Brak aktywnych ankiet. |
Unia Złoty Stok | 2:3 | GLKS Orlęta Krosnowice |
2022-11-13, 13:30:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Wałbrzych III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 24 |
|
dzisiaj: 328, wczoraj: 221
ogółem: 3 724 108
statystyki szczegółowe
Opisy oraz zdjęcia z meczów, wyniki i tabele ...
ORLIK
LKS BIERKOWICE - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 2-11 (0-8)
Bramki dla Orląt:
0-1 Michał Kurzela 1 min.
0-2 Dominik Ciszewski 4 min.
0-3 Michał Kurzela 7 min.
0-4 Michał Kurzela 9 min.
0-5 Patryk Zwardoń 11 min.
0-6 Oliwier Woźny 15 min.
0-7 Błażej Kęskiewicz 18 min.
0-8 Gracjan Solarz 22 min.
1-9 Dominik Ciszewski 38 min.
1-10 Michał Kurzela 40 min.
2-11 Michał Kurzela 49 min.
POZOSTAŁE WYNIKI 3 KOLEJKI:
Orlik II Kłodzko - Zamek II Gorzanów
UKS AP II Nowa Ruda - Nysa II Kłodzko 1-8
Trojan II Lądek Zdr. - ATS Wojbórz 1-10
Słowianin Wolibórz - UKS AP II Stronie Śl. 12-4
TABELA
1. | ATS Wojbórz | 9 pkt. | 28-4 |
2. | Nysa II Kłodzko | 9 pkt. | 27-4 |
3. | UKS AP II Stronie Śl. | 9 pkt. | 25-21 |
4. | GLKS Orlęta Krosnowice | 6 pkt. | 16-8 |
5. | LKS Bierkowice | 6 pkt. | 18-18 |
6. | Słowianin Wolibórz | 3 pkt. | 18-14 |
7. | UKS AP II Nowa Ruda | 3 pkt. | 9-15 |
8. | Orlik II Kłodzko | 0 pkt. | 5-11 |
9. | Trojan II Lądek Zdr. | 0 pkt. | 6-31 |
10. | Zamek II Gorzanów | 0 pkt. | 4-30 |
_______________________________________________________________________________________
MŁODZIK
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - pauza
W ostatni weekend podopieczni Rafała Jóźwiaka w swoich rozgrywkach zmuszeni byli pauzować. Powodem pauzy jest wycofanie się z rozgrywek Hejszowiny Radków. Kolejnym rywalem Orląt 27 września będzie obecny lider, Trojan Lądek Zdrój. Początek spotkania o godzinie 16.30 na obiekcie Trojana.
POZOSTAŁE WYNIKI 4 KOLEJKI:
Włókniarz Kudowa Zdr. - Polonia Bystrzyca Kł. 3-4
Tęcza Ścinawka Dln. - KS Polanica Zdr. 0-1
Orle Międzylesie - Trojan Lądek Zdr. 0-13
Iskra Jaszkowa Dln. - Pogoń Duszniki Zdr. 0-3
Pogoń Duszniki Zdr. - PAUZA
TABELA
1. | Trojan Lądek Zdr. | 9 pkt. | 22-4 |
2. | GLKS Orlęta Krosnowice | 7 pkt. | 20-5 |
3. | Pogoń Duszniki Zdr. | 7 pkt. | 9-2 |
4. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 6 pkt. | 17-10 |
5. | Polonia Bystrzyca Kł. | 6 pkt. | 13-6 |
6. | KS Polanica Zdr. | 5 pkt. | 4-3 |
7. | Hutnik Szczytna | 3 pkt. | 6-4 |
8. | Śnieżnik Domaszków | 3 pkt. | 8-11 |
9. | Tęcza Ścinawka Dln. | 3 pkt. | 4-11 |
10. | Iskra Jaszkowa Dln. | 0 pkt. | 1-11 |
11. | Orle Międzylesie | 0 pkt. | 3-40 |
________________________________________________________________________________________
TRAMPKARZE
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - POLONIA BYSTRZYCA KŁ. 2-4 (2-2)
Bramki dla Orląt:
1-0 Karol Papierowski (asysta Piotr Kozdroń) 4 min.
2-1 Mikołaj Jurak (asysta Piotr Kozdroń) 16 min.
POZOSTAŁE WYNIKI 3 KOLEJKI:
Hutnik Szczytna - Kryształ Stronie Śl. 2-2
UKS AP Dzieci Śląska / Ołdrzychowice - Śnieżnik Domaszków 5-1
Zamek Gorzanów - Pogoń Duszniki Zdr. 4-2
Sudety Międzylesie - Włókniarz Kudowa Zdr. 1-8
TABELA
1. | UKS AP Dzieci Śląska - Ołdrzychowice | 9 pkt. | 23-4 |
2. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 6 pkt. | 26-8 |
3. | Śnieżnik Domaszków | 6 pkt. | 15-7 |
4. | Zamek Gorzanów | 6 pkt. | 13-7 |
5. | Pogoń Duszniki Zdr. | 6 pkt. | 11-5 |
6. | Hutnik Szczytna | 4 pkt. | 7-8 |
7. | Kryształ Stronie Śl. | 4 pkt. | 9-17 |
8. | Polonia Bystrzyca Kł. | 3 pkt. | 7-18 |
9. | GLKS Orlęta Krosnowice | 0 pkt. | 7-25 |
10. | Sudety Międzylesie | 0 pkt. | 3-22 |
________________________________________________________________________________________
JUNIOR STARSZY
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 2-8 (1-4)
Bramki dla Orląt:
0-1 Dawid Raczyński 22 min.
0-2 Roman Łebek (asysta Kamil Lachowicz) 28 min.
0-3 Patryk Wiącek (asysta Mateusz Szeroszewski) 32 min.
1-4 Patryk Wojtkowiak (asysta Mateusz Szeroszewski) 44 min
1-5 Michał Zabłocki (asysta Patryk Wiącek) 50 min.
1-6 Patryk Wiącek (asysta Gabriel Tomera) 55 min.
1-7 Patryk Wiącek (asysta Mateusz Szeroszewski) 58 min.
1-8 Kamil Lachowicz (asysta Kacper Wierzbicki) 72 min.
ZDJĘCIA Z MECZU foto Marek A Łuczyński
POZOSTAŁE WYNIKI 3 KOLEJKI :
Łomniczanka Stara Łomnica - Kryształ Stronie Śl. 1-3
KS Polanica Zdr. - Henrykowianka Henryków 8-0
Sparta Ziębice - pauza
TABELA
1. | GLKS Orlęta Krosnowice | 9 pkt. | 12-4 |
2. | KS Polanica Zdr. | 6 pkt. | 13-4 |
3. | Kryształ Stronie Śl. | 6 pkt. | 10-6 |
4. | Sparta Ziębice | 3 pkt. | 4-3 |
5. | Łomniczanka St. Łomnica | 0 pkt. | 1-3 |
6. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 0 pkt. | 3-13 |
7. | Henrykowianka Henryków | 0 pkt. | 1-11 |
|
|||