Zwycięstwo i remis orlików, wygrana młodzików !!!

• autor: ralal777, 2017-10-27 14:38

Opisy, zdjęcia, wyniki oraz tabele orlików i młodzików...

ORLIK

W ostatnich dwóch kolejkach rundy jesiennej, podopieczni Konrada Matusika wywalczyli cztery punkty, remisując w Kłodzku i zwyciężając z Lądkiem Zdrój.
We wtorek najmłodsi kadeci Orląt po dramatycznym meczu zremisowali w Kłodzku z miejscowym Orlikiem II, 3-3. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli gospodarze. W ósmej minucie meczu do wyrównania doprowadził Dominik Ciszewski. Ten sam zawodnik pięć minuty wyprowadził naszą drużynę na jednobramkowe prowadzenie. Niestety w tej części gry Orlik Kłodzko zdobył jeszcze dwie bramki, i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2-3. W ostatniej akcji pierwszej połowy, w 25 minucie rzutu karnego dla Orląt nie wykorzystał Jakub Ćwiękała. Po zmianie stron goście na sześć minut przed końcem meczu doprowadzili do remisu, a bramkę na wagę jednego punktu, strzelił Jakub Ćwiękała, który w tym spotkaniu zaliczył jeszcze dwie asysty.
W czwartek, na zakończenie rundy Orlęta wysoko pokonała u siebie Trojan II Lądek Zdrój, 9-2. Mimo tak wysokiego zwycięstwa, nasz zespół ostatecznie spadł w tabeli z czwartego na piąte miejsce. Powodem takiego zdarzenia była wysoka wygrana w Stroniu Śląskim (10-4), drużyny Orlika Kłodzko, który ostatecznie wyprzedził nasz zespół zaledwie o jedną bramkę. Piąte miejsce orlików bez wątpienia jest dużym sukcesem, tym bardziej że dla wszystkich zawodników był to debiut w walce o ligowe punkty. Gratulujemy !!!
Podsumowanie rundy z ligi orlika, pojawi się niebawem na naszej stronie.

NYSA II KŁODZKO - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   3-3 (3-2)

Bramki dla Orląt:

1-1 Dominik Ciszewski (asysta Jakub Ćwiękała) 8 min.
1-2 Dominik Ciszewski (asysta Jakub Ćwiękała) 13 min.
3-3 Jakub Ćwiękała (asysta Dominik Ciszewski) 44 min.

Frąckowiak, Kurzela, Solarz, Ciszewski, Szypielski, Woźny, Bielski, Dubiel, Ćwiękała, Wróbińska, Szlachta.

ZDJĘCIA Z MECZU (37) foto Wiktoria Filar

_____________________________________________________________________________________________________

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - TROJAN II LĄDEK ZDR.   9-2 (4-2)

Asysty dla Orląt:
Jakub Ćwiękała x3, Michał Kurzela, Klaudia Wróbińska, Dominik Ciszewski.

MŁODZIK

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.   3-2 (2-1)

1-1 Karol Papierowski (asysta Jakub Ćwiękała) 25 min.
  2-1 Piotr Kozdroń (asysta Karol Papierowski) 27 min.
  3-2 Piotr Kozdroń (asysta Karol Papierowski) 59 min.

Mucha, Góral, Michałków, Kromska, Senderowski, Bartosik, Kozdroń, Ćwiękała, Kurzela, Borcz, Sosnowska, Kromski.

Również dramatyczny mecz rozegrali wczoraj młodzicy, których prowadzi Rafał Jóźwiak. Na prowadzenie w tym spotkaniu, w 7 minucie za sprawą Mateusza Smolarskiego wyszli goście z Kudowy. W 25 minucie wyrównującą bramkę dla Orląt strzelił Karol Papierowski, a asystę zaliczył Jakub Ćwiękała. Dwie minuty później strzelec pierwszej bramki dla Orląt, podał wzdłuż bramki, a z kilku metrów drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Kozdroń. Po zmianie stron, zespół z Kudowy w 34 minucie doprowadził do remisu, a wyrównującą bramkę strzelił Kacper Maszczak. Na minutę przed końcem spotkania gospodarze za sprawą Piotra Kozdronia zdobyli bramkę numer trzy, która ostatecznie dała naszej drużynie kolejne trzy punkty.
Po tym zwycięstwie młodziki zapewnili już sobie czwarte miejsce na zakończenie rundy jesiennej. Dodam jednak że w ostatniej kolejce podopieczni trenera Jóźwiaka zagrają w Dusznikach z miejscową Pogonią, i w przypadku korzystnego wyniku możemy ostatecznie wylądować na miejscu trzecim.