GLKS Orlęta Krosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Pogoń Duszniki Zdr. GLKS Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdr. 2:2 GLKS Orlęta Krosnowice
2018-10-14, 16:00:00
     

Najbliższe spotkanie

GLKS Orlęta Krosnowice Zamek Gorzanów
GLKS Orlęta Krosnowice   Zamek Gorzanów
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Pogoń Duszniki Zdr. 2:2 GLKS Orlęta Krosnowice
Sudety Międzylesie 1:1 Słowianin Wolibórz
ATS Wojbórz 4:1 LKS Bierkowice
Iskra Jaszkowa Dln. 3:2 Łomniczanka St. Łomnica
Zamek Gorzanów 2:4 Zjednoczeni Ścinawka Śrd.
Trojan Lądek Zdrój 2:1 KS Polanica Zdr.
Śnieżnik Domaszków 1:1 Polonia Bystrzyca Kł.
Inter Ożary 6:1 Odrodzenie Szalejów Dln.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
GLKS Orlęta Krosnowice - Zamek Gorzanów
Słowianin Wolibórz - ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kł. - Sudety Międzylesie
Odrodzenie Szalejów Dln. - Pogoń Duszniki Zdr.
KS Polanica Zdr. - Śnieżnik Domaszków
Zjednoczeni Ścinawka Śrd. - Trojan Lądek Zdrój
LKS Bierkowice - Iskra Jaszkowa Dln.
Łomniczanka St. Łomnica - Inter Ożary

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 817, wczoraj: 639
ogółem: 2 219 472

statystyki szczegółowe

Aktualności

Młodziki gromią Piasta, juniorzy na kolanach ...

  • autor: ralal777, 2018-04-28 21:28

 

 

 

Opis, zdjęcia, wyniki oraz tabele

JUNIOR STARSZY

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDR.   1-4 (0-3) 

 

Skład Orląt:
Tomera G., Tomera K.,  Targosz, Zabłocki, Lachowicz, Tomera M., Rogalski, Wojtkowiak, Holinko, Łebek, Wiącek.
 
 
Pierwszą porażkę w sezonie zanotowali juniorzy GLKS-u Orląt Krosnowice. Podopieczni Arkadiusza Pławiaka zasłużenie przegrali wczoraj u siebie z Włókniarzem Kudowa Zdrój aż, 1-4. Goście mogli to spotkanie wygrać zdecydowanie wyżej, ale bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Gabriel Tomera. Po tej porażce nasz zespół spadł na drugie miejsce, na rzecz prowadzącej obecnie w tabeli drużyny z Polanicy Zdrój.
 
 

POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI :

Kryształ Stronie Śl. - Łomniczanka Stara Łomnica    5-2    

Henrykowianka Henryków - KS Polanica Zdr.    0-3 (walkower)     

Sparta Ziębice - pauza

 

TABELA

mi. nazwa drużyny ilość 
meczy
punkty bramki
1.  KS Polanica Zdr. 9 22 38-12
2.   GLKS Orlęta Krosnowice 9 20 24-13
3.  Kryształ Stronie Śl. 9 12 31-24
4.  Sparta Ziębice 8 12 20-18
5.  Włókniarz Kudowa Zdr. 9 12 28-32
6.  Łomniczanka Stara Łomnica 8 4 13-38
7.  Henrykowianka Henryków 8 6 6-23

 

 

 

MŁODZIK

KS POLANICA ZDR. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   1-0 (1-0) 

 

Skład Orląt:
Mucha, Senderowski, Kromska A., Kromski O., Bartosik, Ćwiękała, Kurzela, Kozdroń, Papierowski - Bielski, Żukowski, Radzewicz. 
 
 
We wtorek po bardzo dobrym meczu młodziki przegrali w Polanicy z miejscowym, 0-1. To był naprawdę dobry mecz podopiecznych Rafała Jóźwiaka, którzy przy lepszej skuteczności powinni to spotkanie zremisować. 
 
 

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - PIAST NOWA RUDA    10-0 (5-0)

 

Bramki:
1-0 Piotr Kozdroń (asysta Jakub Ćwiękała) 4 min.
2-0 Piotr Kozdroń 5 min.
3-0 Piotr Kozdroń 17 min.
4-0 Karol Papierowski (asysta Piotr Kozdroń) 21 min.
5-0 Piotr Kozdroń (asysta Karol Papierowski) 28 min.
6-0 Karol Papierowski (asysta Jakub Senderowski) 33 min.
7-0 Oliwier Kromski (asysta Karol Papierowski) 37 min.
8-0 Jakub Bartosik (asysta Jakub Senderowski) 44 min.
9-0 Piotr Kozdroń (asysta Jakub Bartosik) 48 min.
10-0 Piotr Kozdroń (asysta Marek Klimowicz) 49 min.

 

Skład Orląt:
Mucha, Senderowski, Kromska A., Kromski O., Bartosik, Ćwiękała, Kurzela, Kozdroń, Papierowski - Bielski, Klimowicz, Radzewicz. 
 
 
Cztery dni później po porażce w Polanicy Zdrój 0-1, nasz zespół rozgromił u siebie Piasta Nowa Ruda aż, 10-0. Sześć bramek w tym pojedynku zdobył Piotr Kozdroń, dwa razy do siatki trafił Karol Papierowski, a po jednym golu zdobyli Oliwier Kromski i Jakub Bartosik. Po tym zwycięstwie nasza drużyna awansowała w tabeli z miejsca czwartego na miejsce trzecie. W kolejnym pojedynku rywalem Orląt będą UKS AP Dzieci Śląska z Wojborza. 
 
 
 
 
 

WYNIKI 4 KOLEJKI:   

Kalenica Jugów - UKS AP Dzieci Śląska / Wojbórz     4-2      

Tęcza Ścinawka Dln. - KS Polanica Zdr.    0-9

 

TABELA

mi. nazwa drużyny ilość
meczy
punkty bramki
1. Kalenica Jugów 4 12 31-4
2. KS Polanica Zdr. 4 12 22-1
3. GLKS Orlęta Krosnowice 4 6 15-4
4. UKS AP Dzieci Śląska / Wojbórz 4 4 11-9
 5.  Piast Nowa Ruda 4 1 4-39
6. Tęcza Ścinawka Dln. 4 0 1-27

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [161]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. trey1410 51
2. vVenti 48
3. kriss32221 47
4. avatar11 47
5. pawel1x2 45
6. jajeczko9 44
7. hagi72 40
8. FraNiu20 14
9. mikolaj598 13