Kęskiewicz - Kromska, Gil, Gałowski, Kryjak, Czerwiński, Laburda, Krawczyk, Kozdroń, Jurak, Psonka, Czak.

Skład Nysy:
Jantarski - Kantor, Mierzejewski, Baran - Kuchta, Bachmatiuk, Mąkowski - Węgrzyn, Jabłoński.

ZDJĘCIA Z MECZU (22) foto Wiktoria Filar

Podopieczni Michała Muchy (trampkarze), w ostatnią niedzielę w towarzyskim meczu zremisowali w Kłodzku z miejscową Nysą, 4-4. Spotkanie rozegrane zostało na sztucznej płycie.

Po pierwszej połowie obie drużyny schodziły na przerwę z bezbramkowym remisem. Dopiero po zmianie stron w końcu wpadły bramki, a obie drużyny w sumie zdobyły osiem goli. Festiwal strzelecki tuż po przerwie rozpoczął Gabriel Krawczyk, który w sytuacji sam na sam zdołał pokonać bramkarza Nysy, Jantarskiego. Gospodarze po czterech minutach zdołali doprowadzić do remisu, i po ośmiu minutach drugiej połowy mieliśmy już remis 1-1. Kolejne minuty należały do gości, którzy zdobyli trzy kolejne bramki, a na listę strzelców wpisali się ponownie Krawczyk a także Piotr Kozdroń i Maciek Laburda. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Kamila Matusika, którzy w ostatnich dziesięciu minutach zdobyli trzy bramki, i ostatecznie całe spotkanie zakończyło się remisem 4-4.