Brak aktywnych ankiet. |
Unia Złoty Stok | 2:3 | GLKS Orlęta Krosnowice |
2022-11-13, 13:30:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Wałbrzych III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 24 |
|
dzisiaj: 65, wczoraj: 811
ogółem: 3 724 656
statystyki szczegółowe
Opisy, zdjęcia, wyniki oraz tabele...
ORLIK
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - ATS WOJBÓRZ 5-7 (1-1)
Bramki dla Orląt:
1-0 Michał Kurzela 13 min.
2-1 Szymon Bielski 33 min.
3-1 Jakub Ćwiękała 39 min.
4-3 Michał Kurzela 42 min.
5-3 Szymon Bielski 43 min.
WYNIKI 8 KOLEJKI:
Zamek II Gorzanów - Nysa II Kłodzko 1-14
ATS Wojbórz - UKS AP Kryształ II Stronie Śl. 7-2
Trojan II Lądek Zdr. - LKS Bierkowice 3-4
UKS AP II Nowa Ruda - Słowianin Wolibórz 4-2
TABELA
mi. | nazwa drużyny | ilość meczy | punkty | bramki |
1. | Nysa II Kłodzko | 8 | 22 | 62-14 |
2. | ATS Wojbórz | 8 | 22 | 67-20 |
3. | UKS AP II Nowa Ruda | 7 | 13 | 29-24 |
4. | GLKS Orlęta Krosnowice | 7 | 12 | 38-23 |
5. | UKS AP Kryształ II Stronie Śl. | 8 | 12 | 35-38 |
6. | Orlik II Kłodzko | 5 | 9 | 28-20 |
7. | LKS Bierkowice | 8 | 9 | 27-51 |
8. | Słowianin Wolibórz | 8 | 7 | 38-35 |
9. | Trojan II Lądek Zdr. | 8 | 3 | 19-60 |
10. | Zamek II Gorzanów | 7 | 0 | 9-67 |
TRAMPKARZE
Dwie porażki w ostatnim tygodniu zanotowali nasi trampkarze, którzy nadal pozostają bez punktów. Jestem nie mal przekonany że na wiosnę podopieczni Michała Muchy będą już na tyle mocni, że i ta drużyna zacznie punktować. 14 października nasz zespół przegrał w Międzylesiu z miejscowymi Sudetami, 2-5. Miejscowi szybko zdobyli dwa gole, ale po bramkach Gabriela Krawczyka i Karola Papierowskiego, schodziliśmy do szatni z remisem 2-2. Po zmianie stron gospodarze zdobyli jeszcze trzy bramki, i w całym meczu wygrali 5-2.
W tygodniu nasza drużyna wyraźnie przegrała u siebie z Zamkiem Gorzanów. 0-9. Po raz kolejny dobry mecz w bramce Orląt zagrał Ignacy Kęskiewicz, który nie po raz pierwszy w tej rundzie obronił rzut karny.
SUDETY MIĘDZYLESIE - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 5-2 (2-2)
Bramki dla Orląt:
2-1 Gabriel Krawczyk 34 min.
2-2 Karol Papierowski 43 min.
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - ZAMEK GORZANÓW 0-9 (0-4)
POZOSTAŁE WYNIKI 8 KOLEJKI:
UKS AP Dzieci Śląska Ołdrzychowice - Pogoń Duszniki Zdr. 4-2
Polonia Bystrzyca Kł. - Włókniarz Kudowa Zdr. 24.10.2017
Śnieżnik Domaszków - Kryształ Stronie Śl. 8-0
Hutnik Szczytna - Sudety Międzylesie 1-0
TABELA
mi. | nazwa drużyny | ilość meczy | punkty | bramki |
1. | Śnieżnik Domaszków | 8 | 21 | 56-10 |
2. | UKS AP Dzieci Śląska/Ołdrz. | 8 | 20 | 53-11 |
3. | Zamek Gorzanów | 8 | 19 | 37-10 |
4. | Pogoń Duszniki Zdr. | 8 | 15 | 36-15 |
5. | Hutnik Szczytna | 8 | 11 | 15-17 |
6. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 7 | 9 | 33-32 |
7. | Kryształ Stronie Śl. | 8 | 7 | 18-47 |
8. | Sudety Międzylesie | 8 | 6 | 16-39 |
9. | Polonia Bystrzyca K. | 7 | 6 | 11-35 |
10. | GLKS Orlęta Krosnowice | 8 | 0 | 9-68 |
JUNIOR STARSZY
GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW
2-0 (1-0)
Bramki dla Orląt:
1-0 Patryk Wiącek 35 min.
2-0 Jakub Psonka 49 min.
POZOSTAŁE WYNIKI 7 KOLEJKI :
Łomniczanka Stara Łomnica - KS Polanica Zdr. 2-9
Kryształ Stronie Śl. - Sparta Ziębice 9-1
Włókniarz Kudowa Zdr. - pauza
TABELA
mi. | nazwa drużyny | ilość meczy | punkty | bramki |
1. | GLKS Orlęta Krosnowice | 6 | 16 | 20-7 |
2. | KS Polanica Zdr. | 6 | 15 | 29-7 |
3. | Kryształ Stronie Śl. | 6 | 9 | 19-11 |
4. | Sparta Ziębice | 6 | 9 | 16-16 |
5. | Henrykowianka Henryków | 6 | 6 | 6-17 |
6. | Łomniczanka Stara Łomnica | 6 | 4 | 11-25 |
7. | Włókniarz Kudowa Zdr. | 6 | 3 | 10-28 |
|
|||