Rywalizacja na trzech frontach !!!

• autor: ralal777, 2018-02-21 14:02

Młodziki w Czarnym Borze, orliki w Szczytnej, seniorzy z Ślężą Ciepłowody ...

W najbliższą niedzielę tj. 25 lutego 2018 roku nasze dwie drużyny powalczą na dwóch turniejach, a jeden zespół rozegra mecz towarzyski.

Podopieczni Wojtka Galińskiego o godz 13.00 na sztucznej nawierzchni w Bielawie, rozegra swój trzeci towarzyski mecz. Tym razem seniorzy Orląt zmierzą się z vice liderem A klasy grupy IV, Ślężą Ciepłowody. Nasz rywal do tej pory w lidze zdobył 26 punktów, odnosząc osiem zwycięstw, dwa remisy i doznając dwóch porażek. Ostatni raz z tym zespołem rywalizowaliśmy w sezonie 2002/2003 w rozgrywkach A klasowych. Najpierw w Ciepłowodach padł remis 2-2, a w rundzie wiosennej w Krosnowicach mecz zakończył się remisem 1-1. Ślęża, tak jak i nasz zespół rozegrał już dwa sparingi, gdzie oba zakończyły się remisami (Górnik Wałbrzych LDJ 1-1, Trojan Lądek Zdr. B kl. 3-3). Zespół Wojtka Galińskiego oba mecze towarzyskie wygrał (5-4 Unia Złoty Stok, 5-2 Inter Ożary).

W niedzielę na halowy turniej piłki nożnej do Czarnego Boru wybierają się młodziki. W turnieju udział weźmie w sumie osiem drużyn. Oprócz Orląt do rywalizacji staną AP Futgol I Czarny Bór, AP Futgol II Czarny Bór, Górnik Wałbrzych, Górnik Boguszów Gorce, Szczyt Boguszów Gorce, Orzeł Lubawka i Iskra Witków
Tydzień później (3 marca) podopieczni Rafała Jóźwiaka zagrają w jeszcze jednym halowym turnieju. Tym razem wybierzemy się do Wałbrzycha, gdzie zagrają Karkonosze Jelenia Góra, Górnik Boguszów Gorce, Górnik I Wałbrzych, Górnik II Wałbrzych, AP Futgol Czarny Bór, UKS AP Świdnica, Szczyt Boguszów Gorce, UKS Baszta Wałbrzych, Polonia Stal Świdnica i oczywiście GLKS Orlęta Krosnowice.

Także w najbliższą niedzielę swój turniej rozegrają Orliki. Drużyna prowadzona przez Konrada Matusika, zagra w Szczytnej (Hutnik Szczytna, Orle Międzylesie, Dzieci Śląska Wojbórz, Orlik Ząbkowice, KS Polanica Zdr., GLKS Orlęta Krosnowice). Przez godzinę (od około 15.30 do około 16.30), organizator turnieju zaprasza wszystkich uczestników na miejskie lodowisko w Szczytnej.