remisy: -
zwycięstwa LKS-u Gola: -
bramki: -
Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce sezon 2016/2017
poz. | imię i nazwisko | nazwa klubu | ilość bramek | 9 kol. |
1. | Sule Aiynla | MKS NYSA KŁODZKO | 8 bramek | +1 |
2. | Adam Bońkowski | MKS NYSA KŁODZKO | 7 bramek | |
Mateusz Kołodziej | ZJEDNOCZENI ŻARÓW | 7 bramek | +1 | |
3. | Kornel Duś | GÓRNIK BOGUSZÓW GORCE | 6 bramek | |
Konrad Sajdak | LKS BYSTRZYCA GÓRNA | 6 bramek | ||
Maciej Madziała | LKS GOLA ŚWIDNICKA | 6 bramek | +1 | |
Kamil Sienkiewicz | ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | 6 bramek | +1 | |
Bartosz Chabrowski | ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ | 6 bramek | +1 |
*********************************************************************************************************************************
5. | Konrad Matusik | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 4 bramki | +1 |
7. | Krystian Radziszewski | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 2 bramki | |
Patryk Wiącek | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 2 bramki | ||
8. | Kamil Matusik | GLKS ORLĘTA KROSNOWICE | 1 bramka |
Klasyfikacja "Fair Play" po 9 kolejce
1 pkt.
(po dwóch żółtych kartkach) - 3 pkt.
5 pkt.
| PKT. | (po ) |
| |
1. Zjednoczeni Żarów | 9 pkt. | 9 | ||
2. LKS Bystrzyca Górna | 10 pkt. | 10 | ||
3. Niemczanka Niemcza | 13 pkt. | 13 | ||
MKS Nysa Kłodzko | 13 pkt. | 13 | ||
4. LKS Gola Świdnicka | 14 pkt. | 11 | 1 | |
5. Zamek Kamieniec Ząbkowicki | 16 pkt. | 8 | 1 | 1 |
6. Unia Złoty Stok | 17 pkt. | 14 | 1 | |
7. Iskra Jaszkowa Dolna | 18 pkt. | 18 | ||
8. Pogoń ZEM Duszniki Zdrój | 19 pkt. | 14 | 1 | |
9. GLKS Orlęta Krosnowice | 20 pkt. | 17 | 1 | |
10. MKS Szczawno Zdój | 22 pkt. | 22 | ||
11. Górnik Boguszów Gorce | 24 pkt. | 24 | ||
12. Piławianka Piława | 25 pkt. | 20 | 1 | |
13. Grom Witków | 27 pkt. | 16 | 2 | 1 |
14. Zdrój Jedlina Zdrój | 28 pkt. | 23 | 1 | |
15. Victoria Tuszyn | 29 pkt. | 24 | 1 |
|
|||