GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Najlepszy zawodnik rundy jesiennej GLKS Orlęta Krosnowice (minimalna ilość rozegranych meczy to osiem)

Logowanie

LIGA TYPERA !!!

Ostatnie spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Polonia Bystrzyca Kł.
GLKS Orlęta Krosnowice 2:1 Polonia Bystrzyca Kł.
2017-11-12, 14:00:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Polanica Zdr. 1:5 ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dln. 4:4 Sudety Międzylesie
Łomniczanka St. Łomnica 3:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 4:4 WLKS Wambierzyce
TKS Hutnik Szczytna 1:3 Włókniarz Kudowa Zdr.

Aktualności

Orliki i młodziki wygrywają swoje mecze !!!

• autor: ralal777, 2017-09-29 21:34

Opisy, zdjęcia, wyniki oraz tabele ...

ORLIK

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - UKS AP II KRYSZTAŁ STRONIE ŚL.
   4-2 (2-1)

Bramki dla Orląt:

1-0 Dominik Ciszewski (asysta Michał Kurzela)
  2-0 Michał Kurzela
  3-2 Dominik Ciszewski
  4-2 Michał Kurzela

Skład Orląt:
Frąckowiak, Kurzela, Solarz, Ciszewski, Nowak, Szypielski, Zwardoń, Woźny, Kęskiewicz, Bielski, Grzelczyk, Dubiel, Ćwiękała, Wróbińska, Szlachta.

ZDJĘCIA Z MECZU (50) foto Wiktoria Filar

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni Konrada Matusika, którzy w kolejce numer pięć pokonali u siebie UKS AP Kryształ II Stronie Śl., 4-2. Mecz był bardzo wyrównany, mimo iż po pierwszym kwadransie gry gospodarze po bramkach Dominika Ciszewskiego i Michała Kurzeli prowadzili już 2-0. Jeszcze przed przerwą goście zdobyli kontaktową bramkę i na przerwę z nasz zespół schodził prowadząc 2-1. Po zmianie stron przyjezdni szybko strzelili wyrównującą bramkę,doprowadzając do remisu 2-2. W kolejnych minutach obie drużyny mogły strzelić kolejne bramki, ale świetnie w obu drużynach interweniowali bramkarze. Z naszej strony kilkukrotnie od utraty bramki uratował nas Mateusz Frąckowiak, popisując się znakomitymi obronami. Dopiero na osiem minut przed końcem spotkania w końcu wpadła bramkę, a strzelcem bramki był zawodnik gospodarzy, Dominik Ciszewski. Tuz przed końcem meczu wynik na 4-2 ustalił Michał Kurzela, i trzy punkty pozostały w Krosnowicach.
Po tym zwycięstwie orliki awansowały na drugie miejsce w tabeli, tracąc jeden punkt do lidera z Wojborza.

10.  Zamek II Gorzanów  0 pkt.  6-46

_______________________________________________________________________________________

MŁODZIK

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - TĘCZA ŚCINAWKA DLN.   2-0 (1-0)

1-0 Piotr Kozdroń (asysta Jakub Bartosik) 34 min.
  2-0 Piotr Kozdroń 53 min.

Mucha, Góral, Michałków, Kromska, Senderowski, Bartosik, Kozdroń, Ćwiękała, Kurzela, Klimowicz, Radzewicz, Malecki, Borcz, Staniewski

Czwarty mecz z rzędu bez porażki. To wynik młodzików. Zespół Rafała Jóźwiaka po ciekawym meczu pokonał u siebie Tęczę Ścinawkę Dolną, 2-0. Pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy, którzy zmarnowali trzy świetne okazje na zdobycie bramek. Swoje szansę miał Michał Kurzela, Piotr Kozdroń i Jakub Ćwiękała, który po uderzeniu z dystansu trafił w słupek.
Po zmianie stron mecz się wyrównał, ale to gospodarze zdobyli dwie bramki. W 34 minucie "nożycami" bramkarza Tęczy pokonał Piotr Kozdroń, a w 53 minucie ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 2-0.
Po raz pierwszy całe spotkanie na obronie zagrały nasze "trzy wieże" - Wiktoria Michałków, Amelia Kromska i Julia Góral. Wszystkie zawodniczki rozegrały wzorowo to spotkanie, nie pozwalając przyjezdnym na stworzenie sobie jakichkolwiek szans na zdobycie bramki. Brawo dziewczyny !!!
Po sześciu kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce, tracąc do lidera z Dusznik trzy punkty, DOdam tylko że Pogoń Duszniki Zdrój mają o jeden mecz więcej rozegrany, aniżeli nasz zespół.