1-2 Arkadiusz Pławiak (rzut karny - asysta Adam Gwiżdż) 60 min.

Jóźwiak, Lachowicz P., Gwżdż, Radziszewski, Pławiak żółta kartka (70 min. Szeroszewski), Tomera (66min. Dąbrowski), Mrozek, Wojtaszek, Wiącek, Mucha, Rudnicki.

Skład Piławianki:
Szeliga, Bób K., Bób M., Kobyra, Machowski (77 min. Kucharski), Motyka, Sienicki, Smolarski (83 min. Wójcik), Sobieszek, Stawiarz (85 min. Pieszczuch), Więczek.

ZDJĘCIA Z MECZU (27) foto Wiktoria Flar

Wczoraj seniorzy GLKS-u Orląt Krosnowice definitywnie pożegnali się z szansami na pozostanie w przyszłym sezonie w klasie okręgowej. Na podsumowanie sezonu przyjdzie czas. Do końca sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki, i miejmy nadzieję że mimo spadku o klasę niżej, poważnie podejdziemy do tych ostatnich gier.
Mimo że wczoraj po raz kolejny graliśmy o tzw. "życie", to po raz kolejny zagraliśmy słabo. Przed tym spotkaniem obie drużyny dzieliło tylko jedno miejsce w ligowej tabeli. Na boisku wyglądało to już zupełnie inaczej. Już do przerwy goście z Piławy mogli rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. Trzy stu procentowe okazje obronił nasz bramkarz, a w dwóch pozostałych zawodnicy Piławianki nie trafiali w bramkę. Przy stanie 0-0, gospodarze mogli zdobyć nawet bramkę, ale uderzenie Arkadiusza Pławiaka w dobrym stylu obronił Maciej Szeliga. W 12 minucie przyjezdni zdobywają pierwszą bramkę w tym meczu. Brak zdecydowania Jóźwiaka, wykorzystał Damian Więczek, który w sytuacji sam na sam z naszym golkiperem, zdobył dla gości bramkę. Do przerwy więcej okazji mieli goście, ale do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmiany.
Po zmianie stron, w 57 minucie Tomasz Motyka podwyższył na 2-0, zmniejszając szansę na korzystni wynik przez gospodarzy. Trzy minuty później kibice Orląt jeszcze na chwilę uwierzyli w nasz zespół, gdy to z rzutu karnego bramkę kontaktową strzelił Arkadiusz Pławiak. W polu karnym gości faulowany został Adam Gwiżdż. Ten sam zawodnik dosłownie dwie minuty później mógł zdobyć wyrównującą bramkę, ale w ostatniej chwili jego strzał z kilku metrów został zablokowany przez jednego z zawodników Piławianki. W 65 minucie goście strzelają trzecią bramkę, a z najbliższej odległości bramkarza Orląt pokonał Michał Sienicki. Napastnik gości w 83 minucie dobił naszą drużynę, wykorzystując okazję będąc oko w oko z Jóźwiakiem. Koniec meczu i jednocześnie koniec naszej przygody w klasie okręgowej.

POZOSTAŁE WYNIKI 28 KOLEJKI:

Pogoń Duszniki Zdr. żółta kartka żółta kartka  - Unia Złoty Stok żółta kartka żółta kartka     1-3
bramki: Marco Tysiak (89') (Pogoń) - Marcel Kliś (75', 84'), Damian Miśkiewicz (51') (Unia)

Grom Witków żółta kartka - Zdrój Jedlina Zdr. żółta kartka żółta kartka żółta kartka    3-0
bramki: Przemysław Kloc (66', 85'), Jakub Smutek (35') (Grom)

Górnik Boguszów Gorce żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Iskra Jaszkowa Dln.  żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka     2-1
bramki:gie Piotr Kałoń (56'), Łukasz Podgórski (83') (Górnik) - Mateusz Uroda (59') (Iskra)

MKS Szczawno Zdr. żółta kartka - Zjednoczeni Żarów    2-5
bramki: Błażej Gromniak (44'), Tomasz Czechura (55') (MKS) - Krzysztof Goździejewski (3', 22',) Mateusz Kołodziej (32', 77'),  Adam Łagiewka (90') (Zjednoczeni)

Victoria Tuszyn  (czerwona kartka po żółta kartka żółta kartka) żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Nysa Kłodzko żółta kartka    4-2
bramki:  Andrade Silva (21'), Bartłomiej Błaszczyk (40'), Oktawian Waligóra (45+3'), Patryk Pytel (83') (Victoria) - Sule Ayinla (63', 67') (Nysa)

LKS Bystrzyca Grn. - Niemczanka Niemcza     3-0 walkower

Zamek Kamieniec Ząbk. - LKS Gola Świdnicka     3-0 walkower