Dżendżera, Rudnicki żółta kartka (70 min. Piątkiewicz), Tracz, Galiński, Urban (48 min. Gadziński), Trześniowski K. (46 min. Psonka), Trześniowski M., Kaletka, Radziszewski, Szeroszewski, Pławiak.

Błaszczyk Ł., Milewski P., Wójcik (46 min. Jówko), Uljasz, Niedzielski (46 min. Milewski T.), Lorek (46 min. Potaczek), Obolewicz, Szauksztel, Kaczor, Kozik (70 min. Błaszczyk R.), Humeńczuk.

faule 11 17
rzuty rożne 3 2
spalone 4 2
kartki żółta kartka 1 żółta kartka 0

Podopieczni Wojtka Galińskiego 3 maja rozgrywali swój ligowy mecz w Bierkowicach. Na przed meczowej zbiórce zjawiło się szesnastu zawodników, w tym nieobecny ostatnio Łukasz Tracz. W porównaniu do ostatniego meczu z Łomniczanką, w pierwszej jedenastce mieliśmy trzy zmiany. W Bierkowicach od początku na boisku pojawił się wspomniany Tracz, a także Maciek Kaletka, oraz pauzujący wcześniej za kartki Mateusz Trześniowski. W Bierkowicach nie mógł zagrać Rafał Makowski (sprawy rodzinne), oraz Filip Tomera pauzujący za nadmiar żółtych kartek.
Ten kto się spóźnił dziesięć minut, nie zobaczył trzech bramek zdobytych przez naszą drużynę. Pięć minut koncertowej gry Orląt, i hattrick Maćka Kaletki. W 4 minucie po przepięknym strzale Kaletki z okolicy 25 metra, przyjezdni prowadzili już 1-0. Po kolejnych trzech minutach i asyście Arka Pławiaka, ponownie na listę strzelców wpisał się Kaletka. Nie minęło 120 sekund, a goście prowadzili już 3-0. Dziewięć podań zaczynając od bramkarza, i ponownie mogliśmy cieszyć się kolejną bramką. Po przepięknej akcji i kapitalnym dograniu Pławiaka, prowadziliśmy już 3-0. Tym razem Maciek technicznym strzałem ściągnął "pajęczynę" z prawego okienka bramki LKS-u. Koncert gry gości trwał w najlepsze. Gospodarze w pierwszej połowie nie byli wstanie poważnie zagrozić bramce Artura Dżendżery. Za to nasz zespół bez litości w tej części gry dobił jeszcze dwukrotnie drużynę z Bierkowic. W 22 minucie swoją drugą bramkę, w drugim meczu w barwach Orląt, strzelił Łukasz Tracz, otrzymując wcześniej dokładne podanie od Krystiana Radziszewskiego. Jeszcze przed przerwą, w 36 minucie sam na sam bramkarzem LKS-u znalazł się Tracz, który i tym razem okazał się lepszy, strzelając piątą bramkę dla gości. Do przerwy pogrom, i prowadzenie Orląt aż 5-0.
Po zmianie stron do 74 minuty mieliśmy mecz pod kontrolą. Niestety rozluźnienie w szeregach naszych zawodników, przyczyniło się do utraty trzech bramek w przeciągu zaledwie ośmiu minut. Takie błędy nie powinny się nam przytrafiać. Paweł Milewski, praktycznie sam ogrywał naszą obronę, i to dzięki niemu gospodarze na osiem minut przed końcem meczu przegrywali już tylko 3-5. Napastnik miejscowej drużyny zdobył dwie bramki, a przy trzeciej wywalczył rzut karny, który skutecznie wykorzystał Grzegorz Kaczor. W doliczonym czasie gry wpadła ostatnia bramka w tym meczu, a strzelił ją Mateusz Gadziński, który przelobował bramkarza LKS-u.
Zasłużone zwycięstwo Orląt, szkoda że w końcówce straciliśmy niepotrzebnie bramki, bo wynik końcowy nie odzwierciedla tego, co działo się przez pełne 90 minut gry. To był nasz mecz !!!

ZAWODNIK POD LUPĄ

Arkadiusz Pławiak (ofensywny pomocnik, czas gry 90 minut)

POZOSTAŁE WYNIKI 18 KOLEJKI:

Włókniarz Kudowa Zdr. żółta kartka - Śnieżnik Domaszków żółta kartka żółta kartka     3-4
bramki: Arkadiusz Rychlewski (25'), Paweł Myrdacz (28'), Kamil Orwat (63') (Włókniarz) - Wojciech Brogowski (11', 49', 51'), Mateusz Paprocki (58') (Śnieżnik)

Łomniczanka Stara Łomnica żółta kartka żółta kartka - Odrodzenie Szalejów Dln. żółta kartka żółta kartka żółta kartka   4-3
bramki: Robert Dymek (5'), Mateusz Palka (25'), Grzegorz Sikorski (78'), Roman Bielski (87') (Łomniczanka) - Mirosław Hebda (9', 82'), Paweł Milewski (66') (Odrodzenie)

ATS Wojbórz - WLKS Wambierzyce żółta kartka żółta kartka     2-0
bramki: Marcin Wacławik (36'), Maciej Wnent (74') (ATS)

Zamek Gorzanów żółta kartka - Sudety Międzylesie żółta kartka żółta kartka żółta kartka    2-2
bramki: Dominik Matusik (12'), Marcin Gorczyca (48') (Zamek) - Patryk Korotusz (66', 78') (Sudety)

Granica Tłumaczów żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Polonia Bystrzyca Kł.    0-2
bramki: Patryk Szczeblewski (65', 84') (Polonia)

Hutnik Szczytna żółta kartka - KS Polanica Zdr. żółta kartka żółta kartka żółta kartka    2-4
bramki: Łukasz Gawęda (83, 90+1') (Hutnik) - Szymon Domagała (33', 80'), Piotr Tortyna (22') Fabian Wilczyński (51') (KS)