KRYSZTAŁ STRONIE ŚL. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   2-2 (1-1)

Bramki:

1-1 Patryk Wiącek 12 min.
  2-2 Marcin Urban 15 min.

Tomera G., Tomera K., Lachowicz, Rogalski, Wojtkowiak, Łebek, Wiącek, Tomera F., Urban, Gadziński, Szeroszewski - Papierowski, Trześniowski K., Holinko.

Niestety,w swoim ostatnim ligowym meczu drużyna prowadzona przez Arka Pławiaka, zaledwie zremisowała w Stroniu z miejscowym Kryształem, 2-2. Remis ten oznacza jedno, że szansa na wygranie grupy zmalała nie mal do zera. Juniorzy gdyby w Stroniu wygrali i tak musieli liczyć na potknięcie KS Polanicy Zdrój, w dwóch ostatnich meczach. Wtedy do wygrania grupy przez nasz zespół, KS musiał zdobyć cztery punkty, a tak drużynie z uzdrowiska wystarczy wygrać jeden mecz w dwóch ostatnich pojedynkach (Włókniarz Kudowa Zdr. lub Łomniczanka Stara Łomnica).
W Stroniu to gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. W obu przypadkach udało nam się doprowadzić do remisu. W pierwszej połowie bramkę na 1-1 strzelił Patryk Wiącek, a pod koniec drugiej punkt uratował nam Marcin Urban, strzelając na 2-2.
Nasza drużyna w następnej kolejce pauzuje, a KS Polanica zagra w Kudowie z Włókniarzem. W ostatniej kolejce juniorzy otrzymają walkowera, po tym jak w przerwie zimowej z rozgrywek wycofała się Henrykowianka Henryków. KS Polanica wówczas podejmować będzie u siebie Łomniczankę Stara Łomnica.

TRAMPKARZE

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - ZAMEK GORZANÓW     2-5 (1-2)

Bramki dla Orląt:
1-2 Gabriel Krawczyk
2-5 Maciek Laburda (rzut karny)

Kęskiewicz, Gałowski, Kucypera, Jurak, Kozdroń, Kryjak, Papierowski, Kromska, Czak, Gil, Czerwiński, Krawczyk, Papierowski, Psonka.

Nadal tylko jedną wygraną na swoim koncie mają trampkarze. Wczoraj drużyna Michała Muchy po raz drugi przegrała z Zamkiem Gorzanów, tym razem 2-5. Bramki dla Orląt w tym meczu zdobyli Gabriel Krawczyk, oraz z rzutu karnego Maciek Laburda.
Do końca rozgrywek naszej młodej drużynie pozostały do rozegrania jeszcze trzy mecze. Najbliższy, bo już 21 maja w poniedziałek zagramy u siebie z Pogonią Duszniki Zdrój. Oprócz Pogoni o punkty powalczymy jeszcze w Bierkowicach z LKS-em, i w Kudowie z miejscowym Włókniarzem

Pogoń Duszniki Zdr. - Hutnik Szczytna     2-0