GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Polonia Bystrzyca Kł. GLKS Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kł. 1:1 GLKS Orlęta Krosnowice
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Unia Złoty Stok
mecz towarzyski
GLKS Orlęta Krosnowice   Unia Złoty Stok
2018-07-22, 14:00:00

mecz w Krosnowicach

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Polonia Bystrzyca Kł. 1:1 GLKS Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dln. 1:3 Sudety Międzylesie
ATS Wojbórz 4:0 KS Polanica Zdr.
Śnieżnik Domaszków 7:0 Łomniczanka St. Łomnica
WLKS Wambierzyce 1:2 LKS Bierkowice
Zamek Gorzanów 8:2 Granica Tłumaczów
Włókniarz Kudowa Zdr. 3:0 TKS Hutnik Szczytna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 360, wczoraj: 246
ogółem: 2 168 894

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie A klasy gr.IV.

  • autor: ralal777, 2018-01-02 13:16

Ciekawostki, klasyfikacje (strzelców, najlepszy bramkarz, Fair Play)

1.  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.   34 punkty (bramki 49-9)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  10-0 Odrodzenie Szalejów Dln.
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  0-3 Śnieżnik Domaszków
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  osiem spotkań (osiem zwycięstw)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  brak
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Paweł Myrdacz - 10 bramek
 
 
 
2.  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW   33 punkty (bramki 52-19)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  8-0 Odrodzenie Szalejów Dln.
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  2-4 KS Polanica Zdr.
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  pięć spotkań (pięć zwycięstw)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA: brak
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Wojciech Brogowski - 12 bramek
 
 
 
3.  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.   30 punktów (bramki 64-12)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  10-0 Granica Tłumaczów
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  1-2 Śnieżnik Domaszków, GLKS Orlęta Krosnowice
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  sześć spotkań (sześć zwycięstw)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  brak
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Paweł Matecki - 13 bramek
 
 
 
4.  ATS WOJBÓRZ   25 punktów (bramki 41-23)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  6-1 LKS Bierkowice
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  1-6 Śnieżnik Domaszków
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  cztery spotkania (trzy zwycięstwa, jeden remis)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  dwa spotkania (jeden remis, jedna porażka)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Maciej Wnent - 17 bramek
 
 
 
5.  LKS BIERKOWICE   19 punktów (bramki 18-34)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  2-1 Zamek Gorzanów
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  0-8 Polonia Bystrzyca Kł. 
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  cztery spotkania (trzy zwycięstwa, jeden remis)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  trzy spotkania (jeden remis, dwie porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU: Paweł Milewski - 6 bramek
 
 
 
6.  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   19 punktów (bramki 26-24)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  4-0 KS Polanica Zdr.
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  2-5 Śnieżnik Domaszków
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  dwa spotkania (dwa zwycięstwa)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  pięć spotkań (jeden remis, cztery porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Arkadiusz Pławiak - 7 bramek
 
 
 
7.  SUDETY MIĘDZYLESIE   19 punktów (bramki 22-32)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  2-0 WLKS Wambierzyce  
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  0-5 Włókniarz Kudowa Zdr. 
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  pięć spotkań (trzy zwycięstwa, trzy remisy)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  cztery spotkania (dwa remisy, dwie porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Michał Duś, Patryk Korotusz - po 6 bramek
 
 
 
8.  ZAMEK GORZANÓW   15 punktów (bramki 36-37)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  5-0 Odrodzenie Szalejów Dln., Hutnik Szczytna
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  2-10 Polonia Bystrzyca Kł. 
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  dwa spotkania (dwa zwycięstwa)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  pięć spotkań (pięć porażek)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Dominik Matusik - 11 bramek
 
 
 
9.  ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA     13 punktów (bramki 25-32)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  5-1 Odrodzenie Szalejów Dln. 
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  1-5 Polonia Bystrzyca Kł.
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  trzy spotkania (dwa zwycięstwa, jeden remis)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  pięć spotkań (dwa remisy, trzy porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Grzegorz Sikorski - 6 bramek
 
 
 
10.  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.   12 punktów (bramki 16-49)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  4-1 KS Polanica Zdr.
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  0-10 Włókniarz Kudowa Zdr.
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  dwa spotkania (dwa zwycięstwa)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  sześć spotkań (trzy remisy, trzy porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Jacek Maruszak - 5 bramek
 
 
 
11.  TKS HUTNIK SZCZYTNA   12 punktów (bramki 29-42)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  9-1 Granica Tłumaczów
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  0-9 Polonia Bystrzyca Kł.
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  dwa spotkania (jedno zwycięstwo, jeden remis)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  cztery spotkania (jeden remis, trzy porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Łukasz Gawęda - 6 bramek
 
 
 
12.  KS POLANICA ZDR.   11 punktów (bramki 17-30)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  3-0 WLKS Wambierzyce
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  1-5 ATS Wojbórz
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  trzy spotkania (dwa zwycięstwa, jeden remis)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  sześć spotkań (jeden remis, pięć porażek)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Przemysław Banaś - 5 bramek
 
 
 
13.  GRANICA TŁUMACZÓW   9 punktów (bramki 19-45)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  4-0 KS Polanica Zdr.
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  0-10 Polonia Bystrzyca Kł.
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  cztery spotkania (dwa zwycięstwa, dwa remisy)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  sześć spotkań (dwa remisy, cztery porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Mirosław Karpierz - 5 bramek
 
 
 
14.  WLKS WAMBIERZYCE   7 punktów (bramki 19-45)
 
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:  2-1 Śnieżnik Domaszków
NAJWYŻSZA PORAŻKA:  1-10 Włókniarz Kudowa Zdr.
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ PORAŻKI:  trzy spotkania (trzy remisy)
NAJDŁUŻSZA SERIA BEZ ZWYCIĘSTWA:  siedem spotkań (trzy remisy, cztery porażki)
NAJLEPSZY STRZELEC ZESPOŁU:  Cypriel Kurpiel - 4 bramki
 
 
 
 
 
Klasyfikacja strzelców po 13 kolejce   sezon 2017/2018
 
 
 
Po rundzie jesiennej najlepszym strzelcem naszej grupie jest zawodnik ATS-u Wojbórz, Maciej Wnent. Napastnik beniaminka strzelił do tej pory siedemnaście bramek. Zawodnik wystąpił w każdym ligowym meczu (osiem razy pełny wymiar gry), i w sumie spędził na boisku 1099 minut. W rundzie jesiennej Maciek Wnent dwukrotnie ustrzelił hattricka. Trzy bramki lider klasyfikacji strzelców zdobył w szóstej kolejce (24 wrzesień, Łomniczanka Stara Łomnica 5-2), a cztery bramki zawodnik ten dołożył w kolejce numer osiem (8 październik, LKS Bierkowice 6-1).
 

poz.

  imię i nazwisko

 nazwa klubu

 ilość bramek

 13 kol. 
  1.  Maciej Wnent  ATS WOJBÓRZ     17 bramek     +1
  2.  Paweł Matecki  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.     13 bramek    
  3.  Wojciech Brogowski  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW     12 bramek     +2
  4.  Dominik Matusik  ZAMEK GORZANÓW     11 bramek     +3
   Marcin Wacławik  ATS WOJBÓRZ     11 bramek     +2
  5.  Paweł Myrdacz  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.     10 bramek  
   Michał Socha  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW     10 bramek  

***********************************************************************************************************************************

  8.  Arkadiusz Pławiak  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      7 bramek     +2
  9.  Maciek Kaletka  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      6 bramek  
 11.  Mateusz Trześniowski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      4 bramki  
 12.  Krystian Radziszewski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      3 bramki  
 13.  Marcin Urban  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      2 bramki  
 14.  Przemysław Toczek  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      1 bramka     
   Bartłomiej Zajączkowski  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE      1 bramka   

PEŁNA KLASYFIKACJA STRZELCÓW LIGOWYCH

 

 

 

 

 

Klasyfikacja "Fair Play" po 13 kolejce   sezon 2017/2018

 

ATS Wojbórz to zespół który z 14 punktami prowadzi w klasyfikacji Fair Play po rundzie jesiennej. Drużyna ta w rundzie jesiennej  ukarana została tylko czternastoma żółtymi kartkami. Dla porównania ostatni zespół w tej klasyfikacji ma aż 58 punktów. GLKS Orlęta Krosnowice jest najbardziej grającym zespołem po rundzie jesiennej. W trzynastu ligowych meczach, drużyna Wojtka Galińskiego ukarana została trzydziestoma trzema żółtymi, i aż pięć czerwonymi kartkami. 

żółta kartka  1 pkt.

czerwona kartka  (po dwóch żółtych kartkach) - 3 pkt.

czerwona kartka  5 pkt.

 

 

           PKT. żółta kartka

 czerwona kartka (po żółta kartka żółta kartka

           czerwona kartka

  1. ATS WOJBÓRZ

              14               14    
  2. HUTNIK SZCZYTNA

              16

              16    

       LKS BIERKOWICE

              16               13               1  

  3. ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA

              18

              15               1  
  4. POLONIA BYSTRZYCA KŁ.

19

                  

  5. ZAMEK GORZANÓW

20 12               1             1

  6. SUDETY MIĘDZYLESIE

33 25               1             1

      GRANICA TŁUMACZÓW

33 18                            3

      WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.

33 27               2  

  7. WLKS WAMBIERZYCE

36 33               1             

  8. ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW

37 24               1             2

  9. KS POLANICA ZDR.

42 26               2             2

 10. ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.

52 25               4             3
 11. GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 58 33  

            5

 

 

 

Klasyfikacja bramkarzy po 13 kolejce   sezon 2017/2018

Damian Bohuń obecnie prowadzi w klasyfikacji na najlepszego bramkarza A klasy gr.IV. Golkiper Włókniarza Kudowy Zdrój, w pięciu meczach zachował czyste konto.  

poz.

  imię i nazwisko

 nazwa klubu

ilość meczy
bez puszczenia bramki

  1.  Damian Bohuń   WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.        5 meczy
  2.  Łukasz Błaszczyk  LKS BIERKOWICE        4 mecze
  3.  Łukasz Szabunio  ZAMEK GORZANÓW        3 mecze
   Hubert Świszcz  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.        3 mecze
  4.  Bartłomiej Kucharski   ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW        2 mecze
  5.  Rafał Jóźwiak  GLKS ORLĘTA KROSNOWICE        1 mecz
   Marcin Włodarczyk  POLONIA BYSTRZYCA KŁ.        1 mecz
   Daniel Jędrychowski  WLKS WAMBIERZYCE        1 mecz
   Mariusz Duś  SUDETY MIĘDZYLESIE        1 mecz
   Marcin Czarnecki  SUDETY MIĘDZYLESIE        1 mecz
   Karol Kieloch  ATS WOJBÓRZ        1 mecz
   Krzysztof Sawicki  ATS WOJBÓRZ        1 mecz
   Krystian Pancerz  GRANICA TŁUMACZÓW        1 mecz
   Adam Ludwisiak  KS POLANICA ZDR.        1 mecz
   Przemysław Krawczyk  ODRODZENIE SZALEJÓW DLN.        1 mecz
   Damian Goliasz  ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW        1 mecz
   Łukasz Harężlak  WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.        1 mecz

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [304]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

TRANSFERY

BYĆ MOŻE PRZYJDĄ 

Hubert Śliwiński, Łukasz Gargała, Mateusz Uroda
(Iskra Jaszkowa Dln.)

Patryk Balan
(Pogoń Prudnik)

Przemysław Toczek
(Zamek Trzebieszowice)

 

ODEJDĄ

Rafał Makowski
(Sudety Międzylesie)

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pawel1x2 125
2. trey1410 119
3. kriss32221 117
4. jajeczko9 116
5. wajdes23 113
6. zibi58 112
7. piesmadox 109
8. Marcin33 99
9. ftb2user_1503770101. 54
10. piotrkwiatkowski91 37