POLONIA BYSTRZYCA KŁ. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE  9-7 (6-2)

7-5 Przemysław Toczek (rzut karny) 64 min.
  7-6 Maciek Kaletka 71 min.
  7-7 Dariusz Rudnicki 83 min.

Smyk, Galiński, Urban, Toczek, Kaletka, Zajączkowski, Lachowicz K., Trześniowski M., Trześniowski K., Tomera, Holinko, Wojtaszek, Rudnicki, Radziszewski.

Aż szesnaście bramek oglądnęli wczoraj kibice na obiekcie Polonii w Bystrzycy Kłodzkiej. W towarzyskim meczu seniorów, miejscowa Polonia ograła nasz zespół ... 9-7! Oba zespoły tego dnia zagrały jak widać bez linii obrony, a sparing miał chyba na celu przećwiczyć akcje ofensywne i strzelanie bramek przez obie drużyny.
Do trzydziestej minuty po dwóch trafieniach Maćka Kaletki, prowadziliśmy w Bystrzycy 2-1. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy, miejscowi aż pięciokrotnie zdołali pokonać będącego w bramce Orląt, Piotrka Smyka, schodząc na przerwę prowadząc 6-2. Mimo iż była to gierka towarzyska, strata pięciu bramek w ciągu piętnastu  minut, na poziomie drużyn seniorskiej, nie powinna mieć miejsca.
Po zmianie stron, więcej okazji na zdobycie bramek mieli goście, którzy w 50 i 57 minucie, za sprawą ponownie Maćka Kaletki, zmniejszyli prowadzenie gospodarzy na 4-6. W prawdzie w 62 minucie zawodnik Polonii zdobył siódmą bramkę, ale kolejne trzy zdobyli goście. W 64 minucie rzut karny dla Orląt wykorzystał Przemysław Toczek, a w 71 minucie swoją piąta, a szósta bramkę dla Orląt strzelił Maciek Kaletka. Siedem minut przed końcem meczu do wyrównania doprowadził Dariusz Rudnicki. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy w doliczonym czasie zdobyli jeszcze dwie bramki.
Przed nami ostatni sparing. Już w najbliższa środę o godzinie 17.00 zagramy w Stroniu z miejscowym Kryształem. Za tydzień w pierwszej rundzie Pucharu Polski, spotkamy się w Wojborzu z miejscowym ATS-em.