2-0 Łukasz Tracz (asysta Krystian Radziszewski) 29 min.
  3-0 Krystian Radziszewski (asysta Arkadiusz Pławiak) 35 min.
  4-0 Krystian Radziszewski (asysta Łukasz Tracz) 39 min.
  6-0 Łukasz Tracz (asysta Wojciech Galiński) 62 min.
  7-0 Arkadiusz Pławiak (asysta Dariusz Rudnicki) 64 min.
  8-0 Łukasz Tracz (asysta Dariusz Rudnicki) 66 min.

Skład Orląt:
Jóźwiak, Gadziński, Trześniowski K. (68 min. Holinko)Galiński, Radziszewski (58 min. Tomera K.), Zabłocki (46 min. Podobiński), Rudnicki, Trześniowski M., Pławiak, Szeroszewski (44 min. Makowski), Tracz.

Skład WLKS Wambierzyce:
Jędrychowski, Zaręba, Kapłon, Herba P., Miszczak, Dudzik, Sołtysik, Janicki, Urbanek, Herba M.(75 min Wacławik), Sobchynskyi.

W czwartkowe popołudnie, zespół prowadzony przez trenera Wojtka Galińskiego odprawił kolejnego ligowego rywala. Tym razem nasz zespół rozgromił u siebie 9-0 przedostatnią w tabeli drużynę, WLKS Wambierzyce. Było to najwyższe zwycięstwo Orląt w walce o punkty odkąd prowadzone są na naszej stronie statystyki. Od sierpnia 2002 roku dotychczas nasza drużyna najwyżej w lidze wygrała z Igliczną Wilkanów (8-0), a było to dokładnie 6 listopada 2011 roku.
Na przed meczowej zbiórce, trener Galiński miał do dyspozycji aż szesnastu zawodników. Do składu powrócił Rafał Makowski, Arkadiusz Pławiak i Paweł Podobiński. Nieobecni to Filip Tomera, Michał Mucha, Marcin Urban i Maciek Kaletka.
Mimo wysokiego zwycięstwo nie był to porywający mecz w naszym wykonaniu. Za nim zdobyliśmy pierwszą bramkę, dwie dobre okazje na zdobycie bramki mieli goście. Jedna z nich powinna zakończyć się strzeleniem bramki, ale znakomitą okazję w 11 minucie zmarnował zawodnik WLKS-u, który przegrał w sytuacji sam na sam z Jóźwiakiem. Festiwal strzelecki w 19 minucie otworzył Konrad Trześniowski, który uderzeniem z dystansu zaskoczył golkipera gości, Daniela Jędrychowskiego. Jeszcze w pierwszej połowie do bramki rywala trafił Łukasz Tracz i dwukrotnie Krystian Radziszewski.
Po zmianie stron gospodarze zdobyli kolejne bramki a na listę strzelców wpisał się jeszcze czterokrotnie Łukasz Tracz, i raz Arkadiusz Pławiak. Gospodarze mogli wygrać ten mecz zdecydowanie wyżej, ale dwukrotnie gości z Wambierzyc uratowała poprzeczka, gdy to najpierw po uderzeniu Arkadiusza Pławiaka, a później Wojtka Galińskiego futbolówka wylądowała na poprzeczce. Goście w tej części gry dążyli do zdobycia honorowej bramki, i szczerze na nią zasłużyli. W 72 minucie po niezrozumieniu naszych obrońców z bramkarzem, piłka zaledwie o metr przeleciała wzdłuż bramki, by ostatecznie wypaść na rzut rożny. W 78 minucie Jóźwiaka najpierw uratował słupek, a w 83 minucie poprzeczka.
Ostatecznie zachowujemy czyste konto, pokonując 9-0 gości z Wambierzyc.

POZOSTAŁE WYNIKI 23 KOLEJKI:

KS Polanica Zdr. żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Śnieżnik Domaszków (czerwona kartka po żółta kartka żółta kartka)     1-0
bramka: Piotr Tortyna (82') (KS)

TKS Hutnik Szczytna żółta kartka - ATS Wojbórz czerwona kartka      1-1
bramki: Łukasz Gawęda (90+5') (Hutnik) - Mateusz Szkudlarek (52') (ATS)

Polonia Bystrzyca Kł. żółta kartka - Sudety Międzylesie żółta kartka żółta kartka     4-0
bramki: Daniel Salitra (62', 65'), Paweł Matecki (81'), Mateusz Grudzień (90') (Polonia)

Odrodzenie Szalejów Dln. żółta kartka żółta kartka - Włókniarz Kudowa Zdr.(czerwona kartka po żółta kartka żółta kartka) żółta kartka     1-1
bramki: Jacek Maruszak (30') (Odrodzenie) - Arkadiusz Rychlewski (83') (Włókniarz)

Łomniczanka Stara Łomnica - Zamek Gorzanów żółta kartka żółta kartka     2-4
bramki: Mariusz Bielski (27'), Przemysław Szmigiel (89') (Łomniczanka) - Paweł Barycz (8', 55'), Grzegorz Zalewski (15'), Dominik Matusik (67') (Zamek)

LKS Bierkowice - Granica Tłumaczów    4-3
bramki: Mateusz Juszczyk (40', 81'), Damian Jach (21'), Paweł Milewski (76') (LKS) - Mirosław Karpierz (26'), Marcin Bazelak (33'), Zygmunt Tarań (69') (Granica)