Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo !!!

• autor: ralal777, 2018-08-27 12:05

ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚRD. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   1-5 (1-4)
Opis oraz zdjęcia z meczu ...

1-0 Mateusz Ugarenko 6 min.
  1-1 Hubert Śliwiński (asysta Przemysław Toczek) 21 min.
  1-2 Mateusz Trześniowski (asysta Hubert Śliwiński) 28 min.
  1-3 Łukasz Gargała (asysta Łukasz Tracz) 31 min.
  1-4 Maciek Kaletka (asysta Łukasz Gargała) 43 min.
  1-5 Łukasz Gargała (asysta Hubert Śliwiński) 56 min.

Dżendżera, Tracz, Galiński, Kaletka, Tomera K. (27 min. Hajłasz żółta kartka), Gargała żółta kartka, Toczek (75 min. Piątkiewicz), Trześniowski K. żółta kartka (66 min. Tomera F.), Śliwiński, UrbanTrześniowski M.

Skład Zjednoczonych:
Kęska, Kurasz (70 min. Mula), Borkowski (70 min. Bala T.), Ziental D., Buczma, Bala J. (80 min. Kułyk), Sworniowski, Walkiewicz, Ugarenko żółta kartka , Polanowski (47 min. Ziental M.)

STATYSTYKI MECZU

GLKS ORLĘTA
          KROSNOWICE

ZJEDNOCZENI
ŚCINAWKA ŚRD.

strzały 15 5
strzały celne 11 4
dośrodkowania 10 4
faule 18 20
rzuty rożne 8 3
spalone 5 3
kartki czerwona kartka 0     żółta kartka 3 czerwona kartka 0     żółta kartka 1

Kolejne pewne zwycięstwo odnieśli w trzeciej kolejce podopieczni Wojtka Galińskiego. Tym razem seniorzy GLKS-u Orląt Krosnowice rozgromili w Ścinawce Średniej, beniaminka rozgrywek, miejscowe Zjednoczeni. Nasz zespół na mecz udał się w czternastoosobowej kadrze, a z różnych powodów nie zagrali Mucha, Szeroszewski, Gadziński, Balan, Rudnicki i Uroda.
Już w pierwszych pięciu minutach zawodnicy Orląt trzykrotnie celnie uderzali na bramkę gospodarzy. Za każdym razem dobrze ustawiony był golkiper Zjednoczonych, Bartosz Kęska, który pewnie i udanie interweniował. W szóstej minucie wpada pierwsza bramka w tym meczu, a ku zaskoczeniu wszystkich kibiców zdobyli ją gospodarze. Fatalny błąd w defensywie popełnił Kamil Tomera, który stracił piłkę. Zawodnik miejscowej drużyny dokładnie zagrał w tempo do Mateusza Ugarenko, a ten po minięciu Artura Dżendżery strzelił do pustej bramki, dając gospodarzom prowadzenie. Po straconej bramce nadal więcej z gry i stu procentowych okazji mieli goście, ale nie po raz pierwszy w tej rundzie brakowało wykończenia w stwarzanych sytuacjach. W końcu w 21 minucie po podaniu od Przemysława Toczka, piłkę do pustej bramki wpakował Hubert Śliwiński. Siedem minut później goście prowadzili już 2-1, a sytuację sam na sam z bramkarzem Zjednoczonych wykorzystał Mateusz Trześniowski. Asystę przy tej bramce zaliczył Hubert Śliwiński. W 31 minucie z rzutu rożnego piłkę w pole karne zagrał Łukasz Tracz, a ładnym strzałem na 3-1 podwyższył Łukasz Gargała. Jeszcze przed przerwą przyjezdni podwyższyli na 4-1, a na listę strzelców wpisał się tym razem Maciek Kaletka, który po podaniu od Łukasza Gargały z kilku metrów dopełnił tylko formalności. W pierwszej połowie gospodarze raz poważnie zagrozili bramce Artura Dżendżery. Przy stanie 1-3, świetną interwencję zaliczył nasz bramkarz, broniąc silne uderzenie z dystansu.
Druga połowa to fatalna skuteczność naszej drużyny. Swoje sytuacje marnowali nie mal wszyscy zawodnicy Orląt, którzy w tym meczu zagrali może z 40% skutecznością. W 56 minucie jedyną bramkę w tej części meczu strzelił Łukasz Gargała, strzelając z ośmiu metrów po podaniu od Huberta Śliwińskiego. Gospodarze swoją "setkę" mieli w 81 minucie, ale po raz kolejny świetnie w bramce Orląt spisał się Dżendżera.
Podsumowując- zasłużone zwycięstwo Orląt, które po tej kolejce wylądowały na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie ATS Wojbórz, a mecz odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 na obiekcie ATS-u.

Trojan Lądek Zdr. żółta kartka - Pogoń Duszniki Zdr. żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka    5-3
bramki: Michał Poświstajło (5', 67'), Jacek Stępień (40', 44'), Marcin Poświsatjło (17') (Trojan) - Mateusz Świgost (43'), Paweł Matecki (59'), Marcin Skarbiński (62') (Pogoń)

Sudety Międzylesie żółta kartka - Iskra Jaszkowa Dln. żółta kartka     3-0
bramki: Rafał Makowski (25'), Patryk Korotusz (36'), Jakub Szura (47') (Sudety)

Słowianin Wolibórz żółta kartka - LKS Bierkowice żółta kartka     4-2
bramki: Grzegorz Czepiel (9', 17'), Borys Macioszek (41'), Przemysław Dobosz (65') (Słowianin) - Paweł Wójcik (32'), Paweł Milewski (73') (LKS)

KS Polanica Zdr. żółta kartka - Odrodzenie Szalejów Dln.żółta kartka żółta kartka     3-2
bramki: Maciej Kowalski (16'), Wojciech Fryc (31'), Przemysław Banaś (45') (KS) - Grzegorz Gargała (33'), Jacek Maruszak (65') (Odrodzenie)

Śnieżnik Domaszków żółta kartka - Inter Ożary żółta kartka    4-2
bramki: Kamil Brocki (16', 29'), Grzegorz Socha (10'), Tomasz Dzięcioł (26') (Śnieżnik) - Mateusz Ferenc(27'), Krzysztof Chrobak (84') (Inter)

Zamek Gorzanów żółta kartka żółta kartka - ATS Wojbórz żółta kartka żółta kartka     4-2
bramki: Dominik Matusik (14', 75'), Dawid Rosenau (30', 44') (Zamek) - Maciej Wnent (79'), Marcin Wacławik (89') (ATS)

Polonia Bystrzyca Kł. - Łomiczanka Stary Łomnica żółta kartka     6-2
bramki: Daniel Salitra (43', 54', 90+1'), Krystian Pasternak (60'), Rafał Sołodowczuk (62'), Marcin Mirzyński (63') (Polonia) - Sylwester Wierzbicki (64'), Łukasz Gacek (71') (Łomniczanka)

autor: ~Zamek Gorzanow 2018-08-28 11:27:18

avatar Oficjalnie nasz klub atakuje Ligę Okręgową.