Szabunio, Barycz, Marcinowski (46 min. Muszyński), Koniuszek (60 min. Pachowicz), Kuczek, Zalewski, Piesiak, Matusik, Konopacki (46 min. Oczkowski), Dymek (czerwona kartka 17 min.), Szymański (60min. Kogut).

faule 21 10
rzuty rożne 6 1
spalone 2 1
kartki czerwona kartka 1     żółta kartka 0 czerwona kartka 1     żółta kartka 0

Podopieczni Wojtka Galińskiego nie zwalniają tempa. Tym razem seniorzy GLKS-u Orląt odprawili z kwitkiem Zamek Gorzanów, zwyciężając na własnym obiekcie 4-1.
Kapitalnie rozpoczął się dla nas mecz w sobotnie popołudnie. Już po kwadransie gry nasz zespół prowadził 2-0, po bramkach Marcina Urbana i Łukasza Tracza. W 4 minucie spotkania kapitalne uderzenie z ponad 25 metrów zaliczył Marcin Urban. Pomocnik gospodarzy po przepięknym strzale (piłka za nim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki), kompletnie nie dał żadnych szans na udaną interwencję bramkarzowi Zamku, i dzięki temu prowadziliśmy 1-0. Po kolejnych dziesięciu minutach golkiper gości, Łukasz Szabunio po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Łukasz Tracz, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, pewnie ulokował piłkę w siatce. W 17 minucie z boiska za niesportowe zachowanie wyleciał Filip Tomera (Orlęta) i Maciek Dymek (Zamek). Tym samym na boisku zrobiło się więcej miejsca dla obu drużyn. Dwie minuty wcześniej z powodu kontuzji plac gry opuścił Sebastian Piątkiewicz, a na boisku zameldował się Krystian Radziszewski. W 23 minucie przyjezdni zdobywają kontaktową bramkę, a dokładnie uczynił to Paweł Barycz, pokonując Artura Dżendżerę w sytuacji sam na sam. Jeszcze przed przerwą miejscowi odpowiadają, zdobywając trzecią bramkę. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Łukasz Tracz, który po podaniu od Maćka Kaletki minął w pełnym biegu bramkarza gości, strzelając z kilku metrów do pustej bramki.
Po zmianie stron obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji na zdobycie kolejnych bramek. Goście najbliżej strzelenia drugiego gola byli w 85 minucie, ale sam na sam z Dżendżerą, sytuacji  nie wykorzystał Karol Kogut. Ostatnie słowo w tym meczu należało do miejscowych. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, bramkę dla Orląt strzelił Krystian Radziszewski (asysta Maciek Kaletka), ustalając wynik na 4-1.
Było to już szóste z rzędu zwycięstwo Orląt. W następnej kolejce nasza drużyna uda się do Kudowy na pojedynek z miejscowym Włókniarzem, który w tabeli zajmuje obecnie drugie miejsce, mając dwa punkty straty do prowadzącego Śnieżnika Domaszków. Początek spotkania już w najbliższą sobotę o godzinie 17.00.

POZOSTAŁE WYNIKI 21 KOLEJKI:

Polonia Bystrzyca Kł. - WLKS Wambierzyce    12-2
bramki: Radosław Macura (20', 50', 71', 82', 89'), Patryk Szczebelski (3', 18', 31'), Daniel Salitra (41', 75'), Mateusz Grudzień (64'), Damian Mikołajczyk (74') (Polonia) - Ihor Sobchynskyi (36'), Wojciech Frąk (70') (WLKS)

LKS Bierkowice żółta kartka żółta kartka - ATS Wojbórz żółta kartka żółta kartka żółta kartka    0-4
bramki: Bartosz Piękoś (39'), Kacper Piękoś (65'), Marcin Wacławik (83'), Daniel Horka (90') (ATS)

Sudety Międzylesie żółta kartka żółta kartka - Śnieżnik Domaszków żółta kartka      1-5
bramki: Piotr Bednarz (87') (Sudety) - Michał Socha (25', 40', 45', 73'), Wojciech Brogowski (83') (Śnieżnik)

KS Polanica Zdr. żółta kartka - Włókniarz Kudowa Zdr. żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka    1-2
bramki: Piotr Tortyna (90') (KS) - Fabian Dudek (37'), (82') (Włókniarz)

Odrodzenie Szalejów Dln. - Granica Tłumaczów żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka   3-3
bramki: Jacek Maruszak (56'), Mateusz Fedak (75'), Grzegorz Gargała (77') (Odrodzenie) - Zygmunt Tarań (23',76'), Adam Wilczek (11') (Granica)

Łomniczanka Stara Łomnica - TKS Hutnik Szczytna żółta kartka    1-0
bramka: Roman Bielski (77') (Łomniczanka)