Ślęża Ciepłowody 2-5, Trojan Lądek Zdr. 1-4

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2-5 (0-3)

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - TROJAN LĄDEK ZDR. 1-4 (1-2)

bramka dla Orląt:
1-2 Maciek Kaletka 40 min.

skład Orląt:
Dżendżera, Szeroszewski, Tomera F., Trześniowski M., Trześniowski K., Rudnicki, Mucha, Kaletka, Radziszewski, zawodnik testowany, Holinko - Tomera K.

Po dwóch zwycięstwach, przyszedł czas na dwie dość wysokie porażki. Podopieczni Wojtka Galińskiego najpierw przegrali w Bielawie z Ślężą Ciepłowody 2-5, a w ostatni czwartek na obiekcie w Nowej Rudzie Słupiec, 1-4 z Trojanem Lądek Zdr.
W obu spotkaniach z różnych przyczyn zabrakło Pawła Podobińskiego, Rafała Jóźwiaka, Rafała Makowskiego, Bartłomieja Zajączkowskiego, Arkadiusza Pławiaka czy grającego trenera Wojtka Galińskiego. W Słupcu nie wystąpili też Marcin Urban, Michał Zabłocki i Vasyl Bodnariuk.

Ze względu że na pierwszym meczu nie byłem, trudno jest mi cokolwiek napisać. Nasz zespól już po 62 minutach przegrywał 0-4. Kontaktową bramkę w 72 minucie strzelił Maciek Kaletka, a w 85 minucie dla Orląt bramkę numer dwa zdobył Vasyl Bodnariuk.

W spotkaniu z Trojanem Lądek Zdrój, oprócz wspomnianych brakujących zawodników, zabrakło tez troszkę szczęścia. Drużyna z Krosnowic w tym pojedynku dwukrotnie trafiała w słupek (zawodnik testowany, Krystian Radziszewski), a raz w spojenie trafił Krystian Radziszewski. Rywal wykorzystał wszystkie nasze błędy w obronie, i z wysoką skutecznością, strzelił nam cztery bramki. Jedyną, jak się później okazało bramkę dla Orląt w 40 minucie strzelił Maciek Kaletka, który po kiksie bramkarza z Lądka strzelił dla nas honorową bramkę w tym meczu.

Do rozgrywek zespół Wojtka Galińskiego rozegra jeszcze dwa spotkania towarzyskie. Za tydzień tj. 17 marca zagramy z Łomniczanką Stara Łomnica, a tydzień później 24 marca rywalem będzie Znicz Lubnów. Oba mecze rozegramy na własnym obiekcie w Krosnowicach.