GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Najlepszy zawodnik rundy jesiennej GLKS Orlęta Krosnowice (minimalna ilość rozegranych meczy to osiem)

Logowanie

LIGA TYPERA !!!

Ostatnie spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Polonia Bystrzyca Kł.
GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kł.
2017-11-12, 14:00:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Polanica Zdr. 1:5 ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dln. 4:4 Sudety Międzylesie
Łomniczanka St. Łomnica 3:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 4:4 WLKS Wambierzyce
TKS Hutnik Szczytna 1:3 Włókniarz Kudowa Zdr.

Aktualności

Wygrana juniorów i orlików, remis młodzików, porażka...

• autor: ralal777, 2017-09-08 20:06
Wygrana juniorów i orlików, remis młodzików, porażka trampkarzy...

Wyniki, tabele oraz zdjęcia z meczów...

ORLIK

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ   3-2 (1-1)

Bramki dla Orląt:

1-0 Szymon Bielski 3 min.
  2-1 Michał Kurzela 9 min.
  3-2 Patryk Zwardoń 43 min.

Skład Orląt:
Frąckowiak, Kurzela, Solarz, Ciszewski, Nowak, Szypielski, Zwardoń, Woźny, Kęskiewicz, Bielski, Grzelczyk, Wróbińska.

W drugim meczu ligi Orlika, nasi najmłodsi zawodnicy pokonali na własnym terenie drużynę Słowianin Wolibórz 3-2. Mecz od początku ułożył się świetnie dla drużyny Orląt, gdyż już w drugiej minucie spotkania wynik, dobrym strzałem z dystansu otworzył 7-letni Szymon Bielski. Po kilku minutach mieliśmy niestety remis. Jednakże i w tym przypadku, odpowiedź naszych zawodników była natychmiastowa, po kilku niewykorzystanych sytuacjach strzeleckich, naszą drużynę na prowadzenie wyprowadził Michał Kurzela. Michał oddał bardzo dobry strzał z pierwszej piłki, a dodatkowo bramkarzowi przeszkodził jeszcze napastnik Dominik Ciszewski. W pierwszej części gry mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki, jednakże szwankowała skuteczność, a słupek obijali m.in. Gracjan Solarz czy 7-letni Oliwier Woźny. Druga część to wyrównana gra obu zespołów i dużo sytuacji strzeleckich gości. Pięć minut przed końcem tracimy bramkę doprowadzającą w tym spotkaniu do remisu. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, sędzia odgwizduje faul po indywidualnej akcji Szymka Bielskiego i do piłki podchodzi Patryk Zwardoń. Zawodnik, który następnego dnia kończy 9-lat, daje sobie i swojej drużynie świetny prezent w postaci pięknej bramki z rzutu wolnego w samo okienko bramki rywala. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 3-2 dla naszego zespołu, który po dwóch kolejkach ma na swoim koncie 3pkt.

MŁODZIK

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - KS POLANICA ZDR.   2-2 (1-0)

Bramki:

1-0 Michał Staniewski (asysta Piotr Kozdroń) 21 min.
  2-2 Daniel Radzewicz (asysta Karol Papierowski) 40 min.

Mucha, Michałków, Kromska A., Kromski O., Senderowski, Kozdroń, Kurzela, Ćwiękała, Papierowski - Malecki Mich., Radzewicz, Staniewski, Bartosik, Góral, Staniewski.

ZDJĘCIA Z MECZU (41) foto Wiktoria F.

Dramatyczny mecz rozegrali w niedzielę rano rozegrali młodzicy. Po emocjonującym meczu nasz zespół zremisował u siebie z KS Polanica Zdrój 2-2. Podopieczni Rafała Jóźwiaka objęli prowadzenie w 21 minucie, gdy to po indywidualnej akcji Piotra Kozdronia, bramkarza gości pokonał Michał Staniewski. Do przerwy to nasz zespół prowadził 1-0, ale warto dodać że kapitalną interwencją pod koniec pierwszej połowy popisał się Szymon Mucha, który końcówkami palców wybił futbolówkę na rzut rożny. Po zmianie stron goście z Polanicy zdobyli dwie bramki, i na kilka minut przed końcem meczu prowadzili w Krosnowicach 2-1. W tej części gry również świetnie spisywał się nasz bramkarz, ratując naszą drużynę od utraty kolejnych bramek. W 40 minucie miejscowi doprowadzili do remisu, a bramkę na wagę jednego punktu strzelił Daniel Radzewicz. Ostatecznie mecz kończy się sprawiedliwym remisem, 2-2.

11.  Iskra Jaszkowa Dln.  -  -

________________________________________________________________________________________

TRAMPKARZE

KRYSZTAŁ STRONIE ŚL. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE  6-3 (3-0)

1-4 Karol Papierowski 48 min.
2-5 Piotr Kozdroń 56 min.
3-6 Karol Papierowski (asysta Mikołaj Jurak) 67 min.

Kęskiewicz, Gałowski, Kucypera, Jurak, Kozdroń, Kromska, Kromski, Kryjak, Papierowski, Bogucki, Malecki Mił.

Z meczu na mecz co raz lepiej prezentują się trampkarze. W tej kategorii wiekowej większa ilość zawodników to jeszcze młodziki. Zespół Michała Muchy wprawdzie przegrał w sobotę w Stroniu z Kryształem 3-6, ale drugą połowę zremisowaliśmy 3-3. Dwie bramki dla naszej drużyny strzelił Karol Papierowski, a jedna trafienie zaliczył Piotr Kozdroń.

JUNIOR STARSZY

KS POLANICA ZDR. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   1-2 (1-0)

1-4 Kamil Tomera (asysta Roman Łebek) 56 min.
1-2 Roman Łebek (asysta Mateusz Szeroszewski) 60 min

Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi. Zespół prowadzony przez Kamila Matusika wygrał w Polanicy z miejscowym KS-em, 2-1.
Już w pierwszym kwadransie gry goście z Krosnowic mogli prowadzić 3-0. Najpierw w sytuacji sama na sam z bramkarzem gospodarzy przegrał Filip Tomera, który po oddaniu strzału zderzył się z golkiperem. Pomocnik Orląt zmuszony był do opuszczenia gry już w 10 minucie, i z powodu urazu tego zawodnika na jesień już niestety nie zobaczymy. W 13 minucie z rzutu wolnego w trafił Kamil Lachowicz, a w 17 minucie po strzale Romana Łebka piłka zatrzymała się na słupku. Gospodarze w tej części meczu zdobyli bramkę, a Gabriela Tomerę w 39 minucie pokonał Maciej Rączka. Po zmianie stron dwie bramki zdołali strzelić goście. Najpierw w 56 minucie wyrównującą bramkę zdobył Kamil Tomera, a cztery minuty później zwycięską bramkę strzelił Roman Łebek.
Juniorzy po dwóch kolejkach prowadzą w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.