0-2 Krystian Radziszewski (asysta Marcin Urban) 14 min.
  0-3 Arkadiusz Pławiak (asysta Mateusz Gadziński) 48 min.
  1-4 Krystian Radziszewski (asysta Arkadiusz Konrad Trześniowski) 61 min.
  1-5 Krystian Radziszewski (asysta Maciek Kaletka) 71 min.
  1-6 Maciek Kaletka (asysta Krystian Radziszewski) 73 min.
  1-7 Filip Tomera (asysta Mateusz Gadziński) 78 min.

Skład Orląt:
Dżendżera, Gadziński, Radziszewski, Galiński (73 min. Piątkiewicz), Urban, Trześniowski K. (60 min. Rudnicki), Trześniowski M., Kaletka, Tomera F., Szeroszewski, Pławiak.

Skład Granicy:
Leśniak żółta kartka, Rudzki, Jeziorek, Wyrębak, Engler żółta kartka, Karpierz, Wilczek, Padziński, Szwiec, Bazelak, Walkosz (32 min. Grabowski)

Piąte z rzędu zwycięstwo odnieśli w ostatnią niedzielę seniorzy GLKS-u Orląt Krosnowice. Tym razem nasz zespół rozgromił w Tłumaczowie miejscową Granicę aż, 8-1. Do 60 minuty nie zapowiadało się na tak przekonywującą wygraną, dopiero ostatnie 30 minut meczu potwierdziło że, tego dnia zdobędziemy aż tyle bramek.
Do Tłumaczowa udaliśmy się bez Michała Muchy, Łukasza Tracza i Rafała Makowskiego. Już po kwadransie gry to goście po bramkach Arka Pławiaka i Krystiana Radziszewskiego prowadzili w Tłumaczowie 2-0. Szybko strzelone bramki nieco nas uśpiły w kolejnych minutach meczu. Do końca pierwszej połowy więcej sytuacji na zdobycie bramki mieli gospodarze, którzy w nieprawdopodobny sposób marnowali stu procentowe szanse. Już w 13 minucie z rzutu wolnego minimalnie uderzył obok słupka bramki Orląt, jeden z zawodników Granicy. W 18 minucie także o kilka centymetrów pomylił się zawodnik gospodarzy, Mirosław Karpierz. Kilka minut później z 10 metrów groźny strzał intuicyjnie obronił Artur Dżendżera, a w 25 minucie po błędzie Wojtka Galińskiego, w sytuacji sam na sam z golkiperem Orląt, w bramkę nie trafił Bartosz Rudzki.
Początek drugiej połowy to ponowne wspaniałe otwarcie zawodników z Krosnowic. W 48 minucie po podaniu Mateusza Gadzińskiego na 3-0 uderzeniem z dystansu, bramkarza Granicy pokonał Arkadiusz Pławiak. Dosłownie sześćdziesiąt sekund później w końcu bramkarz Orląt skapitulował, a na listę strzelców wpisał się Mirosław Karpierz. Do 60 minuty spotkanie było wyrównane, ale ostatnie potężne ciosy w tym meczu zadali przyjezdni. W 61 i w 71 minucie meczu, dwie bramki zdobył Krystian Radziszewski, strzelając tym samym hattricka. W 73 minucie swoje trafienie zaliczył także Maciek Kaletka, a dwie ostatnie bramki w meczu (78 i 82 min.), strzelił dla Orląt, Filip Tomera. Między czasie trzy bardzo dobre interwencje w bramce Granicy zaliczył Artur Leśniak, który uratował swój zespół od jeszcze większej porażki.
Pewne zwycięstwo z ostatnim zespołem stał się faktem. Nie było to jednak rekordowa wygrana Orląt od sezonu 2002/2003. Do poprawienia rekordu zabrakło nam tylko jednej bramki, ponieważ najwyższe wyjazdowe zwycięstwo odnieśliśmy 16 listopada 2014 roku, gdy to w Szczytnej pokonaliśmy miejscowy Hutnik aż, 8-0.
Kolejny mecz o punkty seniorzy zagrają już w najbliższą sobotę. O godzinie 17.00 podopieczni Wojtka Galińskiego podejmą Zamek Gorzanów, z którym na jesień wygraliśmy 3-2.

WLKS Wambierzyce - Sudety Międzylesie żółta kartka    1-2
bramki: Patryk Kapłon (72') (WLKS) - samobójcza (13'), Patryk Korotusz (20') (Sudety)

LKS Bierkowice żółta kartka żółta kartka - Łomniczanka Stara Łomnica żółta kartka żółta kartka    2-3
bramki: Paweł Milewski (19'), Mateusz Juszczyk (21') (LKS) - Roman Bielski (45', 60'), Łukasz Gacek (36') (Łomniczanka)

ATS Wojbórz czerwona kartka żółta kartka żółta kartka - Śnieżnik Domaszków żółta kartka żółta kartka      0-3
bramki: Michał Socha (32'), Wojciech Brogowski (52'), Tomasz Dzięcioł (76') (Śnieżnik)

Włókniarz Kudowa Zdr. żółta kartka żółta kartka - Polonia Bystrzyca Kł. (czerwona kartka po żółta kartka żółta kartka) żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka    2-1
bramki: Luis Souza (45+1'), Kamil Klimczak (82') (Włókniarz) - Patryk Szczebelski (42') (Polonia)

Zamek Gorzanów żółta kartka - KS Polanica Zdr. żółta kartka żółta kartka    1-0
bramka: Dominik Matusik (37') (Zamek)

TKS Hutnik Szczytna żółta kartka żółta kartka - Odrodzenie Szalejów Dln. żółta kartka żółta kartka    1-4
bramki: Artur Augustiniok (53') (Hutnik) - Dawid Mastalerz (15'), samobójcza (21'), Grzegorz Gargała (73'), Grzegorz Misterski (80') (Odrodzenie)