GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Słowianin Wolibórz
GLKS Orlęta Krosnowice 2:4 Słowianin Wolibórz
2018-11-18, 14:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
GLKS Orlęta Krosnowice 2:4 Słowianin Wolibórz
KS Polanica Zdr. 2:3 ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Śrd. 1:4 Polonia Bystrzyca Kł.
Odrodzenie Szalejów Dln. 2:8 Sudety Międzylesie
Łomniczanka St. Łomnica 0:4 Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice 1:4 Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dln. 0:3 Zamek Gorzanów
Inter Ożary 1:6 Pogoń Duszniki Zdr.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 439, wczoraj: 819
ogółem: 2 277 909

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo juniorów, porażka trampkarzy.

  • autor: ralal777, 2018-04-15 09:26

Zdjęcia z meczów, wyniki oraz tabele...

JUNIOR STARSZY

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - SPARTA ZIĘBICE   2-1 (1-0) 

 

ZDJĘCIA Z MECZU (22) foto Wiktoria Filar

 

 

POZOSTAŁE WYNIKI 8 KOLEJKI :

Łomniczanka Stara Łomnica - Włókniarz Kudowa Zdr.    0-8

Kryształ Stronie Śl. - KS Polanica Zdr.    4-5     

Henrykowianka Henryków - pauza

 

TABELA

mi. nazwa drużyny ilość 
meczy
punkty bramki
1.  GLKS Orlęta Krosnowice 8 22 25-8
2.  KS Polanica Zdr. 8 21 37-11
3.  Kryształ Stronie Śl. 8 12 26-16
4.  Sparta Ziębice 8 12 20-18
5.  Włókniarz Kudowa Zdr. 8 9 21-28
6.  Łomniczanka Stara Łomnica 8 7 14-33
7.  Henrykowianka Henryków 12 6 6-35

 

 

 

TRAMPKARZE

HUTNIK SZCZYTNA - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     4-1 (1-0)
 

Bramka dla Orląt:

4-1 Filip Czerwiński 

 
 
Skład Orląt:
Kęskiewicz, Gałowski, Jurak, Kozdroń, Kryjak, Papierowski, Bogucki, Czak, Laburda, Czerwiński, Bogucki, Krawczyk, Papierowski.
 
 
ZDJĘCIA Z MECZU (37) foto Wiktoria Filar i Julia Góral
 
 

 

POZOSTAŁE WYNIKI 1 KOLEJKI:

Pogoń Duszniki Zdr. - GLKS Orlęta Krosnowice    18.04.2018 godz.16.30       

Zamek Gorzanów - Hutnik Szczytna    0-6   

Włókniarz Kudowa Zdr. - LKS Bierkowice    8-0

 

 

POZOSTAŁE WYNIKI 2 KOLEJKI:

LKS Bierkowice - Pogoń Duszniki Zdr.    0-17       

Zamek Gorzanów - Włókniarz Kudowa Zdr.    3-1   

 
 

TABELA

mi. nazwa drużyny ilość 
meczy
punkty bramki
1.  Hutnik Szczytna 2 6 10-1
2.  Pogoń Duszniki Zdr. 1 3 17-0
3.  Włókniarz Kudowa Zdr. 2 3 9-3
4.  Zamek Gorzanów 2 3 3-7
5.  GLKS Orlęta Krosnowice 1 0 1-4
6.  LKS Bierkowice 1 0 0-25

 

 

 

MŁODZIK

WYNIKI 2 KOLEJKI:

GLKS Orlęta Krosnowice - Tęcza Ścinawka Dln.    4-1       

KS Polanica Zdr. - UKS AP Dzieci Śląska / Wojbórz    2-1  

Kalenica Jugów - Piast Nowa Ruda    16-1

 

TABELA

mi. nazwa drużyny ilość
meczy
punkty bramki
1. Kalenica Jugów 2 6 19-1
2. KS Polanica Zdr. 2 6 12-1
3. UKS AP Dzieci Śląska / Wojbórz 2 3 6-2
4. GLKS Orlęta Krosnowice 2 3 5-3
 5.  Tęcza Ścinawka Dln. 2 0 1-9
6. Piast Nowa Ruda 2 0 1-26

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [205]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. trey1410 89
2. avatar11 85
3. kriss32221 80
4. pawel1x2 77
5. jajeczko9 76
6. vVenti 75
7. hagi72 42
8. mikolaj598 40
9. FraNiu20 14