Brak aktywnych ankiet. |
Unia Złoty Stok | 2:3 | GLKS Orlęta Krosnowice |
2022-11-13, 13:30:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Wałbrzych III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 24 |
|
dzisiaj: 537, wczoraj: 348
ogółem: 3 729 167
statystyki szczegółowe
Zdjęcia, pozostałe wyniki oraz tabele - Młodzików i Juniorów ...
MŁODZIK
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - POGOŃ DUSZNIKI ZDR. 1-6
bramka dla Orląt:
Piotr Kozdroń
skład Orląt:
Szymon Mucha, Amelia Kromska, Piotr Kozdroń, Jakub Senderowski, Karol Papierowski, Maciej Kryjak, Sebastian Nagórski, Maciek Laburda, Wiktoria Michałków.
na zmiany wchodzili:
Krystian Szafarski, Patrycja Senderowska, Mateusz Frąckowiak, Miłosz Malecki, Michał Malecki, Michał Staniewski, Piotr Ćwichuła, Daniel Radzewicz, Gabriel Rogólski, Krzysztof Morawski, Igor Czak, Julia Nagórska.
ZDJĘCIA Z MECZU (61) foto Wiktoria Filar
Pozostałe wyniki 10 kolejki:
Włókniarz Kudowa Zdr. - Orle Międzylesie 15-3
Zamek Gorzanów - Kryształ Stronie Śl. 1-1
Trojan Lądek Zdr. - Śnieżnik Domaszków 5-10
Polonia Bystrzyca Kł. - pauza
TABELA
1. | Hutnik Szczytna | 25 pkt. | 31-9 |
2. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 24 pkt. | 62-13 |
3. | Pogoń Duszniki Zdr. | 19 pkt. | 32-18 |
4. | Kryształ Stronie Śl. | 17 pkt. | 55-19 |
5. | Polonia Bystrzyca Kł. | 13 pkt. | 35-27 |
6. | Zamek Gorzanów | 13 pkt. | 25-20 |
7. | KS Polanica Zdr. | 13 pkt. | 19-24 |
8. | Śnieżnik Domaszków | 10 pkt. | 36-63 |
9. | Orle Międzylesie | 4 pkt. | 13-48 |
10. | GLKS Orlęta Krosnowice | 3 pkt. | 6-46 |
11. | Trojan Lądek Zdr. | 1 pkt | 17-44 |
JUNIORZY STARSI
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - pauza
Pozostałe wyniki 10 kolejki:
Śnieżnik Domaszków - LKS Bierkowice
Kryształ Stronie Śl. - Polonia Bystrzyca Kł. 0-4
Unia Złoty Stok - Cis Brzeźnica 2-2
Zamek Gorzanów - Tarnovia Tarnów 5-0
ATS Wojbórz - Włókniarz Kudowa Zdr. 5-0 (rozegrano 17.09.2016)
TABELA
1. | Zamek Gorzanów | 27 pkt. | 48-5 |
2. | Śnieżnik Domaszków | 18 pkt. | 25-13 |
3. | Unia Złoty Stok | 17 pkt. | 22-20 |
4. | ATS Wojbórz | 16 pkt. | 38-23 |
5. | Polonia Bystrzyca Kł. | 16 pkt. | 26-21 |
6. | GLKS Orlęta Krosnowice | 14 pkt. | 17-22 |
7. | Kryształ Stronie Śl. | 12 pkt. | 20-26 |
8. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 6 pkt. | 16-25 |
9. | Tarnów Tarnów | 6 pkt. | 13-26 |
10. | LKS Bierkowice | 5 pkt. | 15-21 |
11. | Cis Brzeźnica | 2 pkt | 8-46 |
|
|||