GLKS Orlęta Krosnowice Słowianin Wolibórz
GLKS Orlęta Krosnowice 2:4 Słowianin Wolibórz
2018-11-18, 14:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLKS Orlęta Krosnowice 2:4 Słowianin Wolibórz
KS Polanica Zdr. 2:3 ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Śrd. 1:4 Polonia Bystrzyca Kł.
Odrodzenie Szalejów Dln. 2:8 Sudety Międzylesie
Łomniczanka St. Łomnica 0:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 1:4 Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dln. 0:3 Zamek Gorzanów
Inter Ożary 1:6 Pogoń Duszniki Zdr.

Orliki na Turnieju w Wilkanowie

• autor: ralal777, 2018-01-16 11:37

Drugie miejsce najmłodszych ...

W sobotę tj.13.01.2018 roku, nasza drużyna Orlików wybrała się na turniej do Wilkanowa. W turnieju mogli wziąć udział chłopcy urodzeni w roku 2008 i młodsi, jeden zawodnik z rocznika 2007 oraz jedna dziewczynka z rocznika 2006. Do rywalizacji stanęło sześć zespołów: Sparta I Stary Waliszów, Sparta II Stary Waliszów, Igliczna Wilkanów, Orle Międzylesie, Śnieżnik Domaszków oraz GLKS Orlęta Krosnowice. W turnieju, nie prowadzono tabeli końcowej, gdyż w zamyśle organizatorów KAŻDY dzisiejszego dnia był zwycięzcą. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Grzegorzowi Konopackiemu za zaproszenie, świetną organizację i stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery. W sobotnim turnieju u wszystkich dzieci można było dostrzec duże emocje (od radości po płacz), co pokazuje na jak wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym stał dzisiejszy turniej. Przechodząc już do strony czysto sportowej i występu naszych zawodników, możemy śmiało zaliczyć turniej do udanych. Pod nieobecność trenera Konrada Matusika, w rolę opiekuna naszych piłkarzy wcielił się tato jednego z naszych "Orłów"- Aleksander Dubiel, a dzielnie w trakcie całego turnieju wspierały go mamy: Magdalena Bielska oraz Klaudia Sobczak. Nasza drużyna rozegrała 5 spotkań w których odniosła dwa zwycięstwa (1-0 ze Spartą II oraz 4-0 ze Śnieżnikiem Domaszków), zanotowała dwa remisy (1-1 z Igliczną oraz 2-2 ze Spartą I) oraz poniosła jedną porażkę (0-4) z Orle Międzylesie. Warty odnotowania jest fakt, iż w każdym meczu, absolutnie każdy zawodnik dostał szansę gry, w na boisku mogliśmy oglądać w naszych szeregach chociażby Oliwię Michorczyk, która na stałe dołączyła do naszego zespołu. Bardzo miłym akcentem dzisiejszego dnia jest także zachowanie piłkarzy GLKS Orlęta Krosnowice. Pod nieobecność trenera, młodzi piłkarze wykazali się niebywałą dyscypliną oraz wspaniałym zachowaniem fair-play, a decyzją opiekunów oraz samej drużyny było to, iż w dniu dzisiejszym, każdy (kto miał na to ochotę) mógł wcielić się w rolę kapitana naszego zespołu. Nasi zawodnicy pokazali, że w tym składzie są jedną wielką rodziną, w której każdy jej członek może liczyć na drugiego. Podsumowując turniej, wielkie brawa należą się organizatorom dzisiejszego turnieju (Grzegorz Konopacki oraz Sparta Stary Waliszów), wszystkim zawodnikom drużyn, które dziś przystąpiły do rywalizacji, a także kibicom licznie zgromadzonym na hali w Wilkanowie. Ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować osobom, które w dniu dzisiejszym opiekowały się naszym zespołem i w znaczącym stopniu przyczyniły się do tak dobrego występu młodych piłkarzy Orląt.

Skład Orląt; Mateusz Frąckowiak, Oliwia Michorczyk, Tomasz Szypielski, Kacper Kisły, Szymon Bielski, Oliwer Woźny, Patryk Zwardoń, Piotr Dubiel.

GLKS Orlęta Krosnowice - Igliczna Wilkanów 1-1
Sparta II Stary Waliszów - Śnieżnik Domaszków 3-1