Wygrana i remis juniorów starszych w cztery dni ...

2-3 Patryk Wojtkowiak 78 min.
3-3 Patryk Wiącek (asysta Dawid Otfinowski) 79 min.

Jurkiw, Zabłocki, Wojtkowiak, Rogalski (56 min. Holnko), Psonka, Lachowicz, Łebek (46 min. Raczyński), Wierzbicki (65 min. Otfinowski), Szeroszewski, Targosz (46 min. Papierowski), Wiącek.

ZDJĘCIA Z MECZU (50) foto Wiktoria Filar

W środę juniorzy starsi w zaległym meczu rywalizowali u siebie z Łomniczanką Stara Łomnica. Przed spotkaniem faworytem na papierze byli gospodarze, którzy kilka tygodni temu rozgromili Łomniczankę w meczu towarzyskim aż, 10-2. W lidze już tak łatwo i przyjemnie nie było, a mecz zakończył się dla nas dość szczęśliwym remisem.
W 32 minucie Bartłomiej Bała wykorzystał sytuację sam na sam z Pawłem Jurkiwem, i goście ze Starej Łomnicy sensacyjnie objęli prowadzenie. Jeszcze większe zdziwienie było trzy minuty później, gdy to ten sam zawodnik w podobny sposób zdobył dla swojej drużyny drugą bramkę. Na sześć minut przed końcem pierwszej połowy kontaktową bramkę dla Orląt strzelił Michał Zabłocki, i do szatni schodziliśmy przegrywając już tylko 1-2.
Po zmianie stron Łomniczanka po raz kolejny groźnie skontrowała, i w 59 minucie Krzysztof Siedlecki zdobył dla przyjezdnych trzecią bramkę. Do 78 minuty wynik się nie zmieniał, i mało kto wierzył że gospodarze tego meczu nie przegrają. Wówczas po raz kolejny łapiemy kontakt z rywalem, a bramkarza gości tym razem pokonał Patryk Wojtkowiak. Dosłownie po sześćdziesięciu sekundach gospodarze zdobyli trzecią bramkę. Na listę strzelców wpisał się Patryk Wiącek, a cały mecz zakończył się remisem 3-3.

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - KRYSZTAŁ STRONIE ŚL.   3-0 (1-0)

1-0 Patryk Wiącek (asysta Gracjan Rogalski) 2 min.
2-0 Jakub Psonka 72 min.
3-0 Dawid Raczyński (asysta Kamil Lachowicz) 81 min.

Tomera G., Zabłocki, Wojtkowiak, Rogalski, Psonka, Lachowicz, Łebek, Tomera K., Szeroszewski, Targosz, Wiącek.

ZDJĘCIA Z MECZU (29) foto Wiktoria Filar

Zgoła odmienny mecz podopieczni Kamila Matusika rozegrali w sobotę. Tym razem juniorzy po dobrym spotkaniu pokonali u siebie Kryształ Stronie Śląskie, 3-0. Już w drugiej minucie po bramce Patryka Wiącka, i asyście Gracjana Rogalskiego, miejscowi wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Taki wynik utrzymywał się do 72 minuty, gdy to po strzale z rzutu wolnego bramkarza gości zdołał pokonać Jakub Psonka. W 81 minucie wynik na 3-0 ustalił Dawid Raczyński (asysta Kamil Lachowicz), strzelając nie do obrony z kilku metrów.
Po tym zwycięstwie juniorzy pozostali na pierwszym miejscu, a w ostatniej kolejce rundy jesiennej zmierzą się na własnym obiekcie z Henrykowianką Henryków.