KRYSZTAŁ STRONIE ŚL. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   2-7 (1-2)

2-6 Przemysław Toczek
  2-7 Hubert Śliwiński

Skład Orląt:
Dżendżera, Tomera K., Galiński, Trześniowski K., Balan, Urban, Trześniowski M., Gargała, Toczek, Śliwiński, Tomera F., - Piątkiewicz, Radziszewski.

W swoim ostatnim meczu przed inauguracją sezonu 2018/2019, podopieczni Wojtka Galińskiego pewnie wygrali w Stroniu z miejscowym Kryształem aż, 7-2. Oczywiście obie drużyny zagrały bez kilku swoich zawodników, którzy z różnych przyczyn nie mogli zagrać. W naszym zespole zabrakło Jóźwiaka, Szeroszewskiego, Rudnickiego, Kaletki,Muchy i Tracza.
Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli gospodarze, ale to goście do szatni schodzili prowadząc 2-1. Wyrównującą bramkę dla Orląt strzelił Łukasz Gargała, a 11 minut później na 2-1 podwyższył Hubert Śliwiński. Po zmianie stron więcej z gry mieli goście, którzy zdobyli kolejne pięć bramek. W 43 minucie (grano 2x40 minut), na 3-1 strzelił ponownie Śliwiński, a w 45 minucie swoją bramkę dołożył także Krystian Radziszewski. W 52 minucie miejscowi zdobyli kontaktową bramkę, ale ostatnie słowo tego dnia należało do naszego zespołu. W 55 minucie na 5-2 podwyższył Filip Tomera, a kolejną bramkę w 70 minucie strzelił Przemysław Toczek. Wynik na 7-2 ustalił w 78 minucie Hubert Śliwiński.
Podsumowując, nasz zespół tego dnia pokazał się naprawdę z dobrej strony. Z niecierpliwością czekamy na start A klasy, gdy to w pierwszej kolejce w sobotę (11 sierpnia, godzina 17.00), zagramy w Bystrzycy z miejscową Polonią.