Ruszyły rozgrywki młodzieżowe

• autor: ralal777, 2018-09-01 20:46

Zwycięstwa juniorów i orlików, porażka młodzików...

ORLIK

Od pewnego zwycięstwa rozgrywki rozpoczęli zawodnicy Orlika. Podopieczni Rafała Jóźwiaka wygrali u siebie 6-1 z Orle Międzylesie, prowadząc do przerwy 2-1. Trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Michał Kurzela, dwie Dominik Ciszewski a jedną dołożył Oliwier Woźny.
W drugiej kolejce nasz drużyna zagra w Kłodzku z miejscową Nysą, która w pierwszej kolejce rozgromiła w Starym Waliszowie miejscową Spartę aż, 19-1.

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - ORLE MIĘDZYLESIE     6-1 (2-1)

Skład Orląt:
Szypielski, Kisły, Michorczyk, Dubiel, Woźny, Bielski, Solarz, Kurzela, Ciszewski, Zwardoń, Ćwichuła.

10. Włókniarz Kudowa Zdr. 0 0 0-26

____________________________________________________________________________________________________

MŁODZIK

Niestety falstart zliczyli młodziki Orląt. Zespół z Krosnowic po nie złym meczu przegrał jednak w Stroniu z Miejscowym Kryształem 2-5. Jeszcze na kwadrans przed końcem spotkania młodziki remisowali 2-2, a wynik na 1-0 otworzył dziesięcioletni Szymon Bielski. Jeszcze przed przerwą a dokładnie pod koniec pierwszej połowy, Kryształ zdobył dwie bramki, i do szatni schodzili prowadząc 2-1. W drugiej połowie na 2-2 wyrównał Dominik Ciszewski, ale ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy zdobywając trzy bramki, ostatecznie wygrali cały mecz, 5-2.
Kolejnym rywalem Orląt w najbliższą sobotę będzie Śnieżnik Domaszków, który w pierwszej kolejce pokonał u siebie 7-0 Spartę Stary Waliszów.

UKS KRYSZTAŁ STRONIE ŚL. - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE
      5-2 (2-1)

0-1 Szymon Bielski (asysta Nicoll Kozak)
  2-2 Dominik Ciszewski (asysta Natalia Kurzela)

Mucha, Kozak N., Kozak P., Kurzela M., Kurzela N., Kromski, Góral, Ciszewski, Bielski, Senderowski.

JUNIOR MŁODSZY

Od wysokiego zwycięstwa rozgrywki rozpoczęli juniorzy młodsi. Drużyna prowadzona przez Michała Muchę ograła u siebie Unię Bardo aż, 10-4. Warto jednak dodać że, goście w tym spotkaniu wystąpili w dziesięcioosobowym składzie. Ku zaskoczeniu wszystkich pierwszą bramkę zdobyli goście, ale już dwanaście minut później do remisu doprowadził Gracjan Rogalski, który tego dnia zdobył dla miejscowych aż, dziewięć bramek. Po kolejnych trzech minutach goście ponownie objęli prowadzenie, ale do końca pierwszej połowy kolejne bramki zdobywali już gospodarze, a dokładnie Gracjan Rogalski. Druga połowa, tak jak i pierwsza zakończyła się zwycięstwem 5-2. Opróćz wspomnianych dziewięciu bramek Rogalskiego, jedną bramkę dla Orląt zdobył Michał Grzegorzewicz.
W drugiej kolejce zespół z Krosnowic zagra w Stroniu z miejscowym Kryształem, który w pierwszej kolejce przegrał w Łagiewnikach, 2-4.

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - UNIA BARDO     10-4 (1-1)