Pozostałe wyniki oraz tabele (młodzik, junior)
foto Marek A. Łuczyński
ORLE MIĘDZYLESIE - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 2-4 (0-3)
Bramki dla Orląt:
Piotr Kozdroń x3
Mikołaj Jurak
Kapitalnie rozgrywki rozpoczęli podopieczni Michała Muchy, którzy w swoim pierwszym meczu wygrali w Międzylesiu 4-2. Trzy bramki dla Orląt zdobył Piotr Kozdroń, a jedną dołożył Mikołaj Jurak. Warto dodać że przez cały mecz zawodnicy z Krosnowic grali w siedmioosobowym składzie, gdyż niektórym zawodnikom skończyły ważne badania lekarskie. Oby jak najmniej takich błędów ...
POZOSTAŁE WYNIKI 1 KOLEJKI:
Kryształ Stronie Śl. - Trojan Lądek Zdr. 1-3
Pogoń Duszniki Zdr. - KS Polanica Zdr. 3-1
Polonia Bystrzyca Kł. - Włókniarz Kudowa Zdr. 6-1
UKS AP Dzieci Śląska Wojbórz - Hutnik Szczytna 7-1
Zamek Gorzanów - PAUZA
TABELA
1. | UKS AP Dzieci Śląska Wojbórz | 3 pkt. | 7-1 |
2. | Polonia Bystrzyca Kł. | 3 pkt. | 6-1 |
3. | GLKS Orlęta Krosnowice | 3 pkt. | 4-2 |
4. | Trojan Lądek Zdr. | 3 pkt. | 3-1 |
| Pogoń Duszniki Zdr. | 3 pkt. | 3-1 |
6. | Orle Międzylesie | 0 pkt. | 2-4 |
7. | KS Polanica Zdr. | 0 pkt. | 1-3 |
| Kryształ Stronie Śl. | 0 pkt. | 1-3 |
9. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 0 pkt. | 1-6 |
10. | Hutnik Szczytna | 0 pkt. | 1-7 |
11. | Zamek Gorzanów | - | - |
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 7-1 (0-0)
Bramki dla Orląt:
Dominik Piwowarczyk
Fatalnie za to wystartowali juniorzy starsi, którzy po słabej drugiej połowie przegrali w Kudowie Zdr., z miejscowym Włókniarzem aż 1-7. Warto odnotować że po pierwszej połowie, obie drużyny do szatni schodziły przy bezbramkowym remisie.
ZDJĘCIA Z MECZU foto Marek A. Łuczyński
POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI:
Cis Brzeźnica - Zamek Gorzanów 0-9
Unia Złoty Stok - Kryształ Stronie Śl. 3-0
Polonia Bystrzyca Kł. - ATS Wojbórz 4-1
UKS AP Dzieci Śląska Wojbórz - Hutnik Szczytna 7-1
Zamek Gorzanów - PAUZA
TABELA
1. | Zamek Gorzanów | 33 pkt. | 60-6 |
2. | Unia Złoty Stok | 21 pkt. | 25-20 |
3. | Polonia Bystrzyca Kł. | 20 pkt. | 30-22 |
4. | ATS Wojbórz | 16 pkt. | 39-29 |
5. | GLKS Orlęta Krosnowice | 15 pkt. | 21-32 |
6. | Kryształ Stronie Śl. | 15 pkt. | 26-30 |
7. | Tarnovia Tarnów | 10 pkt. | 23-36 |
8. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 9 pkt. | 24-29 |
9. | LKS Bierkowice | 5 pkt. | 16-30 |
10. | Cis Brzeźnica | 5 pkt. | 10-55 |
11. | Śnieżnik Domaszków* | 24 pkt. | 35-20 |
* - Śnieżnik Domaszków wycofał się z rozgrywek