Seniorzy Orląt wracają na boisko !!!

• autor: ralal777, 2017-07-03 22:01

10 lipca pierwszy trening ...

10 lipca (poniedziałek) wznowią treningi seniorzy GLKS-u Orląt Krosnowice. Pierwsze zajęcia odbędą się na naszym obiekcie, i już dziś chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich chętnych do gry w naszej drużynie. W pierwszym tygodniu treningi oprócz poniedziałku odbędą się także w środę i w piątek, również o godzinie 18.30. Rozgrywki w A klasie wystartują 20 sierpnia, a do tego czasu zespół Wojtka Galińskiego rozegra cztery kontrolne mecze. Pierwszym sprawdzian zaplanowany został na 29 lipca, a rywalem Orląt będzie Śnieżnik Domaszków. 4 sierpnia zagramy z Polonią Bystrzyca, a 9 sierpnia z Kryształem Stronie Śl. Ostatnim sparingpartnerem przed ligą będzie Inter Ożary, a mecz rozegrany zostanie 12 sierpnia. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną na wyjeździe.

Wiadomo że szykują się zmiany w kadrze Orląt. Chęć gry w naszym klubie wyraziło kilku nowych zawodników. Do zespołu mają dołączyć także zawodnicy, którzy u nas już grali, a ostatnie miesiące spędzili w innym klubie, bądź też byli kontuzjowani. Powrót do gry w Orlętach zapowiedzieli min. Przemysław Toczek i Maciek Kaletka (ostatnio LKS Bierkowice), Mateusz Trześniowski (ostatnio Nysa Kłodzko), a także Paweł Podobiński i Rafał Makowski (zawodnicy kontuzjowani). Podane są też nowe nazwiska, a wśród nich nowy bramkarz. Na konkretną i potwierdzoną kadrę Orląt, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

autor: ~xyz 2017-07-10 19:49:19

avatar I bardzo dobrze czas na treningi i ciężką pracę,aby potem były wyniki.Propozycja dla prezesa oraz trenera.Wszyscy zawodnicy którzy zgłoszą się do gry w drużynie wpłacają do kasy np.po 150zeta.Lista podpis zawodnika zatwierdza prezes i kasa czeka na koniec rundy.Każdy zawodnik ma być do dyspozycji trenera,po wybraniu składu na mecz nieobecność jest równoznaczna z przepadnięciem kasy.Oczywiście sprawy losowe nie zależne od zawodnika np.pogrzeb,ślub czy pominięcie przy ustalaniu składu nie miałyby wpływu utratę kasy.Wierzcie mi na słowo sprawdza się to wspaniale.Koniec z leniami i obibokami którym się nie chce jechać bo daleki wyjazd albo zła pogoda.Po skończonej rundzie kasa wraca do zawodników,a ta co została idzie na zakończenie rundy.Miny tych którzy stawiają BEZCENNE.