Grała młodzież

• autor: ralal777, 2018-09-05 14:09

Opisy, wyniki, tabele oraz zdjęcia z meczów...

ORLIK

W drugim swoim meczu o punkty, podopieczni Rafała Jóźwiaka przegrali w piątek z wyżej notowaną Nysą, 0-7. Mimo wysokiej porażki, trzeba pochwalić wszystkich zawodników Orląt, którzy tego dnia zagrali bardzo ambitnie, walcząc z rywalem do końcowego gwizdka. Kapitalny mecz w naszej bramce zagrał Michał Kurzela, który wiele razy uratował nas od utraty większej ilości bramek.
W kolejnym meczu już w najbliższy piątek o godzinie 17.00 na obiekcie w Krosnowicach, podejmować będziemy u siebie Iskrę Jaszkowa Dolna.

NYSA KŁODZKO - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE     7-0 (3-0)

Skład Orląt:
Kurzela - Szypielski, Kisły, Michorczyk, Woźny, Bielski, Ciszewski, Zwardoń, Ćwichuła.

10. Włókniarz Kudowa Zdr. 2 0 3-39

____________________________________________________________________________________________________

MŁODZIK

Pierwszy ligowy punkt w rozgrywkach zdobyli wczoraj młodzicy Orląt Krosnowice. Drużyna Rafała Jóźwiaka po dramatycznym meczu zremisowała u siebie z liderującym Śnieżnikiem Domaszków, 2-2. Jeszcze na trzynaście minut przed końcem spotkania to goście po dwóch bramkach Bartosza Dubielli, prowadzili w Krosnowicach 2-0. W 47 minucie kontaktową bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Jakub Bartosik, a na cztery minuty przed końcem spotkania remis uratowała nam Natalia Kurzela, dla której była to debiutancka bramka w barwach Orląt.
Już w najbliższą środę w trzeciej kolejce o godzinie 17.00 zmierzymy się w Starym Waliszowie z miejscową Spartą, natomiast w sobotę o godzinie 11.00 zagramy w Szalejowie Dolnym z Odrodzenie.

GLKS Orlęta Krosnowice - Śnieżnik Domaszków    2-2 (0-0)

Bramki dla Orląt:

1-2 Jakub Bartosik
  2-2 Natalia Kurzela (asysta Szymon Mucha)

Kozak P.- Mucha, Bartosik, Radzewicz, Kozak N., Kurzela M., Kurzela N., Kromski, Bielski, Senderowski, Frąckowiak.

JUNIOR MŁODSZY

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli za to juniorzy młodsi, którzy pokonali w Stroniu Sląskim miejscowy Kryształ, 4-1. Warto odnotować że rywal grał przez cały mecz w zaledwie dziewięcioosobowym składzie. Przypomnę że, przed tygodniem również w osłabieniu cały mecz grała Unia Bardo (10). Swoją drogą, patrząc na problemy kadrowe drużyn, zastanawiam się czy ta liga dotrwa do końca rundy jesiennej.
Podopieczni Michała Muchy do przerwy mimo gry w przewadze remisowali w Stroniu, 0-0. Swoją przewagę udokumentowali dopiero w drugiej części spotkania. W 43 minucie wynik spotkania otworzył Gracjan Rogalski, a cztery minuty później na 2-0 dla gości podwyższył Gabriel Krawczyk. Wprawdzie w 50 minucie kontaktową bramkę zdobył Kryształ, a dokładnie uczynił to Miłosz Bułaciński, ale ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do gości. W 60 minucie na 3-1 podwyższył Maciej Laburda, zaś w 70 minucie wynik na 4-1 ustalił Gabriel Krawczyk, strzelając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.
Kolejnym rywalem juniorów młodszych będzie LKS Bierkowice. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę na obiekcie Orląt, o godzinie 13.00.

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE - UNIA BARDO     10-4 (1-1)