1-1 Arkadiusz Pławiak (asysta Maciej Kaletka) 15 min.

2-5 Michał Socha 90+1 min.

Dżendżera, Trześniowski K., Szeroszewski, Mucha, Radziszewski, Zajączkowski (85 min. Zabłocki), Urban (78 min. Rudnicki), Pławiak (50 min. Tomera F.), Kaletka, Toczek (czerwona kartka 38 min.), Galiński.

Skład Śnieżnika:
Kucharski, Brocki, Brogowski, Fąfara (55 min. Socha M.), Kaplita (80 min. Sołoducha), Olczyk, Paprowski, Semik (46 min. Matusik K.), Seniuk (78 min. Kostecki), Socha G., Wojciaczyk.

Zespół Wojtka Galińskiego jest jedyną drużyną w lidze, która nie zdobyła jeszcze żadnego punktu przed własną publicznością. Szósty mecz na własnym terenie, i szósta z rzędu porażka. Tym razem trzy punkty z Krosnowic wywiózł Śnieżnik Domaszków, zwyciężając cały mecz 5-2. Po raz kolejny swoją głupotą (czerwona kartka Przemysława Toczka), robimy wszystko aby rywal miał możliwość wygrania i zdobycie pełnej puli.
Już w 12 minucie po nie udanej interwencji Artura Dżendżery, goście a dokładnie Kamil Kaplita zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu. Odpowiedź miejscowych była niemal natychmiastowa, bo zaledwie trzy minuty po stracie bramki, wyrównującego gola strzałem z dystansu, wyrównał Arkadiusz Pławiak (asysta Maciej Kaletka). Nie minęło pięć minut, gdy to miejscowi zdobyli bramkę numer dwa, a bramkarza gości zdołał tym razem pokonać Maciej Kaletka. Do 38 minuty mecz był bardzo wyrównany. Niestety głupie i dziecinne zachowanie Przemka Toczka, który odepchnął Mateusza Paprosckiego, zakończyło się czerwoną kartką, i tym samym po raz piąty w tym sezonie gramy w osłabieniu. Goście jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu, gdy to naszego bramkarza strzałem z głowy pokonał Grzegorz Socha.
Po zmianie stron, tylko do 67 minuty próbowaliśmy utrzymać bądź co bądź korzystny dla nas wynik. Zespół Wojtka Galińskiego mądrze się bronił, ale i też groźnie kontratakował. W 67 minucie po bramce Grzegorza Sochy, plan gospodarzy runął, i do końca spotkania to goście dyktowali warunki na boisku. Cztery minuty później Rafał Seniuk, strzałem z okolicy 25 metra zdobył najładniejsza bramkę w tym meczu. W doliczonym czasie gry bramkę numer pięć dla gości strzelił Michał Socha, który ładnym strzałem przerzucił stojącego na ósmym metrze, Artura Dżendżerę.

POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI:

Łomniczanka Stara Łomnica - Włókniarz Kudowa Zdr.    19.11.2017.

KS Polanica Zdr. żółta kartka - Sudety Międzylesie żółta kartka    2-2
bramki: Przemysław Banaś (31'), Piotr Tortyna (90') (KS) - Mariusz Duś (4'), Patryk Korotusz (40') (Sudety)

Polonia Bystrzyca Kł. żółta kartka żółta kartka żółta kartka - ATS Wojbórz żółta kartka żółta kartka     3-0
bramki: Paweł Matecki (44', 76'), Daniel Salitra (31') (Polonia)

Hutnik Szczytna żółta kartka - Granica Tłumaczów żółta kartka    9-1
bramki: Łukasz Gawęda (38', 69', 82'), Ireneusz Kocoń (5'), Dariusz Ruchlewicz (21'), Krystian Trzciński (76'), Paweł Jaguś (85'), Tomasz Koterba (86'), Michał Żurek (89') (Hutnik) - Mateusz Szwiec (14') (Granica)

LKS Bierkowice żółta kartka - Zamek Gorzanów    2-1
bramki: Mariusz Uljasz (27'), Paweł Milewski (42') (LKS) - Filip Kozłowski (41') (Zamek)

WLKS Wambierzyce żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Odrodzenie Szalejów Dln.    0-0